Jump to content

Fps Datorspēlē Dramatiski Nokrītas Brīdī, Kad Parādās Daudzi Kustīgi Objekti


Guest dhz
 Share

Recommended Posts

Labdien, nu te atkal man ir sanaakusi kjibele - Ieprieksh, topikaa itkaa es noskaidroju probleemu par FPS CS'aa, bet sho Probleemu nevaru tagad izlabot... aatri izstaastiishu, kur un kaada probleema man ir:

 

Esmu parinsteleejis Windows XP, un saaku uzreiz likt virsuu VIDEO draiverus un SOUND draiverus, bet pavisam aizmirsu par cjipseta draiveru... Liidz ar to, kad eju iekshaa CS'aa man fps ir normaali 60 (kaa jau visiem), bet kaa man apkaart ir kaadi 8 CT/T, taa man uzreiz FPS kriit uz 17 - 20 fps + jo ilgaak es speleeju CS, jo trakaak man fps kriitaas!

 

ES cjipseta draiveri ieinsteleeju, bet man kaa tie FPS leekaa taa arii leekaa... :/ Kapeec taa ? Varbuut kaads veel pasaka, ar ko tieshi saakt, kad parintelee win xp, jo es win xp parinteleeju viens pats, bez neviena paliidziibas + 1. reizi parinsteleeju WINDOWS ! Insteleejot windows visu dariju peec noradeeem, un tur man nekaadas aizkershanaas nebija!

 

Paldies jums, kas censhas palidzeet ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest dhz

Laikam jau jāpērk jauna videokarte.

 

ew dzirdi, ja nezini kas ir par probleemu, tad nerunaa ok ?

 

Veel papildinaashu bisku manu teikto:

Video karte: GeForce FX 5200

RAM: 512 + 512

Draivera v. 56.72

 

Kad staveeja vecais win xp FPS bija stabili 60

Link to comment
Share on other sites

Krishius

A ko tu citu gaidi no taada suuda? :p Atver acis - tas tachu ir FX5200.

Provee pamainiit settingus speelee. Vispaar, pie kaadiem settingiem speelee?

Link to comment
Share on other sites

Kāda videokarte?

Kāda OS?

Kāda pārējā sistēma?

Čipseta drivers nebūs vainīgais!

CS 1.x vai CS:S?

Vispār ja jau gribēji lai mēs tev nākam pretī, tad varēji sīkāk uzrakstīt!

 

ew dzirdi, ja nezini kas ir par probleemu, tad nerunaa ok ?

 

Veel papildinaashu bisku manu teikto:

Video karte: GeForce FX 5200

RAM: 512 + 512

Draivera v. 56.72

 

Kad staveeja vecais win xp FPS bija stabili 60

 

5200 cs 1.6 velk uz stabiliem 100+ FPS, tā tak nav spļe vispār, ta jau minesweeperam vajag labāku video!

mana karte, kas ir parakstā CSS jau velk uz saviem 60FPS

Link to comment
Share on other sites

Guest dhz

Kāda videokarte?

Kāda OS?

Kāda pārējā sistēma?

Čipseta drivers nebūs vainīgais!

CS 1.x vai CS:S?

Vispār ja jau gribēji lai mēs tev nākam pretī, tad varēji sīkāk uzrakstīt!

5200 cs 1.6 velk uz stabiliem 100+ FPS, tā tak nav spļe vispār, ta jau minesweeperam vajag labāku video!

mana karte, kas ir parakstā CSS jau velk uz saviem 60FPS

 

 

1. GeForce FX 5200 (kaa jau teicu)

2. Win XP (kaa jau teicu)

3. Mates plate 13 bit

4. CS 1.6

 

Ar dzelziem viss ir kartiibaa, jo pirms parinteleeju WIN XP, man fps bija stabili un nekaadu probleemu !

Link to comment
Share on other sites

es vispaar tikai kad parinstaleeju logus uzliku 2000 unviss kaartiiba un uzliku video draiverus un visu atpazina vairaak neko nevajadzeeja

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

nu kā varētu FX 5200 nevilkt CS un vienalga kādu grafiku (ja vienīgi nav windowsā/desktopaa uzstādīti tur 8x AA un 16x AF :lol: tad jā, bet tā jau toč velk) tur vaina nav.

