Jump to content

Vai Var Mainit Particijas Lielumu Neformatejot?


Guest fazans
 Share

Recommended Posts

tad, instaleju windu, un uztaisiju windai particiju 5 gb lieluma. tagad man kompis blauj ka particija beigsies vieta :( man tani particija ir ari dazi prog. faili? vai var mainit particijas lielumu neformatejot to?

Link to comment
Share on other sites

Guest NeXt

Jaa, var, taisi ar to pashu programmu ar kuru tu daliiji jau partiicijas, vienkārši tai partiicijai, kurai vajag klaat atminju, pieliec no otras partiicijas, bet tad vienaa buus vairaak, bet otraa mazaak, cik tu nonjeemi nost!

Link to comment
Share on other sites

Guest fazans

Jaa, var, taisi ar to pashu programmu ar kuru tu daliiji jau partiicijas

 

emm..es daliju, kad windows instalacija to piedavaja :D

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Ar XP līdzekļiem to neizdarīsi, var ar Partition Magic, vislabāk tam izveidot DOS-sisko versiju uz 2 disketēm (instalējot piedāvās), lai kļūmes gadījumā būtu iespēja atjaunot partīcijas - (reiz gadījās nejauši atslēgt strāvu PM darbības laikā, atjaunošana ilga kādas 10 stundas).

Patiesībā ļoti vēlams visus svarīgos datus saglabāt kaut kur - cits HDD, CD, jo ar PM visādi var gadīties:(.

Link to comment
Share on other sites

Guest fazans

Ar XP līdzekļiem to neizdarīsi, var ar Partition Magic, vislabāk tam izveidot DOS-sisko versiju uz 2 disketēm (instalējot piedāvās), lai kļūmes gadījumā būtu iespēja atjaunot partīcijas - (reiz gadījās nejauši atslēgt strāvu PM darbības laikā, atjaunošana ilga kādas 10 stundas).

Patiesībā ļoti vēlams visus svarīgos datus saglabāt kaut kur - cits HDD, CD, jo ar PM visādi var gadīties:(.

nu to progu to4 neizmanto6u, ir ari gadijies del vinas formatet :D

Link to comment
Share on other sites

Guest NeGroids

biezi nacies mainit particijas lielumu, vienmer izmantoju Partition Magic 8.0 protams ta ir maxas bet var dabut bezmaxas! 8-) sheit bilduks ka tas izskatas

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Jap, man arii ir Nortona Partition Magic v8.0x booteejoshajaa CD versijaa... Ideaala manta - maina izmeerus taa ka nemetaas, tikai jaabuut pacietiibai!!! :wink: Citaadi ar data recovery softiem naaksies kasiit datus atpakalj... Bet man izdevaas visu sakasiit... :roll:

 

P.S. No PM nevajaga baidiities, vienkārši vajag sagaidiit, kad viss buus izdariits!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest fazans

pameginaju ar PM, bet nevar nomainit tas particijas lielumu, kaut gan briva vieta ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

pameginaju ar PM, bet nevar nomainit tas particijas lielumu, kaut gan briva vieta ir.

tapeec, ka demo versija tikai demonstree, mhhhh

peerc pilno....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...