Jump to content

Dvd-rooms Neraksta Dvd


Guest K_jaut
 Share

Recommended Posts

263827.jpg

 

Shis rakstitajs cd (700mb) raksta bez problemaam, bet jau otru dvd disku man izbrakee..vainigs pats Rom vai matesplate ?

Vadi pie Roma nav raustiiti - pat nav aiztikti, shim rakstoklim ir 3 nedelas

Link to comment
Share on other sites

vainigs pats Rom vai matesplate ?

Vadi pie Roma nav raustiiti - pat nav aiztikti, shim rakstoklim ir 3 nedelas

mateplate toch nebus vainiga!

 

ja vadi naw raustiti tad pamegini izraut un iespraust atpakal :-)

 

un vel, pamegini ieraxtit ar citu progu to dvd matricu... moš palidzes...

 

un vispar, no NEC rakstiitaajiem es censos izvairities, varbut padoma par citu raxtitaju,piem, Plextor vai kaut vai LG vai LITE-ON

Link to comment
Share on other sites

man tas patss tikai man NEC ND-1000A un divus gadus vecs bet varbuut tas no taa ka leens kompis

Link to comment
Share on other sites

robicxx nu nesaac nu atkal murgus runaat... vinjam tachu neinteresee no kaa ir jaaizvairaas... palasi topika nosaukumu... ja probleemas risinaajums vienmeer buus jaunas preces iegaade vietaa tad jau shkietami vareesi seedeet visu dziivi uz sausinjiem jo maiziitei naudinjas neatliks un visu naudu izgruudiisi erroru noveershanai! kaarteejo reizi naakas paarliecinaaties, ka civleeki slavees tikai un vieniigi savas iegaadaataas mantas! kas attiecas uz dvd raxtiikli... iesaku pamekleet garantijas talonu un stiept uz bodi!

Link to comment
Share on other sites

un vispar, no NEC rakstiitaajiem es censos izvairities, varbut padoma par citu raxtitaju,piem, Plextor vai kaut vai LG vai LITE-ON

Nu vecīt... te nu gan tu auzās sabrauci... pamēģini sākumā salīdzināt un tad redzēsim atšķirību... pie tam... nec vismazak uz garantiju nāk... lai gan tirgots tiek visvairāk...

Link to comment
Share on other sites

gribu prasiit Jonix vai modelim NEC ND-4551 ir Lightscribe un arii lableflash vai tikai viens un vai ja ir lableflesh un es ielieku Lightscribe disku un meeginu kaut ku uz taa uziimeet es visu nesacakareesu

Link to comment
Share on other sites

Guest K_jaut

oki, gribeju sito sev paturet..ka nekaa izradijas ka vins ir dual layer.. a kas bija firware? ja pareizi uzrakstiju. okz, pameginasu citu rw softu izmeginat

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...