 

nu jā varētu būt tie čipseta driveri, cik zinu un lai būtu tev uz priekšdienām zināms, kad ir pilnīgi svaigs XP, tad jāliek ir ~ tā :

 

:arrow: Papriekš, ja neesi 100% pārliecināts, ar Everet Home Editon, vai līdzīgo info programmu uzzini, kas tev ir mātesplate un tās čipsets (rupji sakot tie ir paši galvenie datorā)

 

1.) Liec obligāti čipseta draiveri!!! es piemēram lieku no līdzi dotā diska viss iet ideāli, ja instalē čipsetu 1. ja kaut kad vēlāk piemēram aiz videokartes draivera tad var būt gļuki :lol:

 

2.) Tālāk liec DirectX 9.0c nu directX draiveri

 

3.) Tad liec videokartes draiveri un tad jau tālāk vienalga var teikt audio vai tīkla kartes draiverus, bet pirmos 2 labāk liec tādā secībā! :)

 

Cerams, ka noderēs Tev! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai tas ko teikšu būs patiess, bet pateikšu:

Varbūt vaina nav datorā, bet gan interneta pieslēgumā. Ja jau tu saki, ka tukšā vidē iet labi, bet parādoties tiem CT/T(lai arī kas tie būtu) noiet FPS uz leju, tad tas, manuprāt, varētu būt saistīts ar internetu. Kāds tev pings?

Link to comment
Share on other sites

Guest dhz

uzliec gart draiverus un lieta buus dakriita

 

Kur taadus var nokachaat ? Un kaadu v. man jakachaa preeksh FX 5200 ?

Link to comment
Share on other sites

ventolin

Nu ko var vainot hw visu laiku... Uz Duron800/256/GF2mx400/Win98 CS 1.5 var izvilkt 80-100 FPS. Protams, ka svaigs win, tweakots (powerstrip), grafika uz minimumu.

 

1. Izslēdz VISAS CS spēlēšanai nevajadzīgās programmas un servisus (pilna google ar CS 1.6 tweakiem)

2. CSā neaizmirsti uzlikt OpenGL

3. Lieto refreshlock (vai kko līdzīgu), ja ir CRT monitors (CS nav redzes vērts).

4. Ja vēl par īsu, novelc powerstrip/riva-tuner (to, kas tev labāk patīk) un uztaisi spec. profilu priekš CS 1.6

5. Vēl vari uzlikt 'high-fps' cfg.

 

P.S. Pārinstalējot kompi, neaizmirsti neta vadu izraut un firewall + antivīrusu instalēt vispirms!

P.S.S. 60 NAV normāli (un runa nav par to, cik kadrus sekundē vajag acij, lai nebūtu slideshow).

Link to comment
Share on other sites

Guest dhz

nu baac, ko juus te saakat lieliities ? :/

 

Varat pateikt, kas tie pa gart draiveriem un kur tos var nokachaat preeksh Geforce FX 5200 ?

Link to comment
Share on other sites

Delerium

...apkaart ir kaadi 8 CT/T, taa man uzreiz FPS kriit uz 17 - 20 fps + jo ilgaak es speleeju CS, jo trakaak man fps kriitaas!...

Ja draiveri ... utt, nepalīdzēs tad vaina kartē ;-)

 

kas ir CT/T man vēl pieleca bet kas ir 13bit mātesplate?

Link to comment
Share on other sites

lietas ko dari,

1. nones video draiverus(to tak tu maaki, start/setings/control panel/add remove/ sameklee nvidi dtrivers un nones

2. nones 4ipa draiverus

3. uzliec no jauna 4ipa draiverus(maatenes orgjinaalajaa diskaa)

4. uzliec no jauna peedeejos video draiverus

5. baudi css

Link to comment
Share on other sites

Guest dhz

Taa, nu es tagad parinsteleeju windows, juus man pateiksiet vai visu esmu izdarijis pareizi:

 

Windows: "Windows XP +SP2 (english)"

 

Uztaisiju format C, visu peec noradeem. Talaak es njeemu disku "ABIT" kursh man naaca liidzi, peec PC pirkshanas, un uzinteleeju shadaa secibaa visu:

1. "Intel Chipset Software utility"

2. "DirectX 9.0c"

 

3. Peec tam es nokachaaju nforce video draiveri uzlieku viss ir spiidoshi!

4. LAN draiver

5. Sound driver

Protams peec katras intalaacijas es restarteeju PC! KAd visu sainteleeju, un viss bija kaartiibaa, es nokachaaju CS + Patch, un eju iekshaa CS'aa, bet fps atkal saak dramatiski kristies pie daudz kustiibaam (shaudiishanaas, daudz objektiem u.t.t), bet pats fps normalaa videe ir stabili 100 !

 

Piemeram ja es uztaisu aatri pa LAN, tad man fps staav stabili 99 - 100 !

Varbuut es esmu nepareizi uzinsteleejis windows ? Vai varbuut man truukst kaads draivers, jo ar pashu PC dzelzhiem viss ir ok!

 

Parametri:

Processor: Intel Pentium 4

CPU: 2,40 GHz

RAM: 512 + 512

Video: NVIDIA GeForce FX 5200 (256 MB)

 

DirectX version: DirectX 9.0c

Link to comment
Share on other sites

MicuksGLS

Man ir GeForce FX 5700LE iet gan CS,NFS-MW,GTA-SA bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Guest dhz

nu jaa, peec buutiibas man ar taa visam vajadzeeja buut!

