Jump to content

Canon S3 Is Vs. Sony Dsc-h2


eziitiss
 Share

Recommended Posts

Luudzu paliidzt izveeleeties starp Canon S3 IS un Sony DSC-H2(vai kaadu citu liidziigaa cenu diapazonaa un ar liidziigiem parametriem). Interesee personiigaa pieredze piemeeram fotograafejot pie liela zoom vai slikti apgaismotaas telpaas...

P.S. saites uz boot.lv foromu un dpreview var nelikt, jo tas shie resursi jau ir labi izpeetiiti.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tie visi resursi ir izpētīti - tad kur ir problēma izvēlēties?

 

P.S. Es jau ņemtu S3...

Link to comment
Share on other sites

Es paņēmu S3, it kā OK, bet pie lielā zūma bildes graudainas, tā ka labas bildes var dabūt tikai be zūma vai nedaudz piezūmojot. Nezinu, kādēļ visi tādas slavas dziesmas dzied šim aparātam. Vēlreiz labi pārdomājot tomēr ņemtu Sony bet nevis H2 bet gan H5, tam kudi labāka matrica. Iekš H2 stāv tā pati matrica, kas iekš S3.

 

Toreiz salīdzinot man bija izšķirošie 2 argumenti par labu S3: 1. grozāmi-lokāmais displejs; 2. 4 akumulatori vs 2gab.@sony.

No otras puses - tas 2 collu displejs ir maziņš pēc suņa, H5 tomēr ir 2,5 collas. Tagad jau ziepiniekiem dažam labam nāk 3 collu displeji. 2akumulatori ātri noģībs, bet var tak vēl 2 paņemt līdzi somiņā. Tā ka tie argumenti so so. Ak jā bija vēl 3. arguments - pieradums pie Canon un Canona softs kompī (pirms tam niekojos ar A70 modeli)

Visur slavināta S3 video mode - priekš fotokameras laikam jau skaitās laba, bet vismaz uz kompja skatot nav nekā diža. 1 GB karti gan piedirš 5 minūtēs.

 

Tā ka es saku - skaties uz Sony, tam ir vēl viens pluss - lēcas no Kārļa, tā kurš Ceiss :)

Link to comment
Share on other sites

ezis666

Tas kārlis tur nav klat stāvējis...

Link to comment
Share on other sites

No otras puses - tas 2 collu displejs ir maziņš pēc suņa, H5 tomēr ir 2,5 collas. Tagad jau ziepiniekiem dažam labam nāk 3 collu displeji.

imho,

liela jēga nebūs ja 3 collu ekrānam būs 100 000 punktu(pikseļu)..

cik esmu novērojis, ir ok ja uz vienu collu ir ap 80 000 - 100 000 pikseļu, protams S3 uz 2 collām ir tikai 115 000, bet tur ir jāņem vērā arī kāda ir fotogrāfēšana caur viewfinder(nez kā bij latviski..), cik ievērtēju tad ar S3 ar EVF ir tīri ok, un tas lcd ir vairāk izmantojams pārskatīšanai/dzēšanai/iestatījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Labāk būtu salīdzinājis ar DSC-H1, jo vinsh ir labāks un bildes arī vinjam labākas par DSC-H2.

Link to comment
Share on other sites

Labāk būtu salīdzinājis ar DSC-H1, jo vinsh ir labāks un bildes arī vinjam labākas par DSC-H2.

 

:) smiekliigi, komenteet pat iisti nav ko...

 

starp citu, S1 bildes arii labaakas kaa S3.. :D

 

pats lietoju S3.. itkaa nekaada vaina nav, bet iisti ar atteela kvalitaati apmierinaats neesmu.. var buut par daudz piekasos vai paaraak daudz prasu, tachu atsevishtjaas situaacijaas gribeetos tomeer, lai bildes buutu asaakas, buutu mazaaks CA utt utt.. uz sony arii skatiijos, bet liidziigi kaa citam cilveekam, lielu lomu speeleeja 4xAA un atveramais/lokaamais displejs.. ja pie taa pierod (ieprieksh lietojot a95) un aprod ar taa sniegtajaam iespeejaam un izmantoshanas eertumu, tad paarkaapt pie foto, kam taadas fiichhas nav, ir gruuti.. H2/H5 nepatiik arii dizainiski..

Link to comment
Share on other sites

ZigmarsR

pats lietoju S3.. itkaa nekaada vaina nav, bet iisti ar atteela kvalitaati apmierinaats neesmu.. var buut par daudz piekasos vai paaraak daudz prasu, tachu atsevishtjaas situaacijaas gribeetos tomeer, lai bildes buutu asaakas, buutu mazaaks CA utt utt..

Pilnīgi piekrītu RobD šajā sacītajā!

