Jump to content

Skaņas, Ko Nedzird Pieaugušie...


skuja
 Share

Recommended Posts

kaut kur nesen lasīju,ka esot tādas skaņas vai melodijas, kuras nesadzird pieaugušie. tās telefonā ievadot skolnieki, lai stundu laikā varētu sazvanīties...varbūt kāds var pateikt,kurā IT lapā to varētu atrast....

Link to comment
Share on other sites

Laikam datuvē vai pat šeit bija par šito lietu! Joka pēc ielādēju un kautkāda nevis melodija bet spalga skaņa kas baigi krīt uz nerviem bet aizmirsu pashu galveno parādīt senchiem! :(

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kļūstot cilvēkam vecākam, auss gliemezī aizkaļķojas smalkie rezonatoriņi, tāpēc pazeminās dzirdamo frekvenču max robeža. Daži veci cilvēki šī iemesla dēļ vīrieša balsi dzird labāk nekā sievietes balsi.

Link to comment
Share on other sites

to skanju moz pencionaari nedzirdees, cik esmu piedaavaajis paklausiities, cilveeki dzird-gan protams jauni gan vecaaki!

Link to comment
Share on other sites

esmu diezgan jauns, bet neko es tur nedzirdēju :/

Tas tonītis ir visparastākā sinusoīda ar 15 kHz frekvenci. Maza finesīte - lai šito dzirdētu, vajag atbilstošu akustisko sistēmu, un ķīnīzeru štancētie "platjoslas" PC skaļruņi jau nu nebūs īsti piemēroti šitam eksperimentam.

Link to comment
Share on other sites

kaadu laiku atpakalj shito meegjinaaju, visi dzird, bet tie pavecaakie (pec 40) nefiga nedzird, taa kaa straadaa!

Link to comment
Share on other sites

versatile

un ķīnīzeru štancētie "platjoslas" PC skaļruņi jau nu nebūs īsti piemēroti šitam eksperimentam.

Man mājās skanēja :) Tieši uz ķīnīzeru štancētajiem PC pīkstuļiem :)

Link to comment
Share on other sites

Ja pieaugušo ausis kļūst stīvākas dēļ vecuma, tad jaunuļi savus rupolus bendē ar austiņām un skaļa muzikas klausīšanos.

Link to comment
Share on other sites

esmu diezgan jauns, bet neko es tur nedzirdēju :/

 

man ir 27 un es arii tur neko nedzirdu

 

mana draudzene gan dzird

Link to comment
Share on other sites

Guest *nixTroll

I pats dzirdu, i abi vecāki dzird(abiem 50 gadi apritējuši)... Vecāmāte gan nedzirdēja, bet viņai ir problēmas ar dzirdi...

Laikam šis te tiešām iedarbojas uz kalbasas sabeigtām ausīm

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Dzirdēt vai nedzirdēt ir viena lieta, bet kā bērni tos atskaņos? Tā nav reāla padarīšana.

Link to comment
Share on other sites

Kā - kā? Ieliks MP3 savos advancētajos jauniešu telefonos un atskaņos uz nebēdu, man domāt, ka telefonu pīkstulīgie skaļrunīši šādām frekvencēm ir ļoti labi piemēroti.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, bet kāda no tā jēga? Nu un, ka pasniedzējs nedzirdēs brīdi, kad saņem zvanu. Runāt tik augstā frekvencē, lai viņš nesadzird, diez vai pratīsi... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kurls neesmu, bet taapat neko nedzirdeeju... :shock: man 19.. Un kalbasus arii neklausos...

Link to comment
Share on other sites

Guest TWWL

man mutere nedzirdeeja man gan taa skanja uz nerviem krita - klausos skalji muzonu bet pilniigi kurls veel neesmu :p . pasham 21 :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Man 31, bet es dzirdu labi.Arī 19khz dzirdu.

