Jump to content

Mekleeju Tastatuuru Ar Apgaismojumu


mf_y2k
 Share

Recommended Posts

Kaa jau mineets, mekleeju kur vareetu iegaadaaties tastatuuru ar taustinju apgaismojumu un lai taustinji buutu taadi kaa portatiivo datoru tastatuuraam...

Cik skatiijos, tad aarzemees taadu ir papilnam, a vot Latvijaa pagaidaam atradaas tikai viena.

Varbuut zinat veel kaadu Latvijaa nopeerkamu?

 

p.s. G15 varat neieteikt, nav man vajadziibas peec taada monstra, pie tam pa taadu pikji...

Link to comment
Share on other sites

a kas tev neapmierina jau atrastajaa klaviatuuraa ?

Link to comment
Share on other sites

marciss

kaadu laiku atpakalj maniiju ieksh 636 ar apgaismojumu, bet skiet ka taa bija savaadaaka nekaa tevis piemineetaa. Pats gribeeju iegaadaat, bet nepatika, ka taustinji galigi balti, nu taadi kas toch aarti smeereetos.

Link to comment
Share on other sites

a kas tev neapmierina jau atrastajaa klaviatuuraa ?

Neesmu teicis, ka neapmierina, vieniigais nepatiik, ka veel jaamaksaa par peli, kura man 100 gadu nav vajadziiga.

Pie tam gribeejaas uzzinaat vai nav veel kaadi varianti, bet, ja nekas cits neatradiisies, buus vien jaanjem taa, kas ir...

Link to comment
Share on other sites

ventolin

Ir tāda smuka Elluminix. Ir aizdoms, ka, pasērčojot gāmeru un ne tikai gāmeru vietnes un forumus, var uziet cilvi, kas pārdod.

Link to comment
Share on other sites

moshroomhead

Ir tāda smuka Elluminix. Ir aizdoms, ka, pasērčojot gāmeru un ne tikai gāmeru vietnes un forumus, var uziet cilvi, kas pārdod.

ja vaig varu uzzinat kur tieshi tadu pardod :D

Link to comment
Share on other sites

Nu, vispaar interesee cik taada vareetu maksaat pie mums... Vinju maajaslapaa cena ir $79.95...

Interesanti, kas vinjai taads kruts, ka taada cena...

 

labots:

Nja, kas meklee, tas atrod... atradaas te... taapat nesaprotu kas vinjai labaaks par manis augstaakmineeto, ka maksaa gandriiz 20Ls daargaak...

Link to comment
Share on other sites

Nu, vispaar interesee cik taada vareetu maksaat pie mums... Vinju maajaslapaa cena ir $79.95...

Interesanti, kas vinjai taads kruts, ka taada cena...

 

glīts un vienmērīgs apgaismojums.

btw ne gluži tāda bet simpātiska ( drusk lētāka )

http://www.crazypc.com/products/4184.html

 

starp citu es ar kāru aci nopētīju apgaismoto Microsoft Remote Keyboard for Windows XP Media Center. Tikai - es gribu Windows XP Pro lietot. :( Pie parastajiem logiem vinju lietot nevar , jo ir vajadzīgs IrDA štrunts kurš nāk Media Center edition līdzi. Varbūt tomēr kkaut kā var pielauzt ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Tevis minētā, vismaz ļoti līdzīga - vecāks modelis, man bija! Gaisma ir super, bet ļoti nepatika tieši tas laptopu taustiņu princips - ar saviem rupajiem pirkstiem grūti bija parakstīt.... Pārdevu! :)

Link to comment
Share on other sites

Man bija klaviere ar caurspīdīgiem taustiņiem un zilu apgaismojumu. (Ražotāju un modeli diemžēl neatceros). To es iegādājos 636 t/c Olimpija. Maksāja kādus 12Ls. Nācās pārdot, jo slikti spiedās pogas. Baigi spēcīgi bija jābliež pa taustiņiem (it sevišķi pa backspace).

Link to comment
Share on other sites

marciss

aaa, strapcitu Capital piedaavaajumaa bija Akasa razhota klava ar backlight

Link to comment
Share on other sites

Man mājās tāds brīnums...

Savulaik iepirku www.piano.lv ir manīti līdzīgi varianti iekš 636...

Xpower - extreme vision creator (Tīklā gan nevaru atrast šādu kompāniju)

1154535172.jpg

1154535173.jpg

1154535174.jpg

1154535176.jpg

Klusa, apgaismojums dienā knapi pamanāms, bet nakts kodēšanai ideāls. Taustiņi ir nedaudz lielāki par laptopu klavas taustiņiem.

Cena bij ~12Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nu, vispaar interesee cik taada vareetu maksaat pie mums... Vinju maajaslapaa cena ir $79.95...

Interesanti, kas vinjai taads kruts, ka taada cena...

 

labots:

Nja, kas meklee, tas atrod... atradaas te... taapat nesaprotu kas vinjai labaaks par manis augstaakmineeto, ka maksaa gandriiz 20Ls daargaak...

IIRC shop.frag.lv jau vairs neeksisē.

Link to comment
Share on other sites

Vispaar jau es rakstiiju, ka negribu G15, kaut arii varu dabuut vinju no GNT pa 40 Ls, nav man vajadziigi tie pribambasi...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Reku man bija viena no Gembird klavām no 636 (arī mēģināju līdzīgu modeli pie čoma), kruta jau vakarā sēdēt pie tādas, bet rakstīšanai...neder. Kaut kā daži taustiņi nespiežas kā vajag. Tad jau uz portatīvā var fiksāk pastrādāt. Bij vēl viena firma bez gembird ar apgaismojumu tikai bez cipariem, tā tiešām bij kompakta un ērta arī, mīnuss gan ir ciparu taustiņu trūkums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...