Jump to content

U7111 Cepās


Exiic
 Share

Recommended Posts

sveiki tauta!

 

manās rokās nonāca 2x30W tumbas, ķipa kā RRR, tikai virsū rakstīts ARTAudio, nez kas viņas ražo! @8ohm

man pašam ir RRR s90 35AC-212 @4ohm

vēl ir pastūzis u7111 @8Ohm

 

lūdzu palīdziet man visu saslēgt tā, lai mans pastūzis pēc iespējas mazāk karst, jo tagad ir tā, ka knapi rokas var pielikt klāt!

 

no tiem paralēlajiem slēgumiem nekā īpaši nerubiju, būšu ļoti pateicīgs par uzzīmētu mazu shēmiņu!

 

lūk, uzzīmēju zīmējumiņu, būtu labi, ja kāds piezīmētu vadus!

 

http://photos.fotki.lv/photos/8/W0000917/0...3_annakanna.jpg

 

lūdzu nesakiet, lai neslēdu 2 tumbas klāt, jo es gribu visas 4, jo s90 ir labi basi, bet s30 ir idēli vidi un normālas augšas un visas kopā skan vienkārši smukI!

Link to comment
Share on other sites

u7111 faktiski ir par švaku priekš S90 tumbām, kur nu vēl lai pavilktu kādas citas. No akustikas un arī skaņas kvalitātes viedokļa slēgt paralēli dažādas tumbas ir pilnīgi garām. Protams, ja Tev patīk izķēmota skaņa, tad var darīt visu ko. Slēgt paralēli tavām 4 omīgajām tumbām vēl 8 omus ir bīstami pastiprinātājam un ir tikai laika jautājums, kad tas nodegs. Vienīgais variants ir uztīt un salodēt filtru, kurš uz S90 palaidīs tikai apakšas, bet uz tavām krutajām tumbām tikai vidus un augšas. Tad pastiprinātājs būs noslogots pareizi, bet bez mēraparatūras noregulēt tā filtru, lai ar skaņu viss būtu OK, diez vai izdosies. Var jau S90 darbināt no atsevišķa pastoprinātājs un skaņu sadalīt pastiprinātāja ieejā. Vārdu sakot, bez lielas ņemšanās neko prātīgu Tev saslēgt neizdosies. Ja gribi labu skaņu, tad nopērc labas tumbas, kuras vienlīdz labi skan visā skaņas diapazonā, vai arī taisi filtrus un "bīdi zinātni".

Link to comment
Share on other sites

labi! pieņemsim, ka es tās 2 30nieces neslēdzu klāt, ja paliek tikaii 2xs90, pastūzis vēl aizvien cepās!

to, ka nevar pavilkt es zinu, vispār skaļi īpaši negriežu! pastūzim lampiņas uz priekšu iet tikai kāds 3 katram kanālam, skaļāk nemaz negriežu!

 

kā man slēgt tās 2xs90, lai pēc iespējas mazāk ceptos??? lūgtum piezīmēt manā izveidotajā zīmējumiņā un iepostēt!

Link to comment
Share on other sites

Ja pastiprinātājs ir paredzēts uz 8 omiem. tad divas 4 omu tumbas jāsaslēdz virknē pie viena kanālā. Tad pastiprinātājs būs normāli noslogots. Es ceru, ka Tu tai dienā nebastoji skolu, kad mācija Oma formulu. Savukārt slēgt virknē tumbas ar vairāku joslu filtriem nu nekādi neuzlabos skaņas kvalitāti. Tavā gadījumā ar to U7111 darbini mazās tumbas, bet priekš S90 vajag nopirkt normālu stiprekli uz 4 omiem.

Link to comment
Share on other sites

tas ir tikai pagaidu variants, stipreklis būs, skatos uz denon lēto galu!

tur jau tā lieta, ka bastoju gan!

tapēc jau prasu, lai man uzzīmē, kā mazam bērnam!

Link to comment
Share on other sites

Tur nav ko zīmēt shēmu. Pie 8 omu pastiprinārāja slēgt klāt 4 omu tumbas nav pareizi, jo stipreklis visdrīzāk nocepsies. Klausies mazās 8 omu tumbas ar to RRR stiprekli un problēmu nebūs. Vat jau pārbūvēt pastiprinātāju uz 4 omu tumbām, bet tas nu noteikti ir daudz sarežģītāk par divu tumbu saslēgšanu virknē.

Link to comment
Share on other sites

BĒT ES NEZINŪUUUUU KĀ IR PAREIZI VIRKNĒĒĒĒĒĒ!!!!!!

nobastoju tās stundas!!!

Link to comment
Share on other sites

āāā, skaidrs, bet nevar vienkārši tur kautko pa vidu ielikt tam vadam piemēram, lai pārveidotu pretestību?

