Jump to content

Mans Pirmais Wc


Svikens
 Share

Recommended Posts

Mana pirmā Water Coling sistēma, un pat procesoru neesmu nosvilinājis. Esmu ļoti cītīgu uzņemis visu darba gaitu.

Sāksim ar Radiātoru, tas ir nācis no LADAS pečkas, caurs nebija, bet bija pa platu un nācās nozāģēt šaurāku, to dariju ar lobziku kam ir speciāls metāla asmenis. Trubas bija riktīgi aizaugušas ar rūsu, tās tika tīrītas ar smilšpapīra strēmelēm un savu jauko moddinga instrumentu.

Lieku mazas bildes lai posts neizstiepjas drausmīgi garš:

263847.jpg263851.jpg263853.jpg263859.jpg263861.jpg263862.jpg263864.jpg

Radiātoram tika uztaisīti jauni gali, lai ūdens skrien cauri līkloču, un tas tika nokrāsots zilā krāsā, dzesējās ar 4x80mm ventilātoriem kā sendvičs:

263865.jpg263866.jpg263867.jpg263869.jpg263878.jpg

263832.jpg

263834.jpg

263831.jpg

263844.jpg

 

Turpinam ar sūkni, Innovatek firmas sūknis uz 12v strādā kā zvērs un ir ļoti kluss, tika nopirkts arīrezervuārs un UV caurules diametrs 8mm:

263872.jpg

263873.jpg263874.jpg263875.jpg263876.jpg

Sūknis tika novietots augšā kastē ko pirms kāda laiciņa pagatavoju priekš Barokļa un Sūkņa, tikai nedaudz kļūdijos ar izmēriem un nācā uztaisīt velvienu piebūvīti caurulēm:

263829.jpg

263842.jpg

263843.jpg

Šī piebūve ērti noņemas un tur arī tiek klāt rezervuāra uzpildes caurumam, lai varētu pārbaudīt ūdens līmeni.

 

Esam tikuši līdz CPU galvai, galvu iegādājos izsoļu namā INAMS - internetā pa nieka 13 Ls, Astek firmas galva. Montējot caurules nedaudz aplūza stiprinājumi tādēļ sanāca bikiņ nesmuki, nācās nodrošināties no ūdens sūcēm ar silikonu :cry: :

263870.jpg

263871.jpg

Tā nu viss bija samontēts sāku testēt vai nekur nav ūdens sūces:

263828.jpg

263830.jpg

Viss bambuča ūdens nekur nesūcas, ņemam nost stock coleri un liekam galvu virsū, un tā nu tas viss izskatas:

263835.jpg

263839.jpg

263840.jpg

263843.jpg

263838.jpg

263841.jpg

 

Vēlāk visa kaste tiks nokrāsota tādā pašā krāsā kā radiātors un augšējā piebūvīte caurulēm - "Zila ar metālisko pūlverīti".

Runājot par temperatūru nav sanācis baigi ideāli, bet ir labāk kā uz gaisa dzeses. Ar gaisu procesors turējās uz 42 grādi, tagad ar ūdeni turas uz 35 - 37 grādi, tomēr jau mazāk kā ar gaisu ir.

Nākamais projekts ir iegādāties vēlvienu sūkni un likt atsevišķu dzesi Videokartei, Čipsetam un Cietajiem diskiem, bet tas viss tikai ar laiku, jo tas prasa diezgan daudz laika!

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Esam tikuši līdz CPU galvai, galvu iegādājos izsoļu namā INAMS - internetā pa nieka 13 Ls, Astek firmas galva. Montējot caurules nedaudz aplūza stiprinājumi tādēļ sanāca bikiņ nesmuki, nācās nodrošināties no ūdens sūcēm ar silikonu icon_cry.gif :

 

=======================================================

Shitas gan skan shaubiigi,agri vai veelu tas silikons saaks laist cauri udeni ,un tad Welcome New PC...

Link to comment
Share on other sites

ervins23

Darbu Esi ieguldījis lielu un temperatūras kritums arī ir, bet biju domājis ka rezultāts būs labāks. Man ar Zalaman klokotam procim ir 33 grādi. :D

Link to comment
Share on other sites

Delerium

Nu videokartei no šī paša varēji padot, cpu -> vga, pārejam varbūt ar ventiem vai redelēm :roll:

Ceru ka rūsa, nogulsnes neradīsies no pečkas, bet dzesēs tā LABI ;)

Link to comment
Share on other sites

Darbu Esi ieguldījis lielu un temperatūras kritums arī ir, bet biju domājis ka rezultāts būs labāks. Man ar Zalaman klokotam procim ir 33 grādi. :D

 

Jā bet kad palaiž SPU Burn t principā nepaceļas pa kādi 2 grādi!

Un par cik man patīk moddingot, tad tām temperetūrām es sevišķi nepievēršu uzmanību es uzskatu ka viņa ir pietiekami zema, un moddings ar ir noticies!

No rūsas tur vairs nav ne smakas, tik jāiegādājas kāds komponents ūdenim lai tā tik ātri neparādītos.

