Jump to content

Centram Klat Subi ?


Guest audioaudio
 Share

Recommended Posts

Guest audioaudio

labdien, man ir jautajums vai manam PHILIPS centram (kurs skan skali bet basi reizeem nav tadi kaa vajag) kkaa pievienotu RRR X-LINE ASW1 ? vai tas vispaar ir iespeejams vai arii pie kompja. tam visam doma ir tada ka tas subis tos basus uznemas uz sevis un tadejadi varbut sanaaktu kkas daudz labaks ?

vai arii Pioneer S-W160S-K

Link to comment
Share on other sites

Var meiginat. Bet jasledz bus caur subi lai tas nogriez atiecigas frekfences tumbam. Pievienot varesi vienkārši piesledzot vadus kas nak uz tumbam klat subim. Un pec tam attiecigi savienojot subi ar tumbam.

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

pa pa... nesapratu... man centrs tumbas jaapievieno subim un pats subis kompim ?? bet kurs tad turees centra tumbas ? subis jau diezvai pavilks. vai arii es ne taa sapratu ? un vai tad tam subim ir kur spraust taadus vadus ? vai ari man vienkārši nopirk sadalitaju kur iespraust 3 vadus kreiso un labo centra tumbu + subja vadu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

iisteniiba man liekas ka RRR X-LINE ASW1 subis buus labaaks un leetaaks... vieniigi pa 40w mazaaka jauda bet frekvencu diapazons lielaks....ko sakat ?

Link to comment
Share on other sites

Elementari! ja gribi klausities no datora tad savieno sadi.

 

Dators-->Centrs--->Subis-->Tumbas

Tumbas tev baros centrs. Jaizlaiz caur subi ir del ta lai sadalitu frekfences. Tas ir lai centra tumbas neatskanjotu basus jo par tiem parupesies subs :)

 

 

P.S. rrr x-live asw1 to4 bus labaks. Tac price/performance RRR ir viens no labakajiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

tur subim vispar ir kur vinas pieslegt ? bet man centram tumbas piesledz bez pulkiem bet tur ar tiru vadu jaaiebaaz ieksaa.

Link to comment
Share on other sites

A bet dabigi ka plikus vadus! Sim subim ir tiesi tada fiicha :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

pionierim vai radiotehnikas ? tam ko mineju RRR X-LINE ASW1....... kuru no viniem jus ieteiktu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

tu doma kuru izveletos vai tu par tiem plikajiem vadiem runa ?

taatad.... es savas centra tumbas pieslegsu pies subja (tam rrr subim vispar ir kur slegt klat tumbas ??) tad subi pieslegsu pie centra, bet centram tur ir 4vietas kur sledz centra tumbas ar plikajiem vadiem....kuraa no tiem 4 spraust un tad centru pie kompja

Link to comment
Share on other sites

Ja nem tad tikai RRR! Visus 4etrus vadus kas nak uz tumbam slegsi klat subam un ted pie suba klat tumbas. Un RRR x-line asw1 atbalsta sito fignju! Kumpi un centru jasavieno ar aux ieeju (Drosi tadai jabut centram).

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu

skaljrunis lielaaks,smagaags

kaste biezaaka,stipraaka

pastirinaataajs ar baroshanas bloku lielaaks

 

un arii jo smagaaks jo labaak griidu drebinaas

 

tas taa, loogiski padomaajot!:)

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

Ja nem tad tikai RRR! Visus 4etrus vadus kas nak uz tumbam slegsi klat subam un ted pie suba klat tumbas. Un RRR x-line asw1 atbalsta sito fignju! Kumpi un centru jasavieno ar aux ieeju (Drosi tadai jabut centram).

tur no centra uz tumbam neiet nekas... tur iet no tumbam uz centra (4 pliki vadi kurus sprauzu subi...un cerams vina ir kur :) ) bet tas vads kurs iet no subja tak ir tikai 1 bet centram ir 4 ieejas kur pirms tam bija centra tumbas, tad kura no tam ieejam subi likt ? jo tumbas jau ir pie subja.

aa nu tos vadus var likt dazadi no centra uz tumbam un otradi bet man vajadzees vinas likt subii un taapat centraa ieejas 4 paliek.

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu

da neuztraucies pat to sasleegshanu!

 

kad dabuusi subi, tad visu redzeesi un sapratiisi!:)

Link to comment
Share on other sites

Nja isti neiebrauceu bet nu. Tur kur centram ir vadi uz tumbam tas ir izejas jo no tam nak ta4 tikai lauka :-D

Dabu vadus un savieno subi ar tam 4etram izejam. tumbas piespraud pie sabja (Tur jabut rakstitam kas ir in un out) Vads kas iet no subja ir paredzets resiveriem :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

bet es justos labak ja man pateiktu pirms es samaksaju :D kura ieeja spraust :? :-D

 

vaitad resiveri vajag ?

 

nu jaa... taatad man ir 4 izejas 2 kreisas 2 labas tajos ir vadi kuras aiziet uz tumbam....BET tagad tas izejas ir tuksas jo tumbu vadi ir pie subja, bet tagad man vajag subi kkur pieslegt....man slegt viena no tam 4 izejam ?? jo ta ir vieniga vieta kur es vel varu kko iespraust.

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

cik noprotu tev no centra uz kompja ir uzziimeti 4 vadi (jeb ari 2 resni :D ) bet man iziet 2 nu bet centru pie kompja es macesu pielikt, man galvenais tmbas pie subja un subi pie cnetra. labi dzeki paldies par palidzibu... :D nemocisu juus vairs.

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

bet rrr subim var ielikt vadus tikai ar pulkiem gala nevis plikus taka ir mana centra tumbam....un es redzu tikai vadu kurs iet uz kontaktligzdu bet tadus kurus varetu pielikt pie centra neredzu.

post-64147-1154514054_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu

taas in out pliesleegvietas ir takaa visaam rrr un citaam tumbaam un nekaadus puljkus tur nevajag, atskruuvee,iebaaz caurumaa vadu un piegriez atpakalj.

a vadus pats nopeerc- 0.50ls/m buus normaali!

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

normaali vai labi ?

 

tu doma man sitie jaskruve ?post-64147-1154514769_thumb.jpg

un no kurienes tad kkas no subja nak aara ?

Link to comment
Share on other sites

Guest audioaudio

vai arii man nopirkt Logitech Z-2300 2.1 un izveidot kko lidzigu 5.1 ? lai skan gan Logitech Z-2300 2.1 mazas tumbas un centra tumbas .... tad tas centra tumbas ari ceur Logitech Z-2300 2.1 butu jalaiz cauri ?

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu

aapaac

tu te chakaree visus ar taadiem jautaajumiem???

tev viss ir pastaastiits, bet tu te pie kautkaadiem suudiem veel kasies.

Link to comment
Share on other sites

gachoman

klau kur tu dzivo, moska par kadu alu varetu pieslegt...

kkgan kad dabusi to subi un izlasisi pamacibu saubos vai tev vel gribesies kadam maxat par tik elementaru lietu...

izveleties tev drizak vajadzetu starp rrr razojumiem, kadel tu tiesi gribi x line?

neesu dzirdejis ka skan citi subji, lietoju rigondu, varbut kads ir?

Link to comment
Share on other sites

gachoman

salidzinot ar ko? neesu dzirdejis citus rrr subjus, tacu par so nesudzos, protams vienmer var gribet vairak un skalak, tacu sim ir manuprat patikams, samera miksts bass, nekadus blakus troksnus neesu dzirdejis, dziezgan liels skanas diapazons, no 30 lidz 250Hz laikam.

Kka taa..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...