Jump to content

Logitech X-530


Guest Didzha
 Share

Recommended Posts

Lieta taada, ka nopirku Logitech X-530! Visus vadus sasleedzu pareizi, Skanjas opcijaas uzliku 5.1 rezhiimu, bet skan tikai 2 prieksheejaas tumbas un subis! Centra tumba un 2 aizmugureejaas 0 emocijas! plz paliidziet!

Skanjas karte man ja nemaldos ir kkaada AC 97!

Link to comment
Share on other sites

Un kā tu zini ka pareizi visus vadus saslēdzi, ja jau visus pareizi saslēdzi, tad arī būtu jāskan visām tumbiņām ;)

 

Tev tā iebūvētā karte vispār paredzēta priekš 5.1 sistēmām varbūt tavai kartei nav tik daudz kanālu .. nopērc kādu citu skaņas karti, kas tiešām atbalsta 5.1 ..

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

skanjas kartes settingus vajag paarsleegt 5.1 rezhiimaa...ja taa karte vispaar kaut ko taadu atbalsta

Link to comment
Share on other sites

Guest Didzha

tas ir tjipa tas Start->Settings->Control Panel-> Sounds and audio Devices->Volume->Advanced tjip tur to 5.1 jaaliek? ja jaa tad tas jau man ir uzlikts!

Link to comment
Share on other sites

Labāk pasaki kāda tev mātesplate, tad pateiks vai vari pieslēgt šitās tumbas vai nevari.

 

 

vajadzeeja pirkt logitech x-230

Nē labāk z2300 vajadzēja ņemt ;)

Link to comment
Share on other sites

nu moins, tak palūri pc dupsī cik skaņas kartei caurumu, jua 3, tad NAV 5.1, ja ir 5, tad ir 5.1!!!!

ja arī tumbiņas spraužas iekšā wooferī, jāskan ir visām, tikai ne 5.1 režīmā!

 

parastajai skaņas kartei:

 

zaļš-izeja uz tumbām vai austiņām

rozā-ieeja mikrofonam

zils-lineārā ieeja

 

 

5.1 skaņas kartei

 

 

zaļš-izeja uz priekšējām tumbām vai austiņām

rozā-ieeja mikrofonam

zils-lineārā ieeja

melns-centram un subim

oranžs-aizmugurēm

Link to comment
Share on other sites

cik tev vadi iet laukā no suba, kas paredzēti iespraušanai pc???

vai tev ir iespēja tumbiņas saspraust subā?

 

 

būtu laibi, ja ieliktu fotu ar suba dupsi un vadiem!

Link to comment
Share on other sites

Būs vien tev jāizdomā ... vai pirkt skaņas karti atsevišķu pa kādiem padsmit latiem un dzirdēt 5.1 vai pārdot vai arī iemainīt tumbas pret 2.1 vai arī palikt ar tām pašām un klausīties tikai 5.1 kamēr skarāsi naudu skaņas kartei vai jaunam PC ;)

Link to comment
Share on other sites

...vai arī palikt ar tām pašām un klausīties tikai 5.1 kamēr skarāsi naudu skaņas kartei vai jaunam PC ;) ....

 

 

nu gan tu kautko nolēji....

kā viņš var klausīties 5.1, ja atbalsta tikai 2.1????

kautkādīgi uz pagaidu variantu arī var izdomāt kā saslēgt, vai mok k-ko uzlodēt!!!!

AR JAUNU PC VISPĀR NEKĀDA SAKARA!!!!

Link to comment
Share on other sites

tapeec jau es teicu vajadzeeja labaak pirkt x-230 nesaprotu prieks kam vajag to 5.1?

 

 

ja cilvim primārais ir KVALITATĪVAS filmas, tad vajag gan!!!

vispār tā nav mūsu darīšana, katrs pērk to, kas viņam labāk patīk, mums nav tiesību nokritizēt, ka to nevajdzēja pirkt, cilvis vienkārši meklē atrisinājumu!!!

 

atradu netā un papētiju suba dusi un vadus, mans ieteikums būtu pagaidām spraust tikai zaļo vadu un klausīties uz 2 tumbiņām, un krāt kādai 5.1 kartiņai pa 15-20ls!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Didzha

nu tad nav probleemas!

es taapat gaidu jaunu kompi! pateikshu lai tur ieliek kaadu deriigu skanjas karti ;) paldies jums :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja skaņas karte atbalsta, var pārslēgt ieejas par izejām, nav uzreiz jauna karte jāmeklē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...