Un nepiekrītu ivo par Zoom.

Pirms tam man bija HP foto tam tiešām labāk bija zoom nelietot, ja negribēji graudainas bildes.

Ar S3 pilnīgi pretējais.

Es skatoties uz kompja bildes un faktiski nevaru pateikt kad esmu zoom lietojis, kad nē.

Ar Canon S3 Zoom iespējām esmu ļoti apmierināts.

Notestēju arī digitālo zoom, pie saules gaismas, dažos specifiskos apstākļos pat tas dažbrīd ir lietojams.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gachoman

sveiki, šoreiz izvēle ir kritusi starp s3 un lumix fz7, vai kāds ir lietojis fz7, ir kādas noderīgas funkcijas kuras nav s3 . Netā atradu dažus salīdzinājumus, un sāk likties ka tas S3 nemaz tik labs nav. Šeit daži pieminēja, ka pie zoom pazūd attēlam kvalītāte, tas ir kad, ja izmanto digitālo zoom vai tikai ar optisko?atradu salidzinajumu

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger

Un ko sakat par Sony DSC H5? Godīgāk, vismaz pēc cenas, laikam ir salīdzināt ar šo modeli.

Man te kāreiz tuvākajā laikā kāds cienijams fočiks jāiepērk. EOSus lūdzu nepiedāvāt! Siekala jau tek, bet par dārgu.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ir viena ļoti interesanta vieta, tiem, kas nespēj izvēlēties. No saraksta (pieturot Ctrl) izvēlas 2 -3 kameru modeļus un jaunā lapā iegūst parametru salīdzinājumu 1:1.

Par tēmu. Pāris nedēļas lietoju pats S3. Perfekta dienas kamera, tumšākā laikā jāsāk izmantot visas daudzās fīčas (kuras vēl nav bijis laika apgūt), perfekti makrouzņēmumi un portreti, plus vēl čupa ar visādām lietām jūsu ērtībām.

Link to comment
Share on other sites

gachoman

Nu tā, rīt pirkšu canon s3 IS taču radās jautājums cik ātru atmiņas karti viņā likt.

Man neizdevās nekur atrast informāciju par to cik ātri šī kamera vispār spēj rakstīt, lasīt. Protams var jau nopirkt visatrāko karti un neuztraukties par to vai karte nav par lēnu, taču negribas lieki pārmaksāt.

Lūk atradu mazu saraxtu ar atrumiem citādi nebija ne jausmas, cik tad ātri ir, piemēram, 66x (nez kadēļ vispr sarežģīja pasauli ar tiem x iem)

8X = 1.2 Mb/sec

12X = 1.8 Mb/sec

20X = 3.0 Mb/sec

25X = 3.8 Mb/sec

30X = 4.5 Mb/sec

40X = 6.0 Mb/sec

60X = 9.0 Mb/sec

66X = 10.0 Mb/sec

80X = 12.0 Mb/sec

90X = 15.0 Mb/sec

133X = 20.0 Mb/sec

Tātad vai kāds zina cik ātri tas fočiks spēj raxtīt/lasīt?

Link to comment
Share on other sites

Tātad vai kāds zina cik ātri tas fočiks spēj raxtīt/lasīt?

 

Sveiks!

runājot par raxtīšanu/lasīšanu - kad pirku savu s3 un skatījos tam klāt atmiņas karti, skatījos tikai uz rakstīšanas ātrumu, jo lasīšanas man nav tik svarīgs.. Kāda starpība, vienu bildi nolasa 0.2 vai 0.25 sek?

 

Par rakstīšanas ātrumu - palasot dpreview, vinju veiktos testus, vienkaarshi pareetjinaaju - pashi canon raxta, ka maximālais fps ir 2,3. Pieņemot, ka tiek bildēts ar labāko kvalitāti, kad bildes izmērs ir vislielākais (6MP, Superfine) - ap 3 MB (http://www.dpreview.com/reviews/canons3is/page4.asp), pareetjinot sanaak, ka sekundee ieraxta apmeeram 2,3*3=6.9MB/s. Taatad kartes ieraxtiishanas aatrumam buutu jaabuut vismaz tiem 7MB/sec. Tākā simpatizē Kingstons, tad mekleeju Kingstona karti atbilstoshu. 3 varinati - parastā, Elite pro un Ultimate. taa kaa vien "x" ir aptuveni 150KB, tad 7*1024/150 = 47x.. liidz ar to kingstona maajas lapaa paskatoties karshu specifikācijas secināju, ka parastajai rakstiishanas aatrums ir liidz 1,5MB/sec, kas ir stipri par maz, Elite Pro - 50x jeb 7,7MB (tieshi laikaa, ar nelielu rezervi), Ultimate - 20MB/s, kas jau ir stipri par daudz! Tākaa shobriid esu sameerā laimīgs S3 + Kingston Elite pro lietotājs..