Link to comment
Share on other sites

Nu ko tu pi***s? Tev tak skaidri un gaiši Didzis pateica:Klausies mazās 8 omu tumbas ar to RRR stiprekli un problēmu nebūs.

 

Tad kad būs atbilstoš verķis tad arī slēgsi klāt S90.

Link to comment
Share on other sites

1. es nepišos, mok tu, es nez!!!

2. negribu tās s30, varu arī s90 tikai klusu!

3. es vienkārši gribu zināt!

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu

baigi sen te vai kautkur citur netaa, bija vienam ziimulja grafiits starp vadiem pielikts, lai palielinaatu pretestiibu. pagoglee!

Link to comment
Share on other sites

Vaivars

da vispaar man liekas ka u7111 darbojaas gan 4os gan 8os omos taakaa sleedz vinjas klaat un lai vinsh karst

ja gribi baigo droshiibu uzliec kaadu ventu lai dzeseejas

Link to comment
Share on other sites

da vispaar man liekas ka u7111 darbojaas gan 4os gan 8os omos taakaa sleedz vinjas klaat un lai vinsh karst

ja gribi baigo droshiibu uzliec kaadu ventu lai dzeseejas

]bija doma pa kādu 12 cm ventu!!! bet pastūzis tiešām šaušelīgi cepās,gandrīz, tā, ka rokas nevar pielikt!!!

btw, kā lai to ventu nobaro?

 

baigi sen te vai kautkur citur netaa, bija vienam ziimulja grafiits starp vadiem pielikts, lai palielinaatu pretestiibu. pagoglee!

 

 

tā nemaz nav ka var likt kā grib, tie pastūži katru dienu, gluži kā cilvēki dēļ tā mirst!!!

un tad tādi daži gudri cilvēki nespēj viņus reanimēt!

 

 

un vēlvins jautājums, ventam ir jāpūš uz pastiprinātāja pusi, vai jāvelk laukā karstums?

Link to comment
Share on other sites

Vaivars

peerc ventu kas domaats 220V

lieto straavas paarveidotaju

velc kautvai vadu ko kompja

 

vai tad kad tu apdedzini roku tu pushumu pieliec pie mutes un velc gaisu iekshaa vai puut virsuu ?

Link to comment
Share on other sites

:o :o :o kur ta var dabūt kas ir no 220 v?

no kompja negribas vilkt

pirmais šķiet visreālākais!

 

"vai tad kad tu apdedzini roku tu pushumu pieliec pie mutes un velc gaisu iekshaa vai puut virsuu ?"

man patīk tavs domugājiens :lol: uzķēru kā jābūt!

Link to comment
Share on other sites

a kādā veidā tas 220V dzeseris darbosies, viņam būs klāt strāvas pārveidotājs, jeb vienkārši pie plikiem 220 v?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu tu gan pateici īpaši gudri. Cik ta veidi pie mums Latvijā ir 220V? Ko tur vēl pārveidot?

 

 

a kādā veidā tas 220V dzeseris darbosies, viņam būs klāt strāvas pārveidotājs, jeb vienkārši pie plikiem 220 v?

Link to comment
Share on other sites

Tumbas pretestību var palielināt vienā vadā ieslēdzot virknē pretestību. Ar kaut kādiem zīmuļa grafītiem čakarēties gan nav prāta darbs. Ar tādām muļķībām nodarbojās pirms simts gadiem radioamatieri. Mūsdienās nopērk gatavas pretestības un viss. Var paņemt 5,1omu 7,5W pretestības no veciem lampu televizoriem. Katrā televizorā bija pa vienai tādai zaļai pretestībai. Pastiprinātājam paliks vieglāk, bet skaņu gan pretestības neuzlabos.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pastiprinātājam ta vieglāk paliks, bet tumbas paņems tikai pusi jaudas un ar to pusi jaudas ducinās muzonu. Otru pusi paņems rezistors un sildīs gaisu.

Link to comment
Share on other sites

Nopeerc citu pastuuzi un tad domaa tas u7111 pat vienu s90 nevar pavilkt kur vel to visu kraavumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eu mans jautajums ieks cita cilveka topika lai nebutu jaizkeepaa foruma vieta...

Var tumbam palielinat pretestibu starp pastuzi un tumbu piebazot rezistoru?

Link to comment
Share on other sites

Emm, bish ne pa teemu, bet arii lai nav jaacep jauns topiks - ir veelme Riigaa apmekleet kaadu labu meistaru/darbniicu, kursh/kur remotee audio tehniku, bet tieshaam kvalitatiivi remontee un pieiet lietaam nopietni nevis kaa te bij kaadam kaadu laiku atpakalj ka aiznes remonteet un peec tam veel sliktaak viss paliek. Kaads var kaut ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...