Jump to content

Baigā Fīča - Mūzika Mugursomā


Sky_High
 Share

Recommended Posts

Hei,

 

ienāca prātā sekojoša doma - kāds pleijerītis, no kura iet austiņu vads ar norautām austiņām, bet vadu gali pie mazas tumbiņas piečinīti. Tumbiņa no iekšpuses pielīmēta vai pofig kā piestiprināta pie mugursomā izgriesta cauruma, mazliet mazāka kā pati tumbiņa.

 

Baigais sviests, jā, bet vienīgais ko vēlos ir apmēram tāda kvalitāte un skaļums, ko spēj sniegt telefons, kurš atbalsta mp3 melodijas. Tas nav daudz. Var arī mazliet mazāk.

 

Lai varētu parciņā pa kādam alēnam izšaut fona mūzikas pavadījumā, kuras vienīgais uzdevums ir radīt atmosfēru, nevis kādu nežēlīgāko baudu ausīm. Es būtu pirmais džeks starp draugiem un visi mani mīlētu, jo man vienmēr būtu līdz muzons, wiiii :p

 

Pašlaik mirkļa iedvesmas vadīts esmu ieguvis kompja pīkstuli ar uzrakstu 0.5w, kurš ar šādi sajātu austiņu vadu ir piesprausts pie centra, kurš uzgriests uz maksimālo skaļumu. Viss ir zajebis, tikai mazliet par klusu - draugu barā prakstiski nebūs dzirdams :( Un man liekas, pleijerītis arī nevarēs dot ārā ne tuvu tādu jaudu kā centrs.

 

Jautājums pirmais - tas ir iespējams?

Ja uz pirmo jautājumu atbilde ir jā, tad nākamais jautājums - ko man nopirkt un kā sačinīt (es no tā visa ļoti maz ko saprotu)?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nopērc datora tumbiņas pa kādi 3 Ls, izravē barokli un tā vietā pieslēdz bateriju.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

A kā ar tām jaudām? Pleijerītis spēs viņas iekustināt? Jeb spēks slēpjas baroklī/baterijā, kas šo uzdevumu padarīs vieglāku?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Datora tumbās (tajās, kas slēdzamas pie 220V) ir pastiprinātājs. Spēks slēpjas tur. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

Sēdēs un kalbasīs, traucējot garāmgājējiem un atpūtniekiem... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...