Jump to content

............


Guest djlaurix
 Share

Recommended Posts

ir viens praktiski jauns USB GPS, straadaa OK, tikai reizeem nogluko un saka ka zuud kontakts starp shamo un laptopu ...... cena jaunam parasti ir 35Ls, sho var dabuut par 25Ls - kaut shodien

 

ja vajag, tad SMS uz 9252215

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu tad vari ņemt šo

 

Tas ir bluetooth verķis, taču viņam ir tāda opcija ka, ja piepērc vadu (kas droši vien maksā sapņainu naudu), tad viņu var slēgt klāt arī caur USB - ir arī vads ar RS232 - pēc vēlmēm.

Link to comment
Share on other sites

Man radās jautājums, vai JS Latvija strādā ar GPS, kam ir zilie-zobi vai USB?

Cik zinu, tad JS savienojumos ir pieejami COM1-COM4 porti.

Varbūt kāds emulators papildus jālieto?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

GlobalSat BR-305 GPS Receiver, SIRF Star II, PS2, USB, 12 satellites 45,5ls

GlobalSat BR-355 GPS Receiver, RS232-PS2 55ls

GlobalSat BT-338 GPS Receiver, Bluetooth, SIRF Star III, 20 channels 78,5ls

GlobalSat BT-359S GPS Receiver, Bluetooth, SIRF Star III, WAAS and EGNOS, 11h b 80ls

GlobalSat BT-359W GPS Receiver, Bluetooth, SIRF Star III, WAAS and EGNOS, 11h b 80ls

Haicom HI-204III-USB GPS Receiver/ PS2, USB cable included/ Waterproof/ SIRF St 54ls

Holux GR-213U GPS Receiver/ USB/ Waterproof/ SIRF Star III/ 20 Channels/ WAAS/ 56ls

Holux GR-236 GPS Receiver/ Bluetooth/ SIRF Star III/ 20 Channels/ WAAS/ 10h Li 80ls

 

visi jauni ar garantiju

 

Man radās jautājums, vai JS Latvija strādā ar GPS, kam ir zilie-zobi vai USB?

Cik zinu, tad JS savienojumos ir pieejami COM1-COM4 porti.

Varbūt kāds emulators papildus jālieto?

 

Jaa straadas ar draiveriem kas USB emulee uz COM

 

Nu tad vari ņemt šo

 

Tas ir bluetooth verķis, taču viņam ir tāda opcija ka, ja piepērc vadu (kas droši vien maksā sapņainu naudu), tad viņu var slēgt klāt arī caur USB - ir arī vads ar RS232 - pēc vēlmēm.

 

vinu uzraadiitaa cena ir nereaala , zem pashizmaksas :D:D:D:D:D:D , panem pasuuti un redzeesi ka nebuus viniem

Link to comment
Share on other sites

nagla - nu pashizmaksas meedz buut dazhaadas ..... ja njem no ACME un ipeerc, tad viena cena, a ja veelc no US/UK/DE, tad cita ...... man ir taads Bluetooth GPS uz SirfIII chipa, vilku no Taiwan caur US ..... sanaaca 79.90 amerikaanju zaljie rublji

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

kaa tu labi zini neviens ineta veikals pats nenokurienes neko nevelk , bet tirgo vairumnieku piedaavaato preci , un taatd cena ir zem vairumcenas un par taadu tur vinu nedabuut

Link to comment
Share on other sites

1) Tas links bija domāts tikai informatīvā nolūkā (lai parādītu konkrēto Holux modeli [bT/USB])

2) Iespējams, ka kaut kādas mahinācijas tur notiek, taču aizdomīgi liekas, ka pilnīgi visi GPS uztvērēji viņiem skaitās sold out - nu varbūt bildīti nav nomainījuši. Es gan neredzu īpašu vajadzību maldināt pircēju - jo ar to viņi tikai ir zaudētājos (varbūt es maldos - nezinu kā tur ir)

3) Vienmēr var izvēlēties skaidras naudas norēķinu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...