Jump to content

Gf6600 Uz Athlon 2400+


Guest DR.DRE
 Share

Recommended Posts

Esmu izdomajis nopirkt citu grafikas karti.doma ir 6600.vai mans 2400+ pilniba to noslogos? vai bus jaudas zudumi?aa un vel man tads svaks baroklis, 250w ,vai ar to pietiks jaunajai v-kartei?

Link to comment
Share on other sites

Domaaju, ka tavs Athlon XP 2400+ noslogos so video karti! Man pasam saada karte ir, mans P4 2,4GHz normaali noslogo, bet ne pilniibaa, domaaju ka ar tavu AMD vareetu buut labaak! Par barosanas bloku iesaku nopirkt tomeer jaunu, lai sisteema stabilaaka, iespeejams ka ja tas ir kautkaads noname baroklis tad nevilks vispaar!

http://www.am-pm.lv/product_info.php?cPath...roducts_id=3405 - labs un kluss baroklis!

Link to comment
Share on other sites

Guest DR.DRE

Domaaju, ka tavs Athlon XP 2400+ noslogos so video karti! Man pasam saada karte ir, mans P4 2,4GHz normaali noslogo, bet ne pilniibaa, domaaju ka ar tavu AMD vareetu buut labaak! Par barosanas bloku iesaku nopirkt tomeer jaunu, lai sisteema stabilaaka, iespeejams ka ja tas ir kautkaads noname baroklis tad nevilks vispaar!

http://www.am-pm.lv/product_info.php?cPath...roducts_id=3405 - labs un kluss baroklis!

man jau tada doma bija pirkt so barokli.laikam ka taa ari izdarisu

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

nu ņem droši to gf 6600 tikai obligāti nomaini PSU, jo ja tev pietiekami neies elektrība cauri, tev var nosvilt ne tikai barošanas bloks, bet vēl sazin kas piemēram mātesplate un to Tu diezvai vēlies :lol: varētu jau ņemt gf 6600gt, bet cpu normāli nevelks, bet tā tā karte ir baig labā pašam ir labi strādā :)tātad ņem to gf 6600 un ņem Elvija ieteikto psu, ar 250W nemaz neceri viņu normāli darbināt, ja vien negribi riskēt + nebūs iespējas viņu overklokot!....

Link to comment
Share on other sites

Ar barošanas blokiem joki mazi jo viņam ir spēks un ja kautkas noiet greizi! :-x Draugam nojuka manā acu priekša bet neparāva neko līdzi tapēc tagad mazliet nopietnāk skatos uz viņiem un savēju arī mainīšu pret FSP un pēctam sekos Athlons X2 utt :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...