Jump to content

Logitech Z-2300 2.1


vaaks
 Share

Recommended Posts

Tumbas ir ljoti labas....naudinju vari nezheelot. Labaak ta4 nemt no LV veikala, kapeec gaidiit pussgadu no kkaada amazon.com ?!

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Pircēju atsauksmes

stars-5-0.gif - Smoker, 15/06/2006

Iegaadaajos siis tumbas, nu ko var pateikt, baaz labi! logi izstabaa, durvju stikli un virtuves logs grab! media playera basus arii tur ideaali! vakar nopirku, un sodien jau bija pirmais kaiminsh kurs suudzeejaas par basiem! sis tiesaam ir labs pirkums, es nenozeeloju!

 

stars-5-0.gif - dr.dre, 15/06/2006

vienkarsi perfekti bassi.draugs nopirka,nedomaju ka tik loti bazis.tiesam galva saka sapet un ausis ari.pasam ir z-4, tas z-2300 sabaz to z-4 lupatas pat pamatigi

 

stars-5-0.gif - Cool, 07/06/2006

Augstaas perfektas! Basi taadi, ka pudele puspilna gandriiz gaazas nost no galda :)

 

stars-5-0.gif - Cool, 31/05/2006

Nopirku, nenožēloju. Skan kā sapnis. Mana mūža labākais pirkums :) Nemūldu

 

stars-5-0.gif - Eriks, 31/05/2006

nu priex shitaaa labu vaardu zeel naw!

 

Link to comment
Share on other sites

cik nu var ticeet tiem kas tur rakstiits mosh pashi sarakstijushi :-)

 

 

Var ticeet, es esmu tas SMOKER, ja gribi uzdod kaadu jautaajumu, es siis tumbas nopirku 3 meenesi atpakalj, un viss ok, baaz jau labi, grab logi!

Link to comment
Share on other sites

Specifikaacijaa rakstiits, taatad arii ir! Man pasam arii liekas ka vareetu buut 40W, jo skaljas vinjas ir tiesaam, kvalitaate arii ir laba!

Link to comment
Share on other sites

Logitech ir viena no tām firmām, kuru skaitļi ir "tuvu tam".. ja ir 40Wrms, tad arī ir (lai cik arī būtu īstenībā), jo citu firmu skanēs vai nu tā pat tie 40W (labu firmu), vai nu sliktāk..

Tip tādi kā virtuālie W - pēc kā skatīties aparatūras jaudu - Logitech ir tuvu etalonam (es domāju no tādiem aparātiem ko parasts mirsīgais var atļauties - par "extra" brendiem ar prātam neaptveramām cenām te neiet runa).

Link to comment
Share on other sites

Tad jau sanāk ka tie pikstuļi ir jaudīgāki par manām S-90 neņemot subwooferu. Mūsdienās vairāk ir jāskatās uz citiem parametriem ne tikai vatiem bet tumbas izskatās zvērīgi labas. :D Būs jāpaklausās un ja dikti iepatiksies varbūt arī nopirkšu! Tik nez kur var paklausīties! :(

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Laba alternatīva šim variantam ir tas pac Logitech Z-5400, lai gan par ~35Ls dārgāks, toties iegūstam 5.1 skaņu, pulti un vēl kautkādu tur displeju :mrgreen: Sabis ir par nieka 4w vājāks kā Z-2300... vopshem tas pac vien ir...

Pats jau esmu pasūtījis Z-5400, 2dien būs klāt... mmmmmmmm :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds kas lietojis S-90 un logitech Z-2300 nevar pateikt kas labāks? Nu pārsvarā klausos tuciktuciktuciktuciktuciktuciktucikbummbummbummbumm utt. Tagad jāpērk pastūzis bet nodomāju ka lētāk sanāktu nopirkt šito Logitech :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Joks7, taa skanja, kas naak laukaa no s-90 vairs nav taada, kaada naak no Z-2300, taa ir kaa diena pret nakti. No Z-2300 dzirdeesi ideaalu skanjas kvalitaati un daudz lielaakus basus, kas tev prieksh bum bum arii ir nepiecieshams.

Link to comment
Share on other sites

Joks7, taa skanja, kas naak laukaa no s-90 vairs nav taada, kaada naak no Z-2300, taa ir kaa diena pret nakti. No Z-2300 dzirdeesi ideaalu skanjas kvalitaati un daudz lielaakus basus, kas tev prieksh bum bum arii ir nepiecieshams.

 

kautko taadu izlasot gribas iziet aaraa un kaadam pa galvu sadot :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ja klausies BUM BUM tad sis subis buus tiesi laikaa, manam draugam ir 2 S-90, vins saka, ka manam komplektam ir daudz lielaaki un kvalitatiivaki basi, augsas daudz dzidraakas un kvalitatiivaakas, sis komplekts buus ljoti laba izveele!