Es nedomāju ka ar laiku silikonam sāks laist garām tur minimāli sūcās un caurules ir nekustīgas tā kā tur viss būs OK.

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis

Neviena bilde nav redzama.

foto.apollo.lv izskataas, ka ir offlainaa.

Link to comment
Share on other sites

nu tīri gruntīgi pastrādāts. feina ideja tos saukt par piebūvēm:)

 

a jāpiesienas pie tā, ka sazin kāda jēga no tās autopečkas radiatora? ja viņš jādzesē ar 4gab 80mm ventiķiem, pats teici - ka labu sūkni nopircis - jaudīgs un kluss, bet visu klusumu nobojā tas pečkas krāms ar tiem 4 gab propelleriem. vai ta nebij labāk uzlikt vienkāršu pasīvo radiatoru? kas izplata siltumu telpā, ar lielu virsmu, un bez piepsiedu gaisa plūsmas:)

 

 

tie leņķi ar orgstiklu izskatās ļoti labi, tāds tehnisks dizains.

Link to comment
Share on other sites

nu tīri gruntīgi pastrādāts. feina ideja tos saukt par piebūvēm:)

 

a jāpiesienas pie tā, ka sazin kāda jēga no tās autopečkas radiatora? ja viņš jādzesē ar 4gab 80mm ventiķiem, pats teici - ka labu sūkni nopircis - jaudīgs un kluss, bet visu klusumu nobojā tas pečkas krāms ar tiem 4 gab propelleriem. vai ta nebij labāk uzlikt vienkāršu pasīvo radiatoru? kas izplata siltumu telpā, ar lielu virsmu, un bez piepsiedu gaisa plūsmas:)

tie leņķi ar orgstiklu izskatās ļoti labi, tāds tehnisks dizains.

 

 

Nu vienkārši man citas idejas par radiātoru nebija un varēju sadabūt šo. Dzesējas arī OK ar 2x80 ventikiem, vienkārši drošības pēc sākumā piepirdu 4 gab. Pasīvai dzesei man liekas ka tāds radiātors ir krietni par mazu!

Link to comment
Share on other sites

pasīvai dzesei jau vajag cita tipa radiatoru,šitais nemaz neder.Aber labāk nav ar kādiem lielākiem propelleriem to visu dzesēt?

Link to comment
Share on other sites

pasīvai dzesei jau vajag cita tipa radiatoru,šitais nemaz neder.Aber labāk nav ar kādiem lielākiem propelleriem to visu dzesēt?

 

Nu nesanāk, jo ja cītīgāk ieskatīsies bildēs pirmie vent ir pie korpusa, un tur nav paredzēta vieta 12mm, fiziski nav kur viņus likt, Keis ir diezgan maziņš, to varētu tikai tādā variantā ja radiātoru liek kautkur citur, bet citu vietu viņam neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar Radiātoru, tas ir nācis no LADAS pečkas, caurs nebija, bet bija pa platu un nācās nozāģēt šaurāku, to dariju ar lobziku kam ir speciāls metāla asmenis. Trubas bija riktīgi aizaugušas ar rūsu, tās tika tīrītas ar smilšpapīra strēmelēm un savu jauko moddinga instrumentu.

Lieku mazas bildes lai posts neizstiepjas drausmīgi garš:

 

Vēlāk visa kaste tiks nokrāsota tādā pašā krāsā kā radiātors un augšējā piebūvīte caurulēm - "Zila ar metālisko pūlverīti".

Runājot par temperatūru nav sanācis baigi ideāli, bet ir labāk kā uz gaisa dzeses. Ar gaisu procesors turējās uz 42 grādi, tagad ar ūdeni turas uz 35 - 37 grādi, tomēr jau mazāk kā ar gaisu ir.

Nākamais projekts ir iegādāties vēlvienu sūkni un likt atsevišķu dzesi Videokartei, Čipsetam un Cietajiem diskiem, bet tas viss tikai ar laiku, jo tas prasa diezgan daudz laika!

 

cilvēk, kā tu domā kāpēc aftermarket auto radiatorus pat bling-bling tirgū nekrāso un nehromē ?

Ja tu padomā un atbildi , ka tāpēc ka tas dramatiski samazina siltuma apmaiņu tad tev būs taisnība.

Link to comment
Share on other sites

cilvēk, kā tu domā kāpēc aftermarket auto radiatorus pat bling-bling tirgū nekrāso un nehromē ?

Ja tu padomā un atbildi , ka tāpēc ka tas dramatiski samazina siltuma apmaiņu tad tev būs taisnība.

 

 

Es to ļoti labi zinu, bet par cik es esmu MODDINGA cilvēks, kā tu domā pēc kā tas radiātors izskatītos ja viņš nebūtu smuki nokrāsots, kā jau teicu temperatūras mani pilnībā apmierina un vizuālais arī.

