Jump to content

Elektroniskie Muskuļu Stimulatori!


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Arī EMS ir speciaals rezhiims,kas simulee skreejienu, jeb cardio workout, tieshi uzlabo asinsriti un sirdsdarbiibu! Kaadeelj bezjeedziigi teeereet savu laiku,veselu gadu treneejoties, ja to pashu un vairaak var sasniegt vienaa meenesii ar EMS... :roll:

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Izpildot 5 - 10km skrējienu katru dienu muskuļi nav viss, ko tu iegūsti. Vieglākais ceļs ne vienmēr ir labākais.

Link to comment
Share on other sites

marihuans

Lameriz piedomaa nedaudz ko runaa ;)

Driikst zinaat cik tev vispaar gadi? Izklausaas,ka esi veel stipri pajauns.

Link to comment
Share on other sites

katrs jau var darīt ko un kā grib, bet man liekas , beigu beigās tikai sačakarēsi sev veselību :-?

 

 

P.S. nedaudz oftopic. Vai kāds zin kādu labu Latvijas interneta resursu par austrumu ciņām - klubi, nodarbības utt. ? Citādi google ne īpaši grib ko dot...

Link to comment
Share on other sites

marihuans

22 gadi.... man tevis tieshaam zeel. Tu teici,ka tev nav sanaacis kauties? Tu vienkārši maajaas seedi visu laiku vai arii nedziivo riigaa? :mrgreen:

 

Varbuut tomeer labaak buutu aiziet uz trenazieru zaali vai izbaudiit vasaras labumus (peldeeshana,skrieshana,velobraukshana)?

Link to comment
Share on other sites

ja atrodies kaut kur pietiekami tuvu ķengaragam,piesakos kompanjonos iešanai uz zāli. :mrgreen: Uzmanīšu tevi.

Link to comment
Share on other sites

Kaada jeega no musiishiem, lai tos vareetu paraadiit savai draudzenei? :roll: Un ja nu kaadu dienu, kad tu kaut kur pastaigaasies ar savu draudzeni tavai draudzenei kaads uzbruks, meeginaas apzagt utt. Un vinja teiks, kaadi tev musiishi, naac aizstaavi mani. Musiishi ir, a vot speeka nav. Domaa baigais bullis, visi aizbeegsm, a ja nu tas, zaglis neaizbeeg un sadod tev pa muti un juus abus apzog. Musiishi nav domaati, lai ar tiem tikai izraadiitos, musiishos ir speeks, tie ir domaati, lai tu buutu speeciigs. Tik pat labi aizej uz kaadu plastisko operaaciju kliiniku, lai tev rokas musiishos, saliek kaut ko liidziigu kruushu implaniem. Rezultaats buus taads pats, baigie musiishi a speeks ta kaa niikulim.

Link to comment
Share on other sites

[..]Spēcīgāka diafragma vēdēru nepadarīs stingru,[..]

Vai nējot uz trennažieru zāli var panākt arī stingrāku vēderu?

Te jau bija runa par vēderpresi, interesanti, vai tas dod kādu rezultātu?

 

22 gadi.... man tevis tieshaam zeel. Tu teici,ka tev nav sanaacis kauties? Tu vienkārši maajaas seedi visu laiku vai arii nedziivo riigaa? :mrgreen:

 

Smiekli gan nāk par marihuanu. Lameriz tagad ir galīgs nūģis, jo nav kāvies :D

Ārprāts... es būtu priecājies par to, nevis apsmējis. Nu ko, marihuans pirmais puisis rajonā :) Kādam ir bezjēdzīgi pa seju sadevis...

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Jencha, ir viens veids, bet vajadzīgs ūdens. Par cik man nepatīk visas svaru cilāšanas zālēs, kurās, vismaz man, ir garlaicīgi, tad var izmantot 2 citus veidus kā trennēties. Pirmais ir skriešana, otrais peldēšana, bet ne vienkārši peldēt. Ideja tāda, ka tu peldi bez roku palīdzības. Obligāti nav jāpeld konkrētā virzienā. Vislabākais sākt vienkārši ar mēģināšanu noturēties virs ūdens. Tikai ar kāju palīdzību, tas nemaz nav tik viegli un patērēs daudz enerģijas. Bet labi ir tas, ka skriešanā jau kājas tiek trennētas(ja to izpilda, tad iet roku rokā abi), peldēšanā tās savukārt tevi notur virs ūdens.

