Jump to content

Kapēc nekorekti attēlo i-neta lapu?


skuja
 Share

Recommended Posts

uzliec ekraanam labaaku izshirtspeeju.

Link to comment
Share on other sites

ar labo peles taustinju uz desktop->propereties->settings tad meklee screen resolution...

Link to comment
Share on other sites

vienkārši uzstādi ekrāna izšķirtspēju uz kādiem 1024x768, vai lielāku. Tad nekādām problēmām ar WEB lapas saturu apskatīšanu nevajadzētu būt.

 

post-57565-1155229824.jpg

 

post-57565-1155229824_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja lieto Operu, tad vienkārši pieturi control un ar peles ripulīti, bet ja jau tu nemācēji nomainīt izšķirtspēju, tad tu drošivien lieto Internet Explorer!

 

tādā gadijumā tiešām nomaini izšķirtspēju, kā iepriekšējā postā rādīja!

tev vismaz ceru, ka video draiveri ir ieinstalēti!

Link to comment
Share on other sites

God damn. >< Tev Win XP? Ja jā, tad 99% ka tev tie nolāpītie draiveri ir!

 

Izdarīji tā kā augstāk postā rādīju?!

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag.. Tev pašlaik ir uzstādīta izšķirtspēja 1024x768, un VĒL JOPROJĀM lapas ir par lielu lai ietilptu datora ekrānā?... :?

 

Izdari tā - augšējā rindā atrodi "View" -> Text Size -> Normal.

 

Ja vel aizvien kautkādas problēmas, uztaisi skrīnšotu (nospied uz klaviatūras tautiņu "Print Screen", kas atrodas pašā augšējā klaviatūŗas rindā virs bultiņām). Atver Paint'u, nospied Ctrl + V, noklikšķini "Yes" kad jautās "Do you want to enlarge page", spied Save As, izvēlies nevis "*.bmp, bet *.jpg, un kad rakstīsi atbildi, noklikšķini uz "pievienot piesaistni" un norādi uz to attēlu. Nevaru saprast kā izskatās lapa, kas ir "par lielu"... :?

Link to comment
Share on other sites

nedaudz offtopic:

Kaa pajautaa sievieshu kaartas paarstaavis, taa shejienieshi ljoti laipni visu izskaidro,bet laikam jau taa jaabuut, jo te Dailjaa dzimuma paarstaaves ir maz.

Link to comment
Share on other sites

Marcis - tikko pēc tava posta tikai pamanīju ka jamais subjekts nav aprīkots ar "mantību".. Tā ka atbildēju kā standarta jūzerim. :D Un vispār - neuzskatu ka te īpaši tiek šķiroti cilvēki pēc to dzimuma, rases, reliģiskās pārliecības, utt.. Ja normāli pajautā, dabū normālu atbildi. Ja nebrauc virsū atbildētājam, tad tiek skaidrots arī uz pirkstiem.

Link to comment
Share on other sites

neesmu subjekts. un mantības man netrūkst, kaut gan savādākas.

bet tu marciss esi sieviešu nīdējs?

paldies par padomiem - sākšu mēģināt...

 

[EDIT: Artanis] Iztiksim bez aizsvilšanās, labi?.. :) Nedz mani nedz Marcisa izteikumi nav uztverami kā nosodoši. Un, kas otršķirīgi - liksim pa vienai literārajai pieturīmei, ok? ;)

Link to comment
Share on other sites

Artanis, var jau buut, vienkārši es jau n-to reizi pamanu, ka daamaam laipni izskaidro, bet mazajiem noobiem iesaka pc nokraasot zalju un piekaart pie sienas :D

 

Skuja, es sievieshu niideejs? Pasarg dievs, esmu NOPRIDE.LV atbalstiitaajs! (cerams shitas jaunu toch te nevienu neaizskars) :D

 

[EDIT: Artanis] Kuš, kuš - viss kārtībā. Neviens te neko ļaunu nedomāja. Un nopride.lv rullē. ;) Bet tas jau pavisam cits stāsts...

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu turpināsim risināt problēmu par nekorektu interneta lapu attēlošanu, nevis offtopic'ot, labi? ;)

 

"View -> Text Size -> Normal." Palīdzēja?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tāds kā offtopic aizgāja.

Bet to bildīti es ar gribētu redzēt, tad varētu saprast, kas par vainu. Varbūt logu vajag maksimizēt? ;-)

Link to comment
Share on other sites

njemsim par piemeeru www.tvnet.lv , arii lai apskatiitu vajag lapu skulleet pa labi, pa kreisi?

Link to comment
Share on other sites

es nevaru nospiest palielinaat ciparus,kad ieeju tajaa settingaa.man ir 640 480.ar to viw opioon nekas neliidzeeja.

arii bildes ir drausmiigas-graudainas un nedaudz kaa negatiivi,

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir 640 x 480, tas nozīmē ka tev NAV videokartes draiveru un Win rullē uz defaulto VGA izšķirtspēju. Arī krāsas ir sačakarētas, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

noskaidrot,kas par videokarti un novilkt attiecīgos draiverus.

Link to comment
Share on other sites

velkam no boot.lv download sadaļas progu Everest,palaižam un tur arī skatamies.

Link to comment
Share on other sites

Guest velns

ooij tnt! muzejā, muzejā, muzejā! bet nu ja nopietni tad šo to pat spēlēt uz viņas var, cik nācies redzēt.

 

ar izšķirtspēju arī vajadzēja sākt, uz 640x480 maz kas ieies browsera rāmjos. 8)

Link to comment
Share on other sites

post-62624-1155242084_thumb.gifvisu izdariju, bet..atkal nekā. pēc ieinstalēšanas uzmetās logs ar sarkanu pārkrustotu apli. nevar iedabūt.. ko nu?ārprāts,cik viss sarežģīti! :shock:

post-62624-1155242289_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

es biju ļoti vīlusies un izdzēsu.neko jau nesapratu-displejs...nu sorry, esmu aita!viss jau tur tā forši notika-ekrāns tāds interesanti tumšs palika-nu tik būs.....nekā... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu žēl ka tā :(

 

Vislabākais risinājums šinī gadījumā būtu izsaukt pie sevis kādu, kas no datoriem šo to saprot.

Link to comment
Share on other sites

post-62624-1155245158_thumb.gifJetijs-tā arī darīšu...tik ļoti gribējās pašai tikt galā. besī tā lūgšanās...bet nu jau vairs nav variantu. PALDIES VISIEM! gan jau atkal palūgšu palīdzību...ceru uz izpratni! lapu jau varētu slēgt... :wub:
Link to comment
Share on other sites

Borja..manuprāt tur bojāts kaut kas tāds,kur tas ieraxtās? tā nevarētu būt? nu kāda karte,vai kas cits... :?:

Link to comment
Share on other sites

wxy Rīt pamēģināšu. man jau ir vēl viens tik pat stulbs jautājums,bet nez vai vairs drīkstu...

Link to comment
Share on other sites

wxy Rīt pamēģināšu. man jau ir vēl viens tik pat stulbs jautājums,bet nez vai vairs drīkstu...

Protams. Vispār jau forumi tieši tam domāti. Un šeit cilvēki patiešām zina atbildes uz lielāko daļu jautājumu par PC. Aktīvākie pat ir gatavi nodrošināt atbildes 'ar piegādi dzīvesvietā'.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...