Jump to content

Attīstīšanas Tanks


Mumins
 Share

Recommended Posts

Esi drošs, ka gribi divspirāļu nevis vienspirāles?

 

Es reiz tā arī salasījos, ka 2 spirāles ir "baigi labi", bet beigās iemācījos tīt filmu vienspirālē - i rezultāts paredzams, i čakars mazāks.

Link to comment
Share on other sites

Divspirāļu es domāju ka spirāle ir no augšas un no apakšas [a tu laikam, ka domā divām filmiņām?!]

 

vienkārši man mājās ir vienspiāļu - tā attīstīšanas laikā salipina filmiņu un vispār viņu tur ietīt iekša tusmā ir nerāli.... pirmīt man bija tas īstais bačoks, bet kaut kur nozuda.... nav ar ko tagad attīstīt :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Esmu savā laikā izstrādājies ar vien un divspiraļu tankiem. Vislabākais ir vienspiraļu, bet labi ar visām, tikai viens sīkumiņš - jāmāk strādāt.

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu.. man laikam ir tās rokas līkas - es nevaru ietīt taij vienspirāļu to filmiņu -krīt ārā!

Link to comment
Share on other sites

Divspirāļu es domāju ka spirāle ir no augšas un no apakšas [a tu laikam, ka domā divām filmiņām?!]

 

vienkārši man mājās ir vienspiāļu - tā attīstīšanas laikā salipina filmiņu un vispār viņu tur ietīt iekša tusmā ir nerāli.... pirmīt man bija tas īstais bačoks, bet kaut kur nozuda.... nav ar ko tagad attīstīt :(

 

Es domāju to pašu ar spirālēm augšā un apakšā.

JA filmiņa līp kopā, pārāk stipri velc, tinot iekšā. Es kādas 10 filmas sabojāju, līdz iemācījos.

Tanks gan vajadzīgs, tur nekā.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Laikam jau dažas filmas sākumā sačakarēju, bet nu tīšana ir elementāra:

1. Mazliet pacel augšējo daļu, lai kādu puscentimetru no filmas varētu iebīdīt un piespiest serdenī.

2. Spirāli ņem kreisajā rokā, filmiņu labajā un turot filmiņu nelielā leņķī (augšējo malu nedaudz uz ārpusi),

griez spirāli pretēji pulkstenim un arī filmiņu var nedaudz patīt pretējā virzienā.

Nu nekas nevar salipt, ja pareizi ietin un neesi atstājis pārāk vaļīgas spirāles augšējo un apakšējo daļu.

Link to comment
Share on other sites

Man ir mājās abu veidi tanciņi. Ja ļoti gribi tad varam kautko sarunāt. bet vienspirāļu ir daudz labāki, jo divspirāļu tankam ir viegli to filmu kadra vidū salipināt kopā. Bet vispār iesaku ņemt attīstītu filmu un mācīties tumsā tīt iekšā. Ar laiku piešausies.

Link to comment
Share on other sites

es tak protu tīt, bet visu laiku esmu strādājis ar divspirāļu - pieradu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...