Link to comment
Share on other sites

Pareizi vien ir ka gribas kadam sadot pa ķirbi! Sliktajiem vardiem par s-90 pamata ir slikts pastiprinatajs. Paklausaties pie laba pastiprinataja un tad d***** ! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Nu ja rēķina ka man vajag tikai skaņu jo tagad klausos uz austiņām jo pastūzis nosvila un tas nebija nekāds jaudīgais un sāku skatīties ka jārēķinās ar 180ls lai nopirktu normālu pastūzi bet sāku domāt kapēc gan nepaņemt vienkārši šitādas tumbas. Zinu kāda kvalitāte ir S-90 un saprotu ka tāds aparāts saliks S-90 kvalitātes ziņā kas man ir svarīgi bet vai viņš spēs ierībināt māju tāpat kā S-90(nu ir man 8 gadus vecs muzikas centrs Sony ar 5cu joslu skaļruņiem un viņam ir tik labas augšas ka spēj piepildīt istabu ar ar skaņu un salīdzinot ar S-90 tomēr jūtami labāka kvalitāte bet S-90 ir spēks kāds nav Sony tumbām(tas ir zemās frekvences), kas manuprāt arī spēlē lielu lomu)? Nu man 2xS-90 rībina pie mūzikas centra tā ka māsa teica ka nākot mājās kādus 100M no mājas dzirdējusi BUM BUM un sajūta istabā kruta bet tagad S-90 stāv kā dieva pamestas! :sad: Kādas vēl atsauksmes par Logitech un vai tas būs vislabākais variants?

Man ir izvēle 2xS90+pastūzis 180ls vai Logitech Z-2300 2.1-100ls

Link to comment
Share on other sites

Ja klausies BUM BUM tad sis subis buus tiesi laikaa, manam draugam ir 2 S-90, vins saka, ka manam komplektam ir daudz lielaaki un kvalitatiivaki basi, augsas daudz dzidraakas un kvalitatiivaakas, sis komplekts buus ljoti laba izveele!

 

tur jau taa lieta ka no vinjaam naak aaraa augshas un basi, taa jau arii vinjas izskataas-mazi piikstuliishi ar lielu suffuuferi.videejo frekvenjshu nav!un lidz ar to nekas tur neskan kaa vajag!

 

palasiet tak aarzemju lapaas lasitaaju reviewus,nevis musseejo-logi dreb,skapis dreb, pisec, kur labi!

 

 

 

Nopirku no šito veci beigtu kasti... :???: :wink: viela pārdomām :-P

 

to Zveeru-Denonu? kas ta par vainu bija? dzirdeeju ka nosvilis :-(

 

ar Denonu no vinja panjeemu! viens defekts nenoziimiigs ir,bet tas galiigi netraucee i pat leetaak atdeva.

 

njaa viela paardomaam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Mjā jā, tur jau ir tā vaina ka bija nosvilis :-D sukas bija ielikuši galīgi švakus traņus un ka griezu ar S-90 ta aizgāja... :mrgreen: lai gan volume līdz 1/10 pat nebi...

Nekad vairs lietotus ampus nepirkšu, tas točna... ja nu vienīgi 100% zinu ka viss ok a tā jau 2x iegrābos!

Link to comment
Share on other sites

bij jau arii taads aizdomiigi leets...

 

nez cik orginaalie tranzistori maksaa?! :shock:

 

p.s. tam vecim maajaas ir taadas pavaajas rrr griidinieces... mozz i pats taa arii nezinaaja ko paardot :)

Link to comment
Share on other sites

palasiet tak aarzemju lapaas lasitaaju reviewus,nevis musseejo-logi dreb,skapis dreb, pisec, kur labi!

Nu palasīju un arzemēs arī labas atsauksmes un ieguvusi kautkādu THX sheit redzanms ka līkne ir normāla bez nekādām bedrēm un vidi arī ir. :roll:

Link to comment
Share on other sites

redzeeju to liikni, smukaaka kaa dazai labai normaalaa brenda tumbai,tajos rakstos rakstiits ka labas,bet lasiitaaju atsauksmees gan bij slikti vaardi, it iipashi par videejaam frekvenceem.

 

nulab, ko es te ciinos... kad rozaa brillites nokritiis ta ganjau sapratiis kamaa ir iegraabies.

Link to comment
Share on other sites

A un ja kas tad ekvalaizerī regulēju parasti malas aukša un vidu zemē! Tāda skaņa patīk vislabāk un tad jau man tās tubas bus OK! Neajag jau neko drausmīgi kvalitatīvu! :D

Link to comment
Share on other sites

Ja jau nevajag neko drausmīgi kvalitatīvu, tad kam tev Logitech .. :D Es to skanējumu ko dod ārā Logitech Z2300 nesauktu par nekvalitatīvu :)

Link to comment
Share on other sites

Nu man centās ieskaidrot ka sūdīgi vidi bet tas īpaši mani neuztrauc jo lielākā daļa no atsauksmēm ir ļoti labas. Tad būs vien jāņem šis brīnums! :D

MA5TER: Vai esi lietojis tās tumbeles un ko saki salidzinājumā ar 2xS-90?

Link to comment
Share on other sites

Esmu gan lietojis un lietoju vēl joprojām, gandrīz katru dienu, bet ne pārāk skaļi (kaimiņiem traucē ;) ). Ar 2xS90 salīdzinājis neesmu .. grūti teikt ..

Link to comment
Share on other sites

Es arii katru dienu lietoju so komplektu, tad kad pirku neklausiijos sliktaas atsauksmees, par vidiem! Taapat vidi ir, augsas ir un bass arii!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lepni paziņoju ka esmu kļuvis Logitech Z-2300 īpašnieku! Kapēc lepni? Tapēc ka skan vienkārši zvērīgi un bassi rībina diezgan nežēlīgi! Nu salīdzinot ar S90 logitech skan labāk un kā plusu var teikt ka Logitechi ir dauudz mazāki, bet S90 arī klausīšos tik citā izstabā! :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...