Jump to content

Zwcad


Einikis
 Share

Recommended Posts

tipa ar so var tapat ka ar AutocaD viengi letaka daudzas reizes :roll:

nu tipa rasesanai utt

Link to comment
Share on other sites

tev prasa elementāru lietu... kam tu to programmu taisies izmantot? .... tad arī pateiks vai šī proga tev ir piemērota vai nē... varbūt ieteiks citu....

Link to comment
Share on other sites

man vajag ta lai varu stradat ar atsutitajiem rasejumiem (ko atsuta arhitekti un projektetaji un vinus suta dwg formataa) esmu stradajis ar autocad bet vins ir dargs :?

Link to comment
Share on other sites

tu tiesam esi fantastika normalais cilvek ja nav nojega par ko iet runa labak neatbildi ....

Link to comment
Share on other sites

stulbs tu esi bez gala :-D labak nemuldi par ko tu nezini... tipa iedomajies ka arhitekts visu sazimee un pec ta cel :-D vins i ventilaciju zimee i fasades materialus izklaj.... tiesam aunapiere :evil:

Link to comment
Share on other sites

Einikis

 

Iemēģināju to zwCad. Priekš inženierkomunikāciju projektēšanas programma ir pilnīgi pietiekoša. Tūlbārus var sastumdīt tā, ka izskatās pēc autokada. Tikai saglabātos failus autokads 2007 atsakās vērt vaļā. Nobļaujās, ka rasējums izveidots uz neautodesk progas un dwg fails ir tik stipri sajāts. ka pat restore nepalīdz.

Link to comment
Share on other sites

Einikis

 

Iemēģināju to zwCad. Priekš inženierkomunikāciju projektēšanas programma ir pilnīgi pietiekoša. Tūlbārus var sastumdīt tā, ka izskatās pēc autokada. Tikai saglabātos failus autokads 2007 atsakās vērt vaļā. Nobļaujās, ka rasējums izveidots uz neautodesk progas un dwg fails ir tik stipri sajāts. ka pat restore nepalīdz.

vini jau saka ka lidz 2006 gadam atpazist :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ar to atpazīšanu ir tā, ka 2007 autokadam ir savs dwg paveids ko visi intellikadi nepazīst pagaidām. Es no zwcada saglabāju 2004 autokada formātā un to tad arī 2007 autokads atteicās atvērt. Un otrādi izveidojot 2007 autocadā zīmējumu, saglabājot to 2004 autocada formātā zwcads to atvēra bet saglabājot izdarītās izmaiņas autocads vairs negribēja atvērt.

Link to comment
Share on other sites

tikko uzzinaju tads zwcad maksaa 350 ls bet autocad 2800ls :shock: reala starpiba vini saka ka driz ari atpazis 2007 failus

nu bet ne jau visem patreiz ir tas autocad 2007 ar ;-) es domaju vismaz orginalais :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...