 

Pasakat tikai man, vai es peec windows parinsteleeshanas esmu visu izdarijis pareizi ??

Link to comment
Share on other sites

Event viewerii nekaadi errori neuzraadaas? (Start-run-Eventvwr.msc)

Kad tev saak bremzeet, apskaties procesos (Ctrl+Alt+Del), kursh process tev pateeree daudz CPU jaudas? Atskaitot CS. Un vai ir kaads process kursh nenormaali daudz atminju pateeree (memusage)?

Kaadaa modee tev cietais disks straadaa? (Start-run-devmgmt.msc - IDE controler - primary IDE channel?)

Link to comment
Share on other sites

Guest dhz

Event viewerii nekaadi errori neuzraadaas? (Start-run-Eventvwr.msc)

Kad tev saak bremzeet, apskaties procesos (Ctrl+Alt+Del), kursh process tev pateeree daudz CPU jaudas? Atskaitot CS. Un vai ir kaads process kursh nenormaali daudz atminju pateeree (memusage)?

Kaadaa modee tev cietais disks straadaa? (Start-run-devmgmt.msc - IDE controler - primary IDE channel?)

 

taaks sheit buus 2 screeni !

 

Kad speleeju CS tad itkaa procesos viss ir ok ! Viss vairaak pateeree pats hl.exe

 

p.s Prasat veel, atbildeeshu uz visu + ja vajadzees skriinus atsuutiishu, es ar shito gluku jau ciinos 1 menesi + windows parinteleeju jau 2 reizes ! ( kaa es uzliku draiverus, jau pastaastiju )

post-64132-1154431678_thumb.jpg

post-64132-1154431733_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja Tas ir 1.6 ,karte pilnigi pietiek.

eniivei,ja paradas kustigi modeli un fps nokritas,tad domaju,ka procis pie vainas ;)

Link to comment
Share on other sites

Iewar1jumZ

Mnjaa, man ir tada pati probleema.. nu lidziga.

 

mana kaste:

 

CPU: Pentium 4, 2.26 Ghz, s478, FSB 533

RAM: 2 x 512 Mb Patriot

VIDEO: Radeon 9600, 256 Mb

 

ieksh CS fps ir 100, bet lidz ko vairak pretinieku pretim, taa fps nokritas ldiz 50 - 60

 

Esmu izmeginajies visu, gan driaverus instalejis gan vis ko citu. Lielu ieguvumu fps uzlaboshanaa neguvu.

Sapratu ka ta ka man procis ir ar FSB 533, lidz ar to operativa atminja strada ar DDR333, nevis DDR400. Un tas jau biki ko maina uz slikto pusi. Varbut tev tapat ira. Paties ieksh kkada Everest kadi tev kompja parametri.

 

Es pats ari nevaru iisti izpiipeet kas pie vainas, jo kkaa likaas ka Radeon 9600 nu bij jabut vismaz normalam fps ieksh CS

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

9600 netikai priekss CS ir normaals... Cs jau tik un taa ir CPU speele, tapeec svariigaaks ir procesors nevis videokarte... pameigginat abi divi ar kaadu draugu PC komponentes samainiit ( nu kkipa video utt ) , paskaties kaa vinam iet CS ar tavu video un kaa tev ar vinna... un ta ar atklaasi problemu, vajaga tik labu un ieinteriseetu draugu... :)

Link to comment
Share on other sites

MicuksGLS

Kādreiz CS 1.5 darbināju uz Celeron 333MHz RAM128 video integrētā 4Mb vai 8Mb par 8 Točna vairāk nebija. Nekas neraustījas un nebremzēja, bet grafiga gan klučaina bilde bij! :x

Link to comment
Share on other sites

nu dzeki luuudzu paliidzat !!! Esmu galiigi *****

 

kas tu kautkāds cs atkarīgais n00bs esi?

Link to comment
Share on other sites

Guest dhz

jaa par atkariigu vareetu teikt, jo man ZB CW laikaa kriit fps liidz 30 un tad neko nevar saprast! vienkārši taa vairs nav speleeshana !

Link to comment
Share on other sites

ventolin

Kaut kāds sviests...

Moš tev software mode uzlikta? High-fps configus neesi mēģinājis? Moš r_mmx vai kkas tamlīdzīgs pie vainas?

Link to comment
Share on other sites

Guest dhz

es tagad itkaa uzzinaaju, ka vaina nav video kartee... Bet procesoraa...

 

Datuvee viens man atbildeeja shaadi:

Reiz gadījās ka kompis shausmiigi bremzēja arii peec tikko svaigas XP paarinstalācijas. Pārinstaleeju 10 reizes kameer izfunktierēju, ka pirms formatēšanas jānorestartē CMOS setingi un kaa par briinumu vsjo zarabotala. Ja nav ko dariit un citi neko neisaka vari pameegināt.