Vēlāk uztaisīšu tādas kā pārejas lai var pielikt 2x 120mm veņķikus to 80mm vietā, tad es domāju būs vispār super duper! :mrgreen:

 

emm man jautaajums ir taads! kur tu dabuuji tos forshos zilos neoninjus?

 

 

CAPITAL veikalā Sharkon gaismas, ko-pā pa visu korpusu ir 4x30 cm 2x10cm un 2x30cm UV

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis

bedris man teica:

 

varēji augšā no pumpja uzlikt 90* līkumiņus.. .nebūtu jāčakarē būvējot to fotmulas degunu augšā uz kārbas...

vēl: redeli nu nekādā gadījumā nevajadzēja krāsot...

 

bet visā visumā, bedris novērtē darbu ar 7 ballēm :))

Link to comment
Share on other sites

bedris man teica:

 

varēji augšā no pumpja uzlikt 90* līkumiņus.. .nebūtu jāčakarē būvējot to fotmulas degunu augšā uz kārbas...

vēl: redeli nu nekādā gadījumā nevajadzēja krāsot...

 

bet visā visumā, bedris novērtē darbu ar 7 ballēm :))

 

Bet man jau patīk Hujnas taisīt, bet kā tu domāji nerubiju, man vienkārši vajadzēja lai nestāv ārpus korpusa trubiņas, viņas tik viegli nelocas lai ielīstu tanī lielajā piebūvē, kautkā vairāk mani apgaismo pa tiem 90 g leņķīšiem! Ar redeli viss OK tā jau nav nekāda augstā temp pie slodzes 40 g celsijā!!!

Link to comment
Share on other sites

Radiatoru gan varēji cilvēcisku ielikt, nevis to drazu.

 

Nu protams ka varēju, veikalā nopirkt gatavu!!!

Link to comment
Share on other sites

Es to ļoti labi zinu, bet par cik es esmu MODDINGA cilvēks, kā tu domā pēc kā tas radiātors izskatītos ja viņš nebūtu smuki nokrāsots, kā jau teicu temperatūras mani pilnībā apmierina un vizuālais arī.

 

vinjsh arii nokraasots izskataas atbaidoshi , es saprotu ka zalman reseratoru tu negribeeji pirkt, bet nu...

jebkruaa gadiijumaa dators izskataas forshi (bet radiators suukaa anyway)

Link to comment
Share on other sites

patiesham pumpim tu vareji shadus likuminus uzlikt un tad varetu to pribambasu nem nost.

Link to comment
Share on other sites

patiesham pumpim tu vareji shadus likuminus uzlikt un tad varetu to pribambasu nem nost.

 

Jā doma nav slikta, bet tāpat vajadzētu kādu pribambasu augšā lai varētu tikt pie rezervuāra, teiksim lai nomainītu ūdeni vai papildinātu to.

Link to comment
Share on other sites

Guest radža

Labais darbiņš, ;)

saki vai dators mazāk tagad mazāk piesilda istabu ?

Link to comment
Share on other sites

Labais darbiņš, ;)

saki vai dators mazāk tagad mazāk piesilda istabu ?

kā mazāk,kur tad tas siltums paliks...nez :roll:

nu nezinu, man fizikā bija 2 :oops:

Link to comment
Share on other sites

tad var ieriikot kaut kaadas ''durtinas'' atveramas, bet tagadeejais ''pribambas'' gan visu skatu bojaa.

Link to comment
Share on other sites

Da neko viņš tur nebojā - tumsā pat reālāk ar to "antispārnu" izskatās :D

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Tā labāk ar epoksu nejoko - slikti beigsies.... Ieskrien EET un paprasi Tritonam lai fiksi izgriež pa aliņu vītni. Tad varēsi i līkumiņus uzreiz ieskrūvēt, gan taisnos štucierīšus likt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jaa. Radiators nokraasots pa liekam. Tie ventilatori zaudee jeegu shajaa gadiijumaa. Tas ir taa pat, kaa puust uz olas dzeltenumu caur chaumalu. Buutu labaak iemetis to redeli kkaadaa skaabee, lai visu lieko noeed nost, arii skats buutu labs+siltumvadiitspeeja labaaka.

Link to comment
Share on other sites

Ar baloniņu krāsojot tāpatās tanīs radiatora smalkajās šķirbās netiek krāsa, un siltumatdeve tāpēc cieš tikai minimāli!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a kur tu pasuutiji to uzparikti ko lie k uz procha?

 

 

to pričendāli sauc par CPU galvu un to var nopirkt veikalos, personīgi es to iegādājos www.inams.lv

 

Jaa. Radiators nokraasots pa liekam. Tie ventilatori zaudee jeegu shajaa gadiijumaa. Tas ir taa pat, kaa puust uz olas dzeltenumu caur chaumalu. Buutu labaak iemetis to redeli kkaadaa skaabee, lai visu lieko noeed nost, arii skats buutu labs+siltumvadiitspeeja labaaka.

 

 

kā jau daudzreiz to esmu teicis šīs sistēmas temp mani pilnīgi apmierina, ņemot vērā ka ventilātori iet uz 5v

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...