Jump to content

Epson Stylus Photo R200


Guest Heliina
 Share

Recommended Posts

Pirms kāda laiciņa printerim izbeidzās divas krāsas, bet vairs neatceros kura. Printeris kādu laiku netika lietots un tagad kad vēlējos apskatīt kura krāsa vajadzīga, nerāda nevienam kārtridžam tintes daudzumu. Kas varētu būt par problēmu un ko darīt lietas labā? :(

Link to comment
Share on other sites

winter_ip

Paskaties printera setingos, jabut resetam kautkadam, jo man tadas aizdomas, ka printeris automatiski nevar saprast cik kartridzam ir tintes ieksa. Tur ir parasti aprekini un tev izbeidzas un tagad ir jareseto un lai skaita no jauna.. Nezinu tiesi kur bet aizdomas iz ka kautkur tur arii jabuut kautkadam resetam vai ari new kartridzi. Kautkas tadaa garaa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Heliina

Nerāda man tos settingus printerim :( Vai būs līdzēts ja nopirkšu jaunus kārtridžus? Un kā ir ar uzpildīšanu?

Link to comment
Share on other sites

winter_ip

Tas, ja tu uzpildiisi vai nopirksi jaunu softam nepateiks cik ir krasas ieksaa. Bet tad, kad instaleji printera softu nev kautkur datora, kads iekeries? Nu tur piemeram, ka ir visiem, galvinjas tirisana tur testa lapas printesana un tad tur kautkur ari jabuttai fi6kai ar ko noresetot, vai ari pateikt, ka jaunu kartridzu ieliki..

 

Varbut kautkas pratigs ir tai pasa Worda File -> Print Setup -> Laikam Properties

 

Tiesam nezinu, jo man vacu Winda staav :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...