Jump to content

Atvadas No Ati


Devil_Inside
 Share

Recommended Posts

Pēc nesenās ATi pārpirkšanas, AMD ir nolēmis atteikties no ATi vārda. Par Radeon sērijas nosaukumu gan vēl nekas nav zināms, bet iespējams ka drīzumā varēsim pirkt AMD Radeon.

 

Ļoti žēl, bet izskatās ka nVidia būs vēl lielāki ieguvēji no tā visa nekā sākumā izskatījās. :(

 

AMD to drop ATi brand - links ārzemēs

Link to comment
Share on other sites

energy2

Kāpēc tas ir nepieciešams? Visi tak zināja, kas ir ATI, par tādu AMD video varbūt tikai pabrīnīsies un nepirks - AMD būs jāiegūst slava savam vārdam video lauciņā.

Link to comment
Share on other sites

un tas notiek FujitsuSiemens un SonyEricsson laikos... :(

Link to comment
Share on other sites

Šaubos, ka Intel brīvprātīgi ļaus izmantot ar saviem pročiem AMD videokartes (gan izdomās kādu viltību).

Iespējams, drīz lietotājiem vairs nebūs izvēles brīvības - vai nu AMD proči un video vai arī Intel proči un nVidia video.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Par Intel + AMD es piekriitu, bet, man domaat, ka buus veel treshaa izveele - AMD CPU + nVidia VGA. :wink:

 

Neredzu nekaadus trauceekljus shaadam savienojumam - taatad, ja Intel aizliegs AMD VGA, tad AMD CPU iipashnieki buus tikai ieguveeji!!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Un kāds tad būs tas AMD lietotāju ieguvums? Firma, kura ražos video kartes tikai saviem pročiem? PC sāks pārvērsties par konsolēm.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Šaubos, ka Intel brīvprātīgi ļaus izmantot ar saviem pročiem AMD videokartes (gan izdomās kādu viltību).

 

Ja realizeejas shaads te variants, tad AMD lietotaaji ieguust ar to, ka var izveeleeties starp AMD Radeon un nVidia GeForce (tad un tikai tad, ja Intel neljauj izmantot AMD VGA), Bet Intel lietotaaji ir limiteeti izveelee nVidia/Intel... Es tomeer uzskatu, ka ATI turpinaajums AMD VGA veidaa buus speeciigaaks par Intel VGA risinaajumiem..

 

Tie ir taadi filozofiski sunju murgi... Un es nedomaaju, ka Intels "izmetiis" Radeonus no savaam sisteemaam. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest pc-modotajs

Nu varēja jau palikt tas ATI, tomēr bija pazīstams ražotājs, man jau vispā ne pārāk patīk tie AMD proči un tagad vēl ati būs amd, nu nezinu varbūt tagad sāks ražot kautkādas labākās videokartes ;-)

Link to comment
Share on other sites

ezis666

daudzien īsa atmiņa.Intel videokarte I750 3D gāja tikai uz Intel čipseta.Man tāda bija un esmu to pats pārbaudījis.

Tas gan bijaq pirms ~7 gadiem

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Nepūt par i750! Intel 80750 bija pat uz MACiem.

Tagad iet runa, ka AMD var sākt kasīties ar Intel, kā rezultātā vai nu AMD neizlaidīs video kartes Intel čipsetiem, vai nu Intel nesuportēs AMD kartes. Gan viens gan otrs variants ir stulbs un radīs tikai nevajadzīgus zaudējumus, bet pa to laiku nVidia ražos video kartes visiem un pamatoti būs tirgus līderis. Tas protams ir jauki viņiem, bet slikti mums, jo nebūs vairs konkurences un iemesla pazemināt cenas.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgākas muļķības, Ati ražoja, un ražos PCIE un AGP kartes un čipsetus gan AMD, gan Intel CPU, un vispār tuvākos divus gadus nekādu pārmaiņu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Imhoteps

Nu, ko lai saka?.. No vienas puses konkurence (AMD/Intel, ATI/nV) ir laba lieta, bet kad tā nemanāmi pārtop par tādu kā "kartelizāciju" - vo, skazanul! :) - pircējs paliek kaut kur apdalīts - izvēlē I mean...

