Jump to content

Maates Plate Amd S939


Elvijs
 Share

Recommended Posts

Labāk ņem kādu divkodolu proci. Piemēram, 3800+ uz AM2.

Link to comment
Share on other sites

piemet klāt pāris latus un paņem 9NPA+ Ultra.Nav vairs jēgas no NF4 parastā,tikai Ultra.

Link to comment
Share on other sites

Labāk ņem kādu divkodolu proci. Piemēram, 3800+ uz AM2.

 

A tas tak 2reiz dārgāks! :(

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, tad X2 3800+ uz s939. Vienalga labāks par 3500+.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Asus A8N-E NF4 ultra, jau mazliet vairāk nekā gadu, sūdzību nav, tikai čipa kūleris tika nomainīts jau pēc 3 mēnešiem (3ls), tāpēc tev ieteiktu izvēlēties ar pasīvo dzesi (pats tādu lietojis neesmu).

 

Es tā mazliet atpalicis, bet vai tad tie divkodolu procesori tagad jau ir kaut kam derīgi? Ķip, vai jau atmaksājās tādu ņemt?

Link to comment
Share on other sites

Budzets man ir ierobezots, taapeec arii jautaaju par oc iespeejaam, gribeetos pacelt vismaz proci no 2.2GHz un 2.4, lai straadaatu kaa 3800+, taa luuk!

Link to comment
Share on other sites

disaster

es arii nevaru saprast: kakova *** visur un visiem tiek ietekts Dual core prochi???

kada jeega parastam juzerim vai gamerim njemt X2???

es pielauju iespeeju ka esu tik atpalicis no dziives ka esu palaidis zinju ka lilaakai dalai progaam un gameem

ir dual core atbalsts???

runaajot par variantu: "3500+ buus krutaaks par 3000+" ??? ...400MHZ diezgan smiekliigi lai par to maksaatu vairaak! ja rokas nebuus liikas tad arii buus visi 600mhz ja ne vairaak!

Link to comment
Share on other sites

līkas,ne līkas rokas,bet mans 3000+ tīri fiziski negāja vairāk par 2430mhz,esošais 3200 iet 2600mhz pie 1,6v.Augstāk vienkārši neceļas un viss.visi labie steppingi sen jau ir izķerti.

Link to comment
Share on other sites

disaster

no 200 Mhz nekaadas jeegas nebuus!!! jaadara taa lai vismaz buutu 2.6Ghz bet tas atkariigs no veiksmes un taisnaam rokaam!

Link to comment
Share on other sites

aizkāp uz M79 un pajautā,pa cik var tikti pie lētākās NF4 Ultra plates.Tas ir tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

aizkāp uz M79 un pajautā,pa cik var tikti pie lētākās NF4 Ultra plates.Tas ir tā vērts.

 

Kaada iisti ir atskjiriiba starp nforce 4 un nforce4 ultra?

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Katrā gadijumā SLI ņemt nav ieteicams(ja nav vajadzības) jo paliek 1 vai 2 PCI sloti un nav kur PCI kartes likt. Vispār man ir 939 3000+ ar standarta frekvenci 1.8gh es vinu uzdzinu līdz 2.35GH(box kūleris), vispār oc ir laimes spēle atkarībā no procesora un atmiņa operatīvā arī ir svarīga. nForce4 4x ir čipseti kuri ir apgraizīti, fsb nestrādā uz pilnu frekvenci kurai jābut 939, bet ja tas nav svarīgi var ņemt.

Link to comment
Share on other sites

disaster

Starp citu AM-PM Nforce 4 ultra epox plate maksaa tik pat cik nforce 4

Link to comment
Share on other sites

apskaties labi un izlasi nosaukumus kārtīgi...

Link to comment
Share on other sites

Par atminjaam man arii ir jautaajums - vai es vareesu savas 256 bm un 512mb atminjas darbinaat single chanelaa? un kaa man buutu jaasprauz taas, vienaadas kraasas slotos vai dazaadu kraasu?

Link to comment
Share on other sites

disaster

apskaties labi un izlasi nosaukumus kārtīgi...

:oops: ....... 42 un 59 gandriiz jau tas pats ir...!!! :mrgreen: kam negadaas?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...