Jump to content

Jauns Pc - Vecais Hdd


Guest Speed
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda. Man te ienācās viens jauns dators ar mātesplati K8NF4G-SATA2. Ir tā, ka jaunajā cietajā nekas nav ielikts un tā kā uz vietas windows instalācijas diska nav, nolēmu pielikt savu veco HDD. Bet neiet, sākumā parādās vienkārši melns ekrāns ar svītriņu augšā, kur acīmredzot jāraksta kaut kas, bet pēc tam izlec ekrāns, kas prasa kā es vēlos palaist windows - safe mode utt. Tiesa, nevienā no šiem veidiem tas nav izdarāms. Nesaprotu kāpēc. Nekad nevienu jaunu kompi nebiju mēģinājis dabūt pie dziesmas. Vai var būt tā ka ir nesaderība ar cietajiem? Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Nu ir tā ka mainot mātesplates windows arī var neiet un šis laikam ir tas gadījums! Vajadzēs pārinstalēt! :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cik vecs tas cietnis? Vismaz 40MB (ne GB) cietni veco man jaunākam kompim neizdevās pielikt, bioss neatrada. A kas biosā notiek, neesi pielicis abus master vai slave? Pavisam veciem tāda lieta kā džamperi gandrīz nav, un tie praktiski viemēr ir master.

Link to comment
Share on other sites

Guest Speed

Cik vecs tas cietnis? Vismaz 40MB (ne GB) cietni veco man jaunākam kompim neizdevās pielikt, bioss neatrada. A kas biosā notiek, neesi pielicis abus master vai slave? Pavisam veciem tāda lieta kā džamperi gandrīz nav, un tie praktiski viemēr ir master.

 

Cietnis ir 40GB, kādus gadus 3-4 vecs. Tur jau tas joks, ka nekur nevar ieiet, visu laiku met ārā, ja gribu palaist caur safe mode vai kā savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest Speed

Un biosaa atpaziist?

 

Biosā ieiet var un viss kārtībā, bet ko tas dod?

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ieej biosaa un "nodetektee" to cieto...

Man ar vecajiem cietajiem arii liidziigi ir gadiijies uz jauniem kompjiem - nenjem pretii - un viss... bet kad ieiet biosaa un paspaida [Enter] uz taa cietaa (nu tur kur vinsh tur uzraadaas) - bios to parasti atpaziist (mistika, kaapeec to neatpaziist uzreiz :/)

Link to comment
Share on other sites

Guest E_DGE

emmm, iespejams ka uz vecas windas salikti visadi driveri, kas ar jauni datoru vien negrib sleegties iekshaa.... man ari bija apmeram taadi pati situacija....

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

bet kad ieiet biosaa un paspaida [Enter] uz taa cietaa (nu tur kur vinsh tur uzraadaas)

 

paspaidiiju uz taa cietaa

patiikami......

 

 

aftoram - ja bios atpaziist, ir ok - dzjamperi vietaa

pajem livo disku dajebkaadu vai startup disketi un nahrenizee jaunaa(vecais) cietnja sastaavu

 

reason - tev winda traapiijusi uz diviem hdd ar vienaadu burtu....

nu jaa, protams caur repair commandrindu var to labot, bet nojausjot tavas speejas - nu nivajagg...

Link to comment
Share on other sites

Tev uz vecā XP vai W2k? Nu neies arī. Tā pārlikt varēja disku ar Win 98, tad tikai draiveri bija jāpārliek, bet XP tā var darīt tikai tad, ja dzelži ir pilnīgi identiski. Tā kā tavā gadījumā tikai pilnīgs reinstall.

Link to comment
Share on other sites

tā kā uz vietas windows instalācijas diska nav, nolēmu pielikt savu veco HDD.

Nu tev uz vecā datora vajadzēja Windows reģistrā ielādēt universālo draiveru datubāzi (CriticalDeviceDatabase) un tikai pēc tam pievienot disku pie jaunā datora.

Te daži raksti par to kā taisīt Jurģus hdd:

http://65.24.134.81/KipSolutions/MovingXPN...rd/MovingXP.htm

http://artax.karlin.mff.cuni.cz/~nozkj1am/...ndows/BOOT.html

http://66.249.93.104/search?q=cache:u1ItgT...v&ct=clnk&cd=18

http://www.kbalertz.com/kb_Q314082.aspx

Link to comment
Share on other sites

Master of DISASTER

tak Tev tagad cita mātesplate, bet windowsu instalēji uz vecās mātenes, tapēc jau arī neies, draiveri vecās mobo neder jaunajai, nemaz neceri kad ies!!!! Japārliek windows!

Link to comment
Share on other sites

Kad es apgreidojos mainīju gan cpu, gan mobo - beigās viss aizgāja arī bez windows reinstala :-D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...