Ceru, ka palīdzēju! ;)

Link to comment
Share on other sites

nez kadēļ vispr sarežģīja pasauli ar tiem x iem

 

Neskaties uz tiem ātrumiem kas rakstīts uz kartes, pēti testu va paprasi notestēt uz vietas (laptops ar lasītāju un atbilstošs softs to palīdzēs izdarīt), es te nopirku apacer 150x karti, tā spēja attīstīt ne vairāk 6 MB/s, bet testējot ar fotoaparātu canon ixus 65 arī pie burst modes varēja piebildēt pusi kartes bez problēmām, video arī rakstīja bez raustīšanās.

 

ivo rakstīja par zoom graudainību :) - izslēdz digitālo zoom, graudiņi pazudīs :)

 

2+ gadus lietoju S1 IS, un tagad ieteikšu pirkt S3 IS, testi tam spēlē par labu

Es atzīmētu

1. lokāms displejs

2. slēdža ātrums 1/3200vs1/1000, ja gribēsies bildēt saulainās dienās.

3. atmiņas karte lētāka kā sony, bet nu tas nebūtu arguments

pēc dpreview.com testiem S3 ir nedaudz ātrāka un ērtāka

4. testos raksta, ka sony tas stabilizators ne īpaši labi strādājot

 

http://www.dpreview.com/reviews/sonyh2/page14.asp

http://www.dpreview.com/reviews/canons3is/page14.asp

 

Kā es izvēlos kameru.

1. Atrodu pēc parametriem atbilstošas

2. Apskatos testus

3. apskatos lietotāju bildes

4. apskatos lietotāju atsauksmes

5. Kad jau esmu izlasījis kādas 2-3 potenciālās kameras, tad apskatos testos to sliktās īpasības un izlemju ar kuras kameras sliktajām īpašībām es vislabāk varētu sadzīvot

Link to comment
Share on other sites

gachoman

dispecers, aizodosi laptopu? :)

Varbūt tava karte bija ar defektu? x150 jabut tax vairak ka 20 mb, varbūt ka atkal ir kkada pasaules gudriba izmantota, ka tik cipari lielaki. Kautkur pamaniju ka 1gb karte nav 1024 mb, bet gan 1000mb.

Paņemšu kkadu x66 tad jau manīs vai būs kādas problēmas, ja būs gan jau ka varēs samainīt pret atrāku.

Link to comment
Share on other sites

loshuliganos

Labāka par S3 tajā cenu kategorijā nekā nav. S3 ir vistīrākā bilde un visplašākās iespējas salīdzinot ar visiem tiešajiem konkurentiem.

Link to comment
Share on other sites

Paņemšu kkadu x66 tad jau manīs vai būs kādas problēmas, ja būs gan jau ka varēs samainīt pret atrāku.

 

Liidz shim izmantojot Elite pro, par kuru rakstiiju ieprieksh un kurai aatrums rakstiishanai ir 50x, nekaadu kartes un fotoaparaata aatrumu "konfliktu" neesmu noveerojis, tb karte nebremzee S3 darbiibu..

 

ar 66x jaapietiek atliektiem galiem, protams, ja kartes razhotaajs ir ok un neraxta pasakas uz kasrtinjas.. :???:

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

sveiki, šoreiz izvēle ir kritusi starp s3 un lumix fz7, vai kāds ir lietojis fz7, ir kādas noderīgas funkcijas kuras nav s3 . Netā atradu dažus salīdzinājumus, un sāk likties ka tas S3 nemaz tik labs nav. Šeit daži pieminēja, ka pie zoom pazūd attēlam kvalītāte, tas ir kad, ja izmanto digitālo zoom vai tikai ar optisko?atradu salidzinajumu

 

Es lietoju FZ7. Reiz sanāca tā neslikti salīt ar visu fočuku, praktiski viņš visu dienu atradās lietū vai vienkārši slapjumā, kādas 3 reizes noslaucīju, tas arī viss. Domāju, ka būs čau, bet nekā. Vēl tagad dzīvs un bez gļukiem. Pie zoomiem, kamēr tas ir optiskais, tikmēr nekādu trokšņu vairāk nav, pie digitalā zooma, kas ir tikai normāli, ir trokšņi. Akumulators - baigi ilgi tur. Video varbūt nav izcils, bet labs noteikti. Pārējās fīčas kā jau fīčas, vari apskatīt dpreview'ā gan parametrus, gan testos mīnusu/plusus. Varētu vēlēties vieglāk izdarāmus manuālos uzstādījumus, bet tas jau ir ziepis un neko vairāk arī negaidīju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...