 

Ideja tāda, stateniski nostājies peldbaseinā(nu lai zinātu, kur grīdā un nav čakars, nedomāju, ka kādā lauku upē būs labi, varbūt vēl dzidrā ezerā var). Rokas noliek gar sāniem taisni un nekustina, tad tev ir ar kājām no dibena jāmeģina peldēt augšā. Var būt apmēram 20-30cm dziļāks baseins nekā personas augums. Lielu dziļumu nevajag, jo jānoturās ir tikai virs ūdens, vēlāk, kad ir pareizās muskuļu grupas uztrennētas, tad peldi kurā virzienā vēlies, no sākuma grūti pavilkt :).

 

Par cik rokas darbojas kā tādas spuras un ar tām netiek peldēts, tad augšējai kermeņa daļai jābalstās uz presi, tur viņa arī tiek trennēta. Man liekas, ka mazliet tiek arī muguras muskulatūrai, varbūt otrādi, neesmu par to drošs.

 

Bilde, ja nu es pārāk gari un nesaprotami rakstu ;-).

 

<edit>

P.S. Ja nemaldos bija filmā "Elektra" šitais peldēšanas veids pāris kadros, ja kaut kur var sameklēt, var paskatīties izpildījumu vizuāli.

</edit>

Link to comment
Share on other sites

Visu sapratu, bet paldies arī par bildi :D

Vispār tā peldēšana ir tāda viena brīnumu lieta. Dakteri saka, ka tas ir pats labākais sporta veids, kas tik vien var būt :) Turklāt - nav nemaz tik apnicīgs

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

gachoman

varu piedavat lieljaudas elektrostimulaciju...

darbojas vienkaarsi, nem latoru (ceru ka dazi zin kas tas ir) pieliek izejas vadus sev kur vien velas un lenam paaugstina stravas stiprumu.. neuztraucies jaudas nepietruks. darbibas frekvence 50 reizes sekunde.

kkadus rezultatus garanteju.

 

tacu gribas pajautaat tiem, kuri lieto tikai sos stimulatorus, ka ir ar plausu?

Nav ta ka speks itkaa ir tacu, ja, piemeram, paskrien mazu gabalinu, tad elpas trukums un gruti attelpoties?

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Vispār labs jautājums no gachoman. Sirds, piemēram, skrienot trennējas, paliek spēcīgāka, lielāka un spiež pa vadiem vairāk asiņu, tātad vairāk barības šūnām un vairāk gaisa. A ja ar tiem elektrodraziem paceļ vienu muskuli lielāku, enerģijas piegādes nav no sirds un gaisa no plaušām nepietiekošas asiņu caurplūdes dēļ, kas tad notiek?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tur jau tā sāls, kādēļ nav tā spēka. Citas ķermeņa daļas nevelk līdzi. Interesanti kā gan tas muskulis aug? Dabiski muskuļa šķiedras tiek plēstas un no vienas saplēstās šķiedras izaug vairākas.

Varbūt tieši tādēļ, ka sirds/plauša nespēj visu muskuli nodarbināt, tādēļ spēks neaug.

Vai arī ar visiem šiem stimulatoriem tiek panākta citādāka muskuļu augšana t.i ja vispār aug.

 

Protams, es mēģinu tikai tīri loģiski domāt un tikai minu, neviens, lūdzu, augstākminēto neizmanto par argumentu, bet gan paši mēģina argumentēt kā tas īstenībā ir dzīvē. Interesē :)

Link to comment
Share on other sites

Dzīvoju Rigaa un no kautinjiem ljoti veiksmiigi izvairos, vienkarshi vajag maaceet to dariit un nevis mukt prom vai dauziit vienam otru bezjeedziibaa! Tjipa baigais varonis buusi kad piekausi kaadu? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

gachoman, Kas ir lators?

Ja ar to bija domāts LATRs, tad

1