 

jautaajums rodas kur var restarteet to CMOS setingus ? un vai cilveeks runaa pareizi ?

 

p.s Jo probleema man ir tur, ka PC nepavelk tik daudz kustiibas... tad secinam, ka probleema nevareetu buut video karte! (saaku jau domaat nest PC pie meistara, bet negribaas mest naudu araa, ja var to atrisinaat pashmaaciibas celjaa)

Link to comment
Share on other sites

CMOS nomest pa nullēm var ar speciālu džamperi (pārslēdzēju) uz mātesplates (sīkāk skaties instrukcijā).

 

Par to rausīšanos - man ir pamats domāt, ka videokarte tev nespēj vienlaicīgi apstrādāt vairākus objektus kadrā un/vai to informāciju nogādāt līdz procim. Gadījumā tā FX5200 nav ar 64-bit datu pārraides joslu (tad gan ir slikti)? Varbūt ir vērts mainīt videokarti uz ko nopietnāku (ja jau spēles tik ļoti patīk) vai arī pašā spēlē visus smukumus atslēgt, lai kartei ir vieglāk? Saproti vienu - jo vairāk kustīgu un sarežģītu objektu ar smalkām detaļām ir kadrā, jo vairāk kartei ir jārēķina un jāattēlo izmaiņas pie katras kustības. Līdz ar to tavs fps ir atkarīgs gan no kartes grafiskā procesora veiktspējas, gan no kartes datu pārraides joslas platuma (64-bit spēlēm galīgi neder, 128-bit vēl kaut kā).

Link to comment
Share on other sites

Guest dhz

CMOS nomest pa nullēm var ar speciālu džamperi (pārslēdzēju) uz mātesplates (sīkāk skaties instrukcijā).

 

Par to rausīšanos - man ir pamats domāt, ka videokarte tev nespēj vienlaicīgi apstrādāt vairākus objektus kadrā un/vai to informāciju nogādāt līdz procim. Gadījumā tā FX5200 nav ar 64-bit datu pārraides joslu (tad gan ir slikti)? Varbūt ir vērts mainīt videokarti uz ko nopietnāku (ja jau spēles tik ļoti patīk) vai arī pašā spēlē visus smukumus atslēgt, lai kartei ir vieglāk? Saproti vienu - jo vairāk kustīgu un sarežģītu objektu ar smalkām detaļām ir kadrā, jo vairāk kartei ir jārēķina un jāattēlo izmaiņas pie katras kustības. Līdz ar to tavs fps ir atkarīgs gan no kartes grafiskā procesora veiktspējas, gan no kartes datu pārraides joslas platuma (64-bit spēlēm galīgi neder, 128-bit vēl kaut kā).

 

Tad paskaidro, kapeec man pirms windows parinteleeshanas bija viss ok ? FPS bija stabili 60 +veel vareeju runaat pa skype un nekas man netrauceeja, un te peeksni peec windows parinteleeshanas es nevaru vispaar paspeleet ? Interesantaakais ir tas, ka ja es nometu duumus zemee, tad man tas fps paliek stabils 60, kaa man pieskrien klaat 2 pretinieki taa man fps nokriit uz 50 - pieskrien veel 2 fps nokriit uz 30!

Link to comment
Share on other sites

Liec tos pašus draiverus, ar kuriem tev viss strādāja bez problēmām. Ja nezini, liec tos, kas nāca līdzi diskos videokartei un mātesplatei. A tas, ka tev fps krīt, parādoties kadrā vairāk par 2 purniem ir tikai loģiski - tā tam jābūt ibo karte tev nav diez ko spēcīga. Samazini spēlei izšķirtspēju, attēla kvalitāti, atslēdz specefektus - visu, kas rij tavas videokartes resursus. Kāpēc tev bija iepriekš ok - nemāku teikt. Varbūt fonā strādā rijīgs antivīruss, varbūt tavam P4 vajag uzinstalēt Intel Aplication Acceleration Utility (vai kā viņu tur sauca).

Link to comment
Share on other sites

Guest Klucis

a man

 

AMD ATHLON 1,8 Ghz

555 RAM

GeForce4 MX Integrated GPU 64 MB

 

 

Un man speelee ~ 70 speleejot uz FPS 800x600 un visiem labaakajiem uzstadijumiem ;)

 

Un pat duumos nekriitas fps :D

 

Nezinu ko juus esat sapisushi ka jums uz tik labiem kompjiem neiet PAT KONTRA :D

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Kluci, man šķiet tu šķidro laid.... Ar iebūvēto video uz max un tik daudz fps... Nav brīnums ka tev ir tik liels Warn līmenis. Knapi Jetijs spēj tevi glābt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...