Jump to content

Kurš Tev ir atlaižu līmenis?


Kurš Tev ir atlaižu līmenis?  

66 members have voted

  1. 1.

    • 0 (v?l nav gads)
      5
    • 1
      10
    • 2
      5
    • 3
      6
    • 4
      12
    • 5
      7
    • Neesmu LMT abonents
      21


Recommended Posts

Lojalitaates liimenis, tas pats kas atlaizhu liimenis?

Jā, tas pats. Īstais nosaukums tam pasākumam ir lojalitātes programma. Bonusos ir ne tikai atlaides ;)

Link to comment
Share on other sites

Lojalitaates liimenis, tas pats kas atlaizhu liimenis?

Jā, tas pats. Īstais nosaukums tam pasākumam ir lojalitātes programma. Bonusos ir ne tikai atlaides ;)

 

kas tad vēl?

 

Pagaidām otrais līmenis. Novembrī trīs gadi būs.

Bet dīvaini, ka viņi raksta - atlaižu līmenis atkarīgs no rēķina apmaksas noteiktā laikā. Par savu rēķinu apmaksu es varētu teikt - vieglāk saskaitīt rēķinus kuri tika apmaksāti laicīgi, bet tomēr atlaides ripo.

Link to comment
Share on other sites

1) Atlaižu programmas ietvaros uz nomaksu var dažus telefonus letāk nekā bez tā līmeņa.

2) gadu veciem abonentiem vairs netiek palielināts garantijas depozīts.

3) gadu veciem abonenti var ar vietējo kategoriju zvanīt uz ārzemēm (jāuzraksta papīrs).

gan jau ir vēl kaut kas, ko esmu piemirsis.

 

Par to līmeņa nesamazināšanu es teiktu - nerausti lauvu aiz ūsām. Kad to līmeni samazinās, skaties, kā tiksi atpakaļ.

 

RE, linku par tām fīčām atradu: http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=0003001

Link to comment
Share on other sites

Par to līmeņa nesamazināšanu es teiktu - nerausti lauvu aiz ūsām. Kad to līmeni samazinās, skaties, kā tiksi atpakaļ.

 

nevaru neraustīt. pašlaik arī atslēgts. slinkums aiziet nomaksāt rēķinu.

domāju, ka līmeni nemazinās - vienkārši nepārcels nākamajā.

 

UPD

oj jopcik. toč var samazināt.

rīt jāskrien samaksāt.

Link to comment
Share on other sites

Par to līmeņa nesamazināšanu es teiktu - nerausti lauvu aiz ūsām. Kad to līmeni samazinās, skaties, kā tiksi atpakaļ.

 

nevaru neraustīt. pašlaik arī atslēgts. slinkums aiziet nomaksāt rēķinu.

domāju, ka līmeni nemazinās - vienkārši nepārcels nākamajā.

 

UPD

oj jopcik. toč var samazināt.

rīt jāskrien samaksāt.

Gandrīz vai nagi niez saderēt. Kā divus, trīs mēnešus pēc kārtas būsi atslēgts, gan samazinās ... un arī nākamo nedos ;) Pusgadu pēc pārkāpuma sodīt nav diez ko pedagoģiski. Purns peļķē jābāž nekavējoties. Vai tad cilvēks no suņa ar kaut ko atšķiras?

 

Es paņēmu tiešo debetu. Galvenais ir neaizmirst uzlikt maksimālo maksājumu robežu, ai negaidot miljons neaizskaitās. Komisija 20 santīmi (hanzenē). Tā šodien arī pamanīju, ka jauns līmenis. Rēķinam vajadzētu atnākt tikai rīt.

Link to comment
Share on other sites

Par to līmeņa nesamazināšanu es teiktu - nerausti lauvu aiz ūsām. Kad to līmeni samazinās, skaties, kā tiksi atpakaļ.

 

nevaru neraustīt. pašlaik arī atslēgts. slinkums aiziet nomaksāt rēķinu.

domāju, ka līmeni nemazinās - vienkārši nepārcels nākamajā.

 

UPD

oj jopcik. toč var samazināt.

rīt jāskrien samaksāt.

Gandrīz vai nagi niez saderēt. Kā divus, trīs mēnešus pēc kārtas būsi atslēgts, gan samazinās ... un arī nākamo nedos ;) Pusgadu pēc pārkāpuma sodīt nav diez ko pedagoģiski. Purns peļķē jābāž nekavējoties. Vai tad cilvēks no suņa ar kaut ko atšķiras?

 

Es paņēmu tiešo debetu. Galvenais ir neaizmirst uzlikt maksimālo maksājumu robežu, ai negaidot miljons neaizskaitās. Komisija 20 santīmi (hanzenē). Tā šodien arī pamanīju, ka jauns līmenis. Rēķinam vajadzētu atnākt tikai rīt.

 

man parasti vairāk par 2 nedēļām nav bijis atslēgts.

par to automātisko rēķinu apmaksu - mani hansabanka praktiski centās ar varu piespiest lai pieslēdzu to pakalpojumu, bet nu nē - sorr veči. reizēm naudu vajag tieši tik cik ir palicis uz kartes + to ko atskaitīja par mobilo :)

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

Nobalsoju uz 4. liimeni, jo mans tel. ir uz muteres vaarda un vinjai ir 4. liimenis.. Ar nepacietiibu gaidu 5. ;)

 

Starp citu, neliels offtopics.. Ja uz viena vaarda ir 2 numuri, vai ir iespeejams vienam izveeleeties atlaidi aboneeshanai, bet otram - sarunaam? Vai tomeer jaaizveelas viens veids uz klienta vaardu? Kaads zin?

