Jump to content

9550ge


Guest Nauris89
 Share

Recommended Posts

Mr. Nejēga

kāpēc tieši šo? un pieiec tak topikam kādu papildus vārdu,piemēram,jūsu vedoklis par ***** vai kā tamlīdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nauris89

kāpēc tieši šo? un pieiec tak topikam kādu papildus vārdu,piemēram,jūsu vedoklis par ***** vai kā tamlīdzīgi.

Par to topika nosaukumu :-D kāds sanāca tāds sanāca, bet runājot par videokarti, man viņu nevajag tāpēc lai spēlētu kautkādas jaunās spēles ar visaugstākajiem uzstādijumiemun pie tam man nav tik daudz naudas lai nopirktu kautko dižāku (lielākā daļa vasaras algas ir iztērēta :-D )

Link to comment
Share on other sites

Mr.Haljava

Ar šo karti tā pat uz visaugstākajiem jaunās spēles spēlēt nesanāks. Ja gribi uz visaugstākajiem kaut cik normāli spēlēt, skaties kaut ko no x800+ vai 6800+

 

 

P.S. kas tev tagad pa karti?

 

P.S.2 vari iemest aci te

Link to comment
Share on other sites

Guest Nauris89

Ar šo karti tā pat uz visaugstākajiem jaunās spēles spēlēt nesanāks. Ja gribi uz visaugstākajiem, skaties kaut ko no x800+ vai 6800+

Es arī negribu spēlēt uz visaugstākās grafikas, vienkārši man jānomaina man GF4 videokarte pret kautko jaunāku un 9550GE likās vislabākā no man pieejamajām

Link to comment
Share on other sites

Guest Nauris89

Videokarte līdz 40 latiem :-( , jo mav vēl jāpērk rams un senči jau tā datora taisīšanai gatavojas piegriezt skābekli un vispār runājam par lietu: jā vai nē un kāpēc

Link to comment
Share on other sites

Mr.Haljava

Nu ja līdz 40 latiem, tad varetu but diezgan ok, vienīgi vari vēl pameklēt 9600, tās arī ir redzētas pa ~ tādu cenu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...