Link to comment
Share on other sites

Wauch, mobilniekām tiešām ļoti piemērota skaņa. Liekas, ka skaņa rodas tieši ausīs un nevar saprast, no kurienes tā nāk. Nav nekādas manāmas atšķirības vai skan no mobilā vai no PC tumbām :)

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Man 30 bet es dzirdu to MP3 failu ko iedeva murgs, varbūt tas no esošās akustikas atkarīgs.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Wauch, mobilniekām tiešām ļoti piemērota skaņa. Liekas, ka skaņa rodas tieši ausīs un nevar saprast, no kurienes tā nāk. Nav nekādas manāmas atšķirības vai skan no mobilā vai no PC tumbām :)

Zemu frekvenchu skanjas ipashiba - nav iespejams, vai vismaz gruti, noteikt rashanas avotu pec virziena.

ups, paarlasiijos... likas ka 15hz tikai... nevis kilo... :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Man 24, sievai 20.

Es kaut ko tur pikstoshu dzirdu, bet ne parak skalji, bet sieva saaka bljaut lai sledzu araa, jo drausmiigi uz smadzenem spiez :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Man 24, sievai 20.

Es kaut ko tur pikstoshu dzirdu, bet ne parak skalji, bet sieva saaka bljaut lai sledzu araa, jo drausmiigi uz smadzenem spiez :mrgreen:

 

 

Nu re, ta jau pavisam drīz būsi pieaugušo kārtā :)

Bet nu tas jau ir zinātnisks fakts, ka paliekot vecākam, augšējais dzirdamais frekvenču slieksnis pazeminās. Precizējot - rezonatori gan nevis aizkaļķojas, kā bišķi iepriekš ADEX teica, bet vienkārši nodilst un pazūd. Protams, +/- viss no konkrētā organisma īpatnībām ar atkarīgs.

Link to comment
Share on other sites

dzirdu ljoti labi skanju uz PC piikstuliem 18

Link to comment
Share on other sites

graavracis

bet jēgu no taas skanjas mobilajaa taapat neredzu. Ja jau baidies ka sadzirdees kaa pienaak sms uzliec tak vibrozvanu un atsleedz skanju un buus viss bumbaas. kaadu tur stulbu skanju veel vajag likt?

Un kā ta zinaas cik pasniedzeejai labas ausis? varbuut vinja arii dzird to skaņu ko tad dariis :D

Link to comment
Share on other sites

Vispar nesaprotu, kada jega no ta pikstulja.

Tev iezvanas mobilais, pasniedzeja nedzirt, par to visa klase uzreiz uz tevi saak bolities un skolotaja zin, kas notiek.

 

Man vispar 95% gadijumu mobilais stav uz vibrozvana.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Noklausījos to mp3 failu un dzirdēju. Bet pirms to izdarīju man tieši tāda skaņa arī ienāca prātā pēc virsraksta izlasīšanas. Bija man televizors, kas tādu skaņu reizēm izdeva(periodiski, bet ja uzsita pa kasti tad apklusa ;-)),...lūk es dzirdēju, bet mani vecāki nē :p.

Link to comment
Share on other sites

Man savukārt monitors :) Arī palīdz trāpīgs sitiens :) Bet ieslēgtu televizoru istabā arī dzirdu, kaut kas līdzīgs ir, tikai stipri klusāk.

Link to comment
Share on other sites

Skaņu dzirdu ideāli (18)

Un mums arī ir viens samsung tv kurš mēdz sīkt līdzīgi, gribot vai negribot jāceļas un ar pirkstiem jāiepliķē tv pa sāniem jo esmu vienīgais kas to skaņu dzird.

Link to comment
Share on other sites

Man jautajums taads - Aptuveni cik skaljsh ir tas audio celinsh, jo es vinju kaa mobila melodiju shaubos vai dzirdetu savaa kabataa, ja protams nebutu totals klusums.

Link to comment
Share on other sites

Man ar televizoru ir arī līdzīgi un pamanīju ka jo gaišāka bilde jo vairāk sīc, bet mamma tik tā šķībi paskatījās jo laikam neko nedzirdēja! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

mjaa.. skanja baigi riebiigaa.. pleesh ausis aaraa... un galva saak saapeet... brr... :) bet nu prieks, ka ljoti labi dzirdu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...