Jump to content

Paliidzat Izveeleeties...


Guest amen
 Share

Recommended Posts

winter_ip

kautkā man tā kamera nevisai.. pats lietoju Sony DSC P73, nu jau tāda paveca skaitās, bet par attēla kvalitāti nesūdzos nemaz. Ja vēlies kvalitatīvu attēlu tad ņem kādu Canon vai arī Sony. Pārējās man nesimpatizē... Tā lūk.

 

Sony kamerām vienīgasi tās MMC kartes padārgas, bet Canon,ja nemaldos ir SD tad tās ir nenormāli lēts:) Izvēle tavās rokās..

Link to comment
Share on other sites

labaa apgaismojumaa bildes sanaak ljoti labas.

pie sliktaaka apgaismojuma kvalitaate sliktaaka,bet nekas nozeelojams nav.

 

cena taada tapeec ka kamera ir jau ilgaaku laiku tirguu un cena tai ir nesliideejusi.

 

100x labaakas bildes sanaak nekaa ar lidziiga cenu liimenja hp aparaatiem...no savas pieredzes

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
...Sony kamerām vienīgasi tās MMC kartes padārgas, bet Canon,ja nemaldos ir SD tad tās ir nenormāli lēts:) Izvēle tavās rokās..

 

MMC daargas? muahh... Sd karte uz 1gb maksaa ~ 15ls, bet MMC uz to pashu kapacitaati ~ 17ls. nu jaa, 2ls tach ir shausmiigaa nauda :-D

 

P.S parasti ja fochikam der SD karte, tad der arii MMC tajaa pashaa slotaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest woldemars

No iepriekšējām - pamanāma atšķirība

- Olympus ar parastajiem AA pirkstiņiem - visur var nopirkt, ja beidzas

- Benq - spec. akumulators - ilgāk tur, jaunāks modelis

Olympus man patīk krietni labāk :)

 

Ja būtu vismaz kāda laba atsauksme - ieteiktu BenQ - interesanta kamera - BenQ DC C800

Ap 100 Ls ieteiktu (neskatoties uz 4MP...) - Canon POWERSHOT A430

 

Vislabāk - aiziet uz veikalu un sev interesējošās aptaustīt un iemēģināt - vismaz zināsi ko pērc :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest amen

Bet canonam ir 4mpx tomeer vizuaali man vinjsh daudz vairaak simpatizee nekaa shie divi :oops:

 

Uz kaadaam baterijaam darbojas shis canon? vieniigi baigi griezh vinjsh ka vinjam 4mpx nevis 5mpx...

Link to comment
Share on other sites

Guest dux

Izskatās, ka Alekseja piedāvāto rakstu neesi izlasījis, ja "griezh vinjsh ka vinjam 4mpx nevis 5mpx"

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...