Jump to content

Ko Darīt, Ja Audio-cd Pleijeris Neņem Pretī Ar Datoru Rakstītos Mūzikas Diskus Audio Formātā?


Guest inese3
 Share

Recommended Posts

Neesi iedomaajusies, ka tavs Cd pleijeris atskano tikai -r CD >? Tas ko tu ieraksti ar datoru ir CD-RW, un shadu formatu vinjsh nelasa, piedod, bet tavs Audio pleijeris nespeles shos pashrakstitos diskus!

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Ir atsevishkji pleijeri (paarsvaraa gan jamie ir paveci), kas vienkaarshi nav domaati maajaas ierakstiito disku atskanjoshanai. Man, piemeeram, bija Sony CD pleijeris, kursh oficiaali lasiija tikai ruupnieciski shtanceetos diskus. Lasiija vinsh arii gandriiz visus CD-R (ja nav ierakstiiti ar paaraak lielu aatrumu, tikai shad tad raustiijaas uz shiem diskiem). CD-RW vispaar neatskanjoja kaa sugu. Neko tur nevar dariit. Jaapeerk jauns CD atskanjotaajs, kurhs gremo pashierakstiitos diskus. Vai arii provee rakstiit uz CD-R ar viszemaako iespeejamo aatrumu (bet taapat uz to lielas ceriibas vari nelikt - ja negremos, tad negremos). Rakstiishanas softam nav iipashas noziimes. Galvenais ir ieraksta aatrums un arii matricas tips.

Link to comment
Share on other sites

Guest inese3

Ir atsevishkji pleijeri (paarsvaraa gan jamie ir paveci), kas vienkaarshi nav domaati maajaas ierakstiito disku atskanjoshanai. Man, piemeeram, bija Sony CD pleijeris, kursh oficiaali lasiija tikai ruupnieciski shtanceetos diskus. Lasiija vinsh arii gandriiz visus CD-R (ja nav ierakstiiti ar paaraak lielu aatrumu, tikai shad tad raustiijaas uz shiem diskiem). CD-RW vispaar neatskanjoja kaa sugu. Neko tur nevar dariit. Jaapeerk jauns CD atskanjotaajs, kurhs gremo pashierakstiitos diskus. Vai arii provee rakstiit uz CD-R ar viszemaako iespeejamo aatrumu (bet taapat uz to lielas ceriibas vari nelikt - ja negremos, tad negremos). Rakstiishanas softam nav iipashas noziimes. Galvenais ir ieraksta aatrums un arii matricas tips.

 

 

Man ir vecāks Panasonic pleijeris. Es lietoju tikai CD-R diskus, jo CD-RW ir otrreiz pārrakstāmie diski. Es nesaprotu, kāpēc pleijeris ņem tikai oriģinālos diskus,jo papētot tos datorā viņi ne ar ko neatšķiras. Domāju,ka pleijerim ir aizsardzība un tur neko nevar darīt, bet man teica, ka jāieraksta diskus savādāk.

Link to comment
Share on other sites

1) paprovee samekleet un raxtiit 650Mb plaacenjos

 

2) vajag raxtiitaaju kas maak leeeeni raxtiit (1X-4X)

 

man liidziigaa situaacijaa ar vienu Panasonic aparaatu shitie manevri paliidzeeja

Link to comment
Share on other sites

Ierakstītajiem diskiem ir švakāks atstarošanas koeficients, attiecīgi vajadzīga jaudīgāka lāzerdiode. Vecajiem aparātiem, kas nav paredzēti rakstīto disku lasīšanai, lāzers ir švakāks kā jaunajiem, tādēļ arī viņi šos diskus neņem. CD-RW diskiem atstarošanas koeficients ir vēl zemāks kā CD-R

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

pēc personiskās pieredzes spriežot, panasonicam nevajadzētu būt problēmām ar normālām cd-r matricām (pašam 8-gadīgs lētais panis ņem praktiski visas matricas), drīzāk vajadzētu pārliecināties, vai tiešām disks tiek ierakstīts kā audio-cd nevis kkāds data cd ar waviem, nu un protams kā tauta jau ieteica, rakstīt uz zemajiem ātrumiem (max 8x) un lietot normālas matricas

Link to comment
Share on other sites

Guest inese3

1) paprovee samekleet un raxtiit 650Mb plaacenjos

 

2) vajag raxtiitaaju kas maak leeeeni raxtiit (1X-4X)

 

man liidziigaa situaacijaa ar vienu Panasonic aparaatu shitie manevri paliidzeeja

 

Paldies par informāciju, mēģināšu ko darīt! ;)

Vai varat ieteikt,kur atrast tādu rakstītāju,kurš raksta lēni?

Link to comment
Share on other sites

Jebkurš raxtītājs, iekš nero iestādi atrumu nevis Max bet mazāku!!

 

Pārliecinies vai raxti kā audioCD

 

Un pārliecinies vai noslēdz sesiju (finalize)

 

Ah jā, un paprovē vai uz cita CDatskaņotāja iet, tā zinās droši vai jamais las atos DC-R vai nea

Link to comment
Share on other sites

Guest inese3

Jebkurš raxtītājs, iekš nero iestādi atrumu nevis Max bet mazāku!!

 

Pārliecinies vai raxti kā audioCD

 

Un pārliecinies vai noslēdz sesiju (finalize)

 

Ah jā, un paprovē vai uz cita CDatskaņotāja iet, tā zinās droši vai jamais las atos DC-R vai nea

 

 

Rakstīju ar Nero ar vismazāko ātrumu -8,bet tur nav tā vaina. Uz visiem citiem maģiem iet visi mani rakstītie diski -dažādu firmu diski, ar dažādiem ātrumiem rakstītie,bet uz šī Panasosnic neiet un viss.Parādās CD EJect un atslēdzas. :evil:

Link to comment
Share on other sites

es audio nekad neraxtu ar lielaaku par 4X ...... ja jaasteidzas, bet ja steigas nav, tad ar 1x ..... aparaats ir shiem meerkjiem saglabaats Plextor 12X/10X/32X - ja ir vajadziiba, tad vareetu samainiit pret kaut ko .....

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

principā kolēģi gandrīz visu pateica.

pēdējais variants iešūt pēdējo officiālo (varbūt kaut kādu kreizo) firmware cd raksteklim vai mēģināt uz cita aparāta. protams, uz max maziem ātrumiem (4x)

nu tad dažāda branda matricas, jaunākais nero utml. var pakombinēt - mok izdodas ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest inese3

Bet, vai nevar būt tā, ka aparāts ir noboķēts pret pirātiskiem diskiem, tos atpazīstot un neņemot pretī?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...