Jump to content

3D istabas modelēšanas programma


vienais
 Share

Recommended Posts

kādu laiku atpakaļ kaut kādā žurnālā lasīju par programmām, ar kurām vienkāršā veidā var izveidot 3D istabas maketu. nu, lai varētu redzēt, kā izskatīsies paredzētais mēbeļu izkārtojums. programmu nosaukumus neatceros. interesē, lai varētu pagrozīt skatpunktu un lai būtu pietiekami daudz istabā "ieliekamo" mēbeļu paveidu.

Link to comment
Share on other sites

kādu laiku atpakaļ kaut kādā žurnālā lasīju par programmām, ar kurām vienkāršā veidā var izveidot 3D istabas maketu. nu, lai varētu redzēt, kā izskatīsies paredzētais mēbeļu izkārtojums. programmu nosaukumus neatceros. interesē, lai varētu pagrozīt skatpunktu un lai būtu pietiekami daudz istabā "ieliekamo" mēbeļu paveidu.

 

Bija kaut kāda īsti neatceros bet aptuvenais nosaukums 3d home architect

Link to comment
Share on other sites

notepad.

ar

 

+------------+

|".......####|

|O."..........0|

|.".............#|

|................../

+------------+

 

Skaidroju.. kantaina virtuve ar dirviim (1ns gab)

virtuves galdinji un izlietne.

Apaljsh galds un 3 kreesi.

{rptams nav pavisam 3d.. nedaudz jaapiestraadaa :O)

Link to comment
Share on other sites

notepad.

ar  

 

+------------+

|".......####|

|O."..........0|

|.".............#|

|................../

+------------+

 

Skaidroju.. kantaina virtuve ar dirviim (1ns gab)

virtuves galdinji un izlietne.

Apaljsh galds un 3 kreesi.

{rptams nav pavisam 3d.. nedaudz jaapiestraadaa :O)

Nenejm pie sirdz bet shi nu ir Pedeja stulbuma pakape:?

Link to comment
Share on other sites

es nesen vienam galdniekam atradu kastee

 

IKEA Home Planner Office

IKEA Home Planner Kitchen

 

*gan jau ir ari citas

 

tada diezgan vienkarsha 2D/3D un uzreiz var ari IKEA mebelites salasiit iekshaa , un bezmaz jau pasuutiit!!!

Link to comment
Share on other sites

notepad.

ar

 

+------------+

|".......####|

|O."..........0|

|.".............#|

|................../

+------------+

 

Skaidroju.. kantaina virtuve ar dirviim (1ns gab)

virtuves galdinji un izlietne.

Apaljsh galds un 3 kreesi.

{rptams nav pavisam 3d.. nedaudz jaapiestraadaa :O)

me reeeeeeeeeec

Link to comment
Share on other sites

Kūmiņ, tava asprātība ir neizmērojama tagadējās mērīšanas sistēmās...

 

 

Nu redz.. es jau esmu tik vecs ka man jau ir vienalga ko pa mani domaa :O)

 

P.S Kad tev te sabrauca augumaa tu nedaudz pamainijies. Saaki kautko kopeet.. Agraak tu runaaji pavisam citaadaak.. Tagad man taada sajuuta ka tu nedaudz kopee NC, taadeejaadi meiginaadams izlikties nobriedushaaks vai varbuut pieaugushaaks?

Link to comment
Share on other sites

Es neko nekopēju. Es esmu tāds kāds esmu. Un tāds kāds gribu būt. Ja vēlos varu būt nopietns. Ja vēlos varu būt totāls jautrais pālis. Tagad esmu pārāk depresīvs un izbesīts, lai ar tevi strīdētos un, lai būtu jautrs. Paldies par uzmanību

Link to comment
Share on other sites

Es neko nekopēju. Es esmu tāds kāds esmu. Un tāds kāds gribu būt. Ja vēlos varu būt nopietns. Ja vēlos varu būt totāls jautrais pālis. Tagad esmu pārāk depresīvs un izbesīts, lai ar tevi strīdētos un, lai būtu jautrs. Paldies par uzmanību

 

:)

Tu esi paarak jauns lai buutu dziivesprieciigs? :)

 

P.S Manpraat tu dazhreiz vari buut paalis to nemaz neveeloties :O)

Link to comment
Share on other sites

Es neko nekopēju. Es esmu tāds kāds esmu. Un tāds kāds gribu būt. Ja vēlos varu būt nopietns. Ja vēlos varu būt totāls jautrais pālis. Tagad esmu pārāk depresīvs un izbesīts, lai ar tevi strīdētos un, lai būtu jautrs. Paldies par uzmanību

P.S Manpraat tu dazhreiz vari buut paalis to nemaz neveeloties :O)

HEHEHE:D Vardi vieta:D

Link to comment
Share on other sites

Nē. Es šodien apskārtu, ka laiks izaugt. Viss... Bet tie vārdi tiešām ir zelta vērtē. Un tie attiecas uz pilnīgi visiem, nevis tikai uz mani.

Link to comment
Share on other sites

Nē. Es šodien apskārtu, ka laiks izaugt. Viss... Bet tie vārdi tiešām ir zelta vērtē. Un tie attiecas uz pilnīgi visiem, nevis tikai uz mani.

He, he. Īpaši uz izaugšanu nav ko spiest. Kaulainā pati atnāks.

Pareizā izvēle ir izbaudīt pašreizējo vecumu.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti vienkārši. Šodien man nāca apgaismība, ka nevēlos savu dzīvi nodzīvot kā klauns. Man riebjas mana iepriekšējā attieksme pret dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti vienkārši. Šodien man nāca apgaismība, ka nevēlos savu dzīvi nodzīvot kā klauns. Man riebjas mana iepriekšējā attieksme pret dzīvi.

Ir sabiedriski cilvēki, sabiedrības cilvēki un vienpaši. Ja Tu jūties piederam pie otrās kategorijas, tad būt par klaunu nav slikti. Piemērotās profesijas ir aktieris, diktors, politiķis.

Skolas vecumā ir viltīgi: jaunākiem Tu esi autoritāte, bet vecākiem jokdaris. Tīri attīstības līmeņu atšķirības dēļ. Tas ir normāli. Morāle: neej, kur Tevi sit.

Link to comment
Share on other sites

Zini. Man ir vēlme kautvai šajā vecumā atrasties augstākā attīstības līmenī kā saviem vienaudžiem.

Link to comment
Share on other sites

Nē. Es šodien apskārtu, ka laiks izaugt. Viss... Bet tie vārdi tiešām ir zelta vērtē. Un tie attiecas uz pilnīgi visiem, nevis tikai uz mani.

 

eh

veciit.. man bi tavas probleemas :O)

 

Shodien ievilkos veikalaa pec kaarteejas alkahola devas.

paars cilveekus prieskhaa rindaa staaveeja vecinja.

Ar to veco sietinj tiiklinju, un sasodiits.. kaa vinjas saucas? Taaas gumijas "kedas" ? Kljoshenes... nee...baac aizmirsu...

taa vechinja pa pedeejo naudu nopirka maizi, kautkaadus putraimus un laikam pienu.

 

Tu nekad nezini kuraa pusee tu buusi.

Tanii kura luudz vai tanii kura dod.

 

 

Fak...

dziive ir suuds?

Mees tapatas sapuusuim.. nahi censties?

Kaada huja pec mum te sviist un megjinaat kaadam izdabaat?!!?!?

BLED Piekāst tas vajadziigas???

5diena :O(

Link to comment
Share on other sites

Hmm... bet tāpēc ir jāizaudzina bērni, kas par tevi parūpēsies vecumdienās. Un ja tu pats nebūsi sūds un rādīsi piemēru, tad varēsi vecumdienas pavadīt laimīgi.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti vienkārši. Šodien man nāca apgaismība, ka nevēlos savu dzīvi nodzīvot kā klauns. Man riebjas mana iepriekšējā attieksme pret dzīvi.

 

Pienaaks laiks kad aceroties 2004 tev uzmaaksies nostaljgija.

Izbaudi katru sekundi no dziives. Ibeo veelaak tu sevi uzskatiisi pa idiotu.

BAUDI sho suuda dziivi!!!

Link to comment
Share on other sites

Ir jāizbauda viss, kas notiek tikai 1 reizi. Un tā ir dzīve. Vispār pareizi ir. Jādzīvo ar prātu, bet ar baudu.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... bet tāpēc ir jāizaudzina bērni, kas par tevi parūpēsies vecumdienās. Un ja tu pats nebūsi sūds un rādīsi piemēru, tad varēsi vecumdienas pavadīt laimīgi.

 

Tavi beerni sapuus tev blakus taapat kaa tu.

Dziives realitate.

 

Taaka dafaj preicaajamies pa dziivi kamer var :O)

 

HAHAHAHAHHAHA

(Agoniski smiekli)

Link to comment
Share on other sites

Zini. Man ir vēlme kautvai šajā vecumā atrasties augstākā attīstības līmenī kā saviem vienaudžiem.

Vēlme kaut ko sasniegt ir visnotaļ apsveicama. Tomēr es ieteiktu Tev vienlaikus nebūs labam DB un tīkla administratoram, krāsotājam, komponistam, programmētājam un geimerim. Labāk ir fokusēties uz atsevišķiem punktiem un labi apgūt šo arodu. Tur Tu arī būsi niknāks par pārējiem. Kā saka, neej ar zaķi skrieties!

 

Ja rezultāti nav spīdoši, atceries, ka statististi brīnumbērnu skaits ir niecīgs. Tātad varbūtība, ka Tu tāds būsi, arī ir niecīga... (cik par tiem brīnumbērniem dzirdēts, ka irmaģistri padsmit gadu vecumā, neko neesmu dzirdējis par viņu sasniegumiem 30 gados...) Ja talanta nav, tad tas jākompensē ar darbu. Tomēr līdz 18 gadiem ar pārslodzēm nevajag aizrauties. Tas ir nevēlamas arī pēc 18.

 

Pastāstīšu pedagoģisku atgadījumu iz dzīves.

Ir jāizbauda viss, kas notiek tikai 1 reizi. Un tā ir dzīve. Vispār pareizi ir. Jādzīvo ar prātu, bet ar baudu.

Es tomēr ieteiktu dzīvot prātu.

Link to comment
Share on other sites

-nauko te murgot - vajag labi izgulēties un dzīvot tik aizraujoši, cikvien var iedomāties, - galugalā - katram ir kāds sapnis - vai kaukas taml ko vislaik cer sasniegt - nutad vajag beidzot sākt!!! - jebkas var notikt tikai tad ja pac kauko dar lietas labā -

Link to comment
Share on other sites

Guest Full_Soull
Es neko nekopēju. Es esmu tāds kāds esmu. Un tāds kāds gribu būt. Ja vēlos varu būt nopietns. Ja vēlos varu būt totāls jautrais pālis. Tagad esmu pārāk depresīvs un izbesīts, lai ar tevi strīdētos un, lai būtu jautrs. Paldies par uzmanību

 

muhaahaa jap nemanaami bet spamo :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...