VILs pareizi "podmetil" - par FujitsuSiemens etc. Nesaprotu - kur bija problēma astāt visu pa vecam, nu, vismaz pirmajā mirklī, lai tauta aprod ar novitātēm ;( OK - lielo ražotāju menedžeri arī, jādomā, ne par velti ēd savu maizīti, bet tomēr... KĀPĒC? Kāds profits?

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Kaut kāds bullshits. Pats Intel taču arī domā uzsākt standalone grafikas karšu ražošanu vai vismaz bija raksts par to. Tā, ka būs arī Intel lietotājiem divi varianti, tāpat kā AMD tautai. AMD un AMD vai AMD un nVidia un Intel un Intel vai Intel un nVidia :o).

 

X1900XTX video kartes vēl 3 gadus daudziem būs stabili, tā, ka izvēle būs un tas pats laikam ir attiecināms uz X1950XTX kartēm, kam nu nekādīgi nav piekabināms AMD.

 

Tas tomēr ir smieklīgi, ka tāds brandname kā ATi tiek mests prom. Varbūt vēl sāks sarkanās kartes rozā krāsot?! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nja es ar izbrīnīts kad tāds ļoti straujš pavērsiens bet nu man liekas ka viņi jau visu ir izdomājuši un izanalizējušu tapēc neiešu spriest vajadzēja vai nē! :-|

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Nepaliks taču vājākas videokartes no tā visa, a? :grin:

 

cena paliks stiprāka..

Link to comment
Share on other sites

lee_cooper

blin, nu tas nav interesanti ka viena kompi tik viena brenda detalas'...

sanaks amd cpu, amd chipset(bijusais ati),amd vga...-es par sito ienideju intel... intel cpu,chipset,vga...

bus nu japariet uz cyrix

Link to comment
Share on other sites

ko jus te aiz garlaicibas njematies.. ka jau viens teica nekadu parmainu nebus.. ja tu nonaktu veikala un saktu domat nemt amd kas atbalstis vairakas video kartes vai intel kas stipri ierobezhos izveli, tad panemsi intel.. un domaju ka intel nav tik neaptesti... nekas nemainisies lai ka jums gribetu gudri spriedeleet bet ticu ka puse tik ljerkst aiz neko darit ;)

Nomirinamies.. vis notiek notikaas un notiksies lidz... bezgaligi.

Link to comment
Share on other sites

Delerium

cena paliks stiprāka..

Nu nēē, carams ka AMD arī videokartēm uzliks savu cenu politiku, tad varēs pa puscenu ķert bijušās ATI :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

AMd atkapjas intel performances izdarita spiediena rezultata uz veco trupmi..cenu...

Link to comment
Share on other sites

Ām esmu tulīt pat gatavs ar kādu saderēt par to, ka ATI brends netiks atmests. Neticēsim visi vienam jocīgam portālam... Xbitlabs sliecās tomēr uz to pusi, ka tas varētu nenotikt, un INQ apgalvoja, ka viņu kontakti iekš AMD par neko tādu nav dzirdējuši.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

No vienas puses baigi labi ka apvienojas vismaz to razhotaaju procesori un videokartes vienaa datoraa var tikai uzlabot to darbiibu...Piemeeram kaa Apple savs dzelzis sava sisteema...Nu ja AMD un Intel uz to vairaak teemetu un citas kompaanijas arii tas tikai buutu ljooti pozitiivi un patiikami.Kvalitaate, stabilitaate augtu...

Link to comment
Share on other sites

Guest E_DGE

No vienas puses baigi labi ka apvienojas vismaz to razhotaaju procesori un videokartes vienaa datoraa var tikai uzlabot to darbiibu...Piemeeram kaa Apple savs dzelzis sava sisteema...Nu ja AMD un Intel uz to vairaak teemetu un citas kompaanijas arii tas tikai buutu ljooti pozitiivi un patiikami.Kvalitaate, stabilitaate augtu...

 

izvele paliktu mazaka, konkurence vajaka, cenu kritums leenaks - mums nekadigi nav izdevigi.. :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...