Link to comment
Share on other sites

...njā! Man pagaidām 1.līmenītis icon_cry.gif, jo pārāk ilgi nokvernēju pie baltcom/tele2 (4.5 gadi) ...pie LMT būtu bijis jau kāds 4. - 5. līmenis... Ābidna, dāragoj, dā!?

 

...rēķini gan 3x augstāki nekā pie baltcom/tele2...

Link to comment
Share on other sites

Nobalsoju uz 4. liimeni, jo mans tel. ir uz muteres vaarda un vinjai ir 4. liimenis.. Ar nepacietiibu gaidu 5. ;)

 

Starp citu, neliels offtopics.. Ja uz viena vaarda ir 2 numuri, vai ir iespeejams vienam izveeleeties atlaidi aboneeshanai, bet otram - sarunaam? Vai tomeer jaaizveelas viens veids uz klienta vaardu? Kaads zin?

Visiem numuriem var izvēlēties viena veida atlaides - vai nu visiem abonēšanu, vai nu visiem sarunas.

Link to comment
Share on other sites

3 liimeniitis :) Gaidam ceturto... Starpcitu - par kaadu garantijas depoziitu juus te runaajat? =O Savu muuzhu man taads nav bijis un nav arii tagad, kur juus pie taadas "ekstras" tikaat?

Link to comment
Share on other sites

3 liimeniitis :) Gaidam ceturto... Starpcitu - par kaadu garantijas depoziitu juus te runaajat? =O Savu muuzhu man taads nav bijis un nav arii tagad, kur juus pie taadas "ekstras" tikaat?

Vēsturiski garantijas depozīts ir kaut kādi 70% no rēķina. 99. gadā tāds bija. Rēķins svārstas - depozīts svārstās.

Ja Tu esi gana vecs (>1gads), tad depozīts turpina svārstīties, bet tikai samazināšanās virzienā. Uzkrātais depozīts rēķinos ir redzams kā summa iekavās. Ja iekavās ir 0.00, tad depozīta tiešām nav. Depozīta pieprasīšanu uz ādas var just tikai kādos pirmajos trīs, četros mēnešos. Tad nostabilizējas runāšanas paradumi, depozīts ir sakrājies līdz 70% un netiek vairs papildināts.

Link to comment
Share on other sites

3 liimeniitis :) Gaidam ceturto... Starpcitu - par kaadu garantijas depoziitu juus te runaajat? =O Savu muuzhu man taads nav bijis un nav arii tagad, kur juus pie taadas "ekstras" tikaat?

Vēsturiski garantijas depozīts ir kaut kādi 70% no rēķina. 99. gadā tāds bija. Rēķins svārstas - depozīts svārstās.

Ja Tu esi gana vecs (>1gads), tad depozīts turpina svārstīties, bet tikai samazināšanās virzienā. Uzkrātais depozīts rēķinos ir redzams kā summa iekavās. Ja iekavās ir 0.00, tad depozīta tiešām nav. Depozīta pieprasīšanu uz ādas var just tikai kādos pirmajos trīs, četros mēnešos. Tad nostabilizējas runāšanas paradumi, depozīts ir sakrājies līdz 70% un netiek vairs papildināts.

 

Hmmz man tur ir 0,00 un taa ir bijis vienmeer - respektiivi nekad man nav bijis nekaads garantijas depoziits... :S

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi

man pirmais tel.bija Nokija kaut kada,liela,smaga,nu iists kiegelis,kabataa neesaat nevareeja,tad to garantijas depozitu vajadzeja maksat obligati.

Link to comment
Share on other sites

man pirmais tel.bija Nokija kaut kada,liela,smaga,nu iists kiegelis,kabataa neesaat nevareeja,tad to garantijas depozitu vajadzeja maksat obligati.

 

domājams, ka garantijas depozīts nav atkarīgs no telefona izmēriem ;))

Link to comment
Share on other sites

man pirmais tel.bija Nokija kaut kada,liela,smaga,nu iists kiegelis,kabataa neesaat nevareeja,tad to garantijas depozitu vajadzeja maksat obligati.

 

domājams, ka garantijas depozīts nav atkarīgs no telefona izmēriem ;))

 

...tas attiecas uz to laiku, kad mobilais telefons bija pārmērīga izvirtība un vipendrons! icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

/me domā, ka man ir piektais līmenis, jo telefonu iehavoju pirms gadiem sešiem, septiņiem, bet kopš tā laika tā arī nevienu rēķinu savās rokās neesmu taustījis, ne lasījis (darbs maksā). Bez tam, telefonu arī lietoju vienu un topašu visu laiku NOKIA 6xxx (viens no pirmajiem no šīs klases). Lielākais gandarījums ir tāds, ka pagājušo svētdien beidzot tas vecais klucis atkodās pa riktīgam un tagad nu es ar nepacietību gaidu nākošo otrdienu, kad tikšu pie jauna (darbs pērk)...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...