Jump to content

Ierakstiit No Vairaakaam Radiostacijaam Vienlaikus


Meitene
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Man ir taada probleema, ka man vajag ierakstiit vairaakas radiostacijas reizee. t.i. lai datoraa rakstaas mp3 vai kaadaa citaa formaataa, bet no vairakaam radio stacijaam. To vispaar var panaakt, ja man ir viena tv-karte ar radio anteenu.

Link to comment
Share on other sites

Meitene

Klau, a to tad nevar izdariit savaadaak. Rakstiit no online radio. Skjiet, ka tagad visas radio stacijas var uztvert internetaa!

Link to comment
Share on other sites

Meitene

Viss jau tas ir labi, tik man vajag, lai man rakstaas no vairaakaam stacijam vienlaikus.

Link to comment
Share on other sites

Meitene

nuja es jau tieshi domaaju par to aatumu, nu vsmaz apmeeram cik jaabuut aatrumam, jo stacijas vajag kaadas 10!

Link to comment
Share on other sites

nuja es jau tieshi domaaju par to aatumu, nu vsmaz apmeeram cik jaabuut aatrumam, jo stacijas vajag kaadas 10!

Sākot ar 512kbps līdz 2Mbps atkarībā no bitreita.

Protams ar tavu vienu TV/Radio karti 10 stacijas vienlaicīgi ierakstīt nebūs iespējams, jo ieraksts nāk no Line IN, bet vienai audiokartei ir tikai 1 Line IN. Ja vari dabūt supermātesplati ar 20 PCI slotiem priekš 10 audiokartēm + 10 radio kartēm, varbūt dabūsi to visu gatavu arī bez interneta palīdzības.

Bet nu arī lai no ineta ierakstītu 10 radiostacijas vienlaicīgi vajadzēs diezgan pajaudīgu PC, kas spēs darbinās 10 audioprogrammas vienlaicīgi; bez ≥3GHz P4 ar HT vai Dual Core CPU te neiztikt nekādīgi, ja negribēsi saraustītu ierakstu.

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

Meitene, mani te ziņkāre māc: Kam dēļ Tev vajag ierakstīt 10 radio stacijas reizē?

Link to comment
Share on other sites

Nomalis

Vispār tāda interesanta tēma pacēlusies. Gluži tāda pati problēma, kā mūsu LRTP. Un šie meklē risinājumu arīdzan (tur kāds no EET varētu pastāstīt sīkāk). Vispārējos vilcienos - problēma ir visai naudietilpīga, jo vajag apjomīgus dzelžus: daudzkanālu skaņas karti, vairākus FM uztvērējus, programmu, kas tiktu galā ar daudziem audio kanāliem (teiksim, Sony Vegas Video vai Adobe Audition), jaudīgu PC. Tas viss kopā maksā četrciparu summas. Vispār rekomendēju konsultēties ar profesionāļiem, kuri strādā ar skaņu ikdienā (skaņu režisori, ierakstu studiju inženieri, u. taml.).

Link to comment
Share on other sites

Guest donors

Hmm pavisam vienkārši, njemam vairākus kompjus un ierakstam.

Manuprāt tādam darbam pietiktu ar P166mx datorinju un tādus domāju iepirkt par 20ls nebūtu problēma...

Link to comment
Share on other sites

Tik, cik ir brīvu PC slotu. Parasti mātesplatei ir 4-5 PCI sloti. Bet nu ir jau arī USB TV/FM radio kastītes, tad nu tā kā USB iekārtu skaits var būt līdz 127, tad caur USB var pievienot daudz vairāk iekārtu. Parasti mātesplatei gan nevar pieslēgt vairāk par 8 USB iekārtām, bet izmantojot papildus USB kontrolierus, skaitu var palielināt, tādējādi tā varētu piejūgt ļoti daudz FM uztvērēju. Es gan neņemos spriest kā tie uztvērēji visi kopā darbotos.

Link to comment
Share on other sites

Ari HDD vajadzēs ietilpīgu. Pat ja 10 programmas reizē pa tiešo kodē uz MP3 (ja kompis pavilks tādu slodzi), cietais būs pilns ātri vien:).

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Spriedelējumi ir dažādi, tikai risinājumi diezgan nereāli. No 10 tv tjūneriem rakstot WAV - cietnis nespēs tādu datu daudzumu sagremot. Ja kompresēs, visticamāk procesoram jābūt īpaši zvērīgam. Kas attiecas uz web stacijām, tad tīkla ātrumam jābūt stingri iespaidīgam un konstantam. Bez tam jāatrod proga, kas spēj rakstīt vienlaicīgi no dažādiem avotiem. No tv tuneriem tas nesanāks, jo tie parasti izmanto line in - tad attiecīgi tik daudz skaņas kartes vajag savākt.

Link to comment
Share on other sites

Nu no internetradio es, piemēram, rakstu ar programmu Mp3 Stream Recorder.

Var vairākus strīmus reizē uzlikt lai raksta visu mp3 formātā.

 

Mp3 Stream Recorder var dabūt šeit.

 

Ir arī citas programmas šeit

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...