Jump to content

Nestrādā Dators...


Guest blonda
 Share

Recommended Posts

Lūdzu palīdziet ar kādu labu padomu!!! Spēlējot spēli, pēkšņi dators izslēdzās, bet dega abas lampiņas - zaļā un sarkanā. Tagad slēdzot iekšā notiek tas pats - lampiņas deg un ventilatori strādā, bet monitors neko nerāda. Kas varētu būt pie vainas? Datoram nesen nomainīts jauns cietais un rams. Help!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Pīkst, nepīkst? Niks norāda uz to, ka labāk CMOS pašai neresetot, labāk kādu zēnu pasaukt vajadzēs. Datoram garantija ir?

Link to comment
Share on other sites

man kā reiz šovakar ko darīt nav.Varu aizbraukt palīgā. Sīkāk lūdzu uz PM.

Link to comment
Share on other sites

Guest blonda

Nepīkst. CMOSU resetoju, bateriju arī izņēmu, bet viss tas pats. Dators likts kopā, garantija ir tikai mātesplatei, hdd un ramam. Mans niks tikai atspoguļo matu krāsu :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja monim lampiņa oranžā krāsā, tad mok meklē vadā/videokartē/kontaktos vainu!

ja zaļa, tad monis sabojāts

ja nedeg vispār, tad pačeko elektrības vadu!

pfff izdari tak vismas kautko!

Link to comment
Share on other sites

parausti ramus, video, kabelus, vai nav uz plates sviluma pedas/smaka. var ari nepikstet, ja nav ieksejais skalrunis.

Link to comment
Share on other sites

man kā reiz šovakar ko darīt nav.Varu aizbraukt palīgā. Sīkāk lūdzu uz PM.
Link to comment
Share on other sites

cpu kirdik.

 

izrauj perifeerijas, tad meegjini starteet

Link to comment
Share on other sites

zala dek vienmer, sarkana norada diska aktivitati. tik pat labi HDD, visticamak nekontakts, ka tas man biezi gadas.

Link to comment
Share on other sites

ja shauta maate/cpu deg gan zaljaa, gan sarkanaa un ventialtori ar griezhas.

Link to comment
Share on other sites

Guest blonda

ja shauta maate/cpu deg gan zaljaa, gan sarkanaa un ventialtori ar griezhas.

 

...precīzi tā arī notiek... bet abiem ir garantija!!! toties videokarte gan vienā vietā drusku apdegusi... man likās, ka vainīga varētu būt tā. Jā, bet kā lai konstatē, kurš īsti vainīgs - cpu vai mātene? :cry:

Link to comment
Share on other sites

izmēģinot CPU citā dēlī.Un drošībai arī citu CPU tajā pašā dēlī.Tiešām nevajag aizbraukt apskatīt?

Link to comment
Share on other sites

... toties videokarte gan vienā vietā drusku apdegusi... man likās, ka vainīga varētu būt tā...

 

arii iespeejams. bez videokartes sleedzot vajadzeetu piiksteet, protams, ja beepers pievienots

Link to comment
Share on other sites

Guest blonda

arii iespeejams. bez videokartes sleedzot vajadzeetu piiksteet, protams, ja beepers pievienots

 

man gan nepīkstēja, bet parādījās - video input vai kaut kas tamlīdzīgs...

 

TOLX - tiešām paldies par atsaucību, bet šodien neesmu mājās, citādi jau nevarētu šeit konsultācijas lūgt (jo mans kompis taču nosprādzis) :(:(:( laikam tomēr drusku jāparaud, varbūt palīdzēs... kā nekā mans niks to liek :grin::grin::grin:

Link to comment
Share on other sites

var droši paraudāt man uz pleca :wink: :mrgreen: (es vienkārši nodomāju,ka mājās tev nav tikai viena kaste vien).

Link to comment
Share on other sites

...precīzi tā arī notiek... bet abiem ir garantija!!! toties videokarte gan vienā vietā drusku apdegusi... man likās, ka vainīga varētu būt tā. Jā, bet kā lai konstatē, kurš īsti vainīgs - cpu vai mātene? :cry:

Mjā, drusku apdegusi, kāds tur vēl brīnums, ka nestrādā.

CPU noteikti nebūs pie vainas. CPU ir ļoti izturīgi, var nodegt visas apkārtējās detaļas, bet CPU paliks vesels.

Parasti visvārgākā ir mātesplate, tā nodeg pirmā, pēc tam var nodegt videokarte, tad rams.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...