Jump to content

Palidziet Izveleties Digitalo Foto Kameru!


sasar
 Share

Recommended Posts

Pienacis laiks iegadaties sev foto kameru.

Ta ka daudz no tam nesaprotu, prasu jusu palidzibu.

Sheit ir salidzinatas 4 kameras, velos, lai jus man palidzetu izveleties no taam labako!

 

Jau ieprieksh tencinu!

Link to comment
Share on other sites

Despacho

olympus. uz kodak nemaz i neskaties. personīgais vēmiens no sony, tāpēc neieteiktu, bet nevaru galvot ka ir draņķis. ja interesē kas tāds, canon s3 ar der. neņem fuji. laikam casio p505 arī topā bij.

Link to comment
Share on other sites

Nu teiksim taa, pagaisam man ir Ixus 500, mazs, kompakts, bet ne tas man ir svarigi. Gribu normalas kvalitates bildes, lai kaut ko ladzigu ari uz macro var uzbliezt.

Es pats ari laikam jau vairak uz to sony skatos.

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

tikko paņēmu fuji s5600 un pašlaik neko citu i negribas bildes sanāk vienkārši burvīgas:) Es vel viņu dabūju no asv un kopa ar gb xd karti sanāca 160ls 8)

 

1154375224.jpg

1154375226.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest woldemars

No digitālajiem iesaku Canon - labāka gaismas uztvere objektīvam :)

Iegādājos Canon S80 un nesūdzos - nav jau spoguļkamera, bet toties mazāka un ļoti laba optika!

Žel ka Canon Digital IXUS 800 IS iznāca tikai nesen - noteikti būtu izvēlējies to... :???:

Man pats galvenais - S80 ir visplatākais skata leņķis - zoom: 28-100mm - ērti telpās

 

Manu favorītu apskats

 

- sorry - linkā nez kāpēc automātiski liekas [ ] pa vidu starp sidebyside& un cameras ... :mad: un nekādīgi nevaru dabūt ārā...

Link to comment
Share on other sites

Lieta tada, ka manejais Ixus praktiski ir pilniba automatizets. Gribu kameru ar kuru es varetu eksperimentet, mainit ekspozicijas laiku u.t.t.

Nauda praktiski lidz 400 eiro.

 

Kads var izskaidrot starpibu starp tiem digitalajiem, kuri pec izmeriem ir kaa spogulenes un starp mazajiem digitalajiem? Zooms abiem vienads, ari parametri lidzigi, bet izmeri gan stipri atshkiras!

Link to comment
Share on other sites

Es ar personiski iesaku Fuji S5600

Nu jau lietoju kadu nedeļu un esmu ļoti apmierināts :D

Bildes super un lietošanā ļoti ērts!

Link to comment
Share on other sites

:-) Iegadajos!

 

Apstajos tomer uz Fuji S5600 dabuju normalu piedavajumu: kamera, soma, baterijas, ladetajs, 1G karte = 250Ls

 

 

Ar AUTO rezimu sanak taa tiri neko bildes. Tagad tikai jasak urbties cauri visam opcijam, lai sanaktu ari uz manual, ka neka pirmais daudz maz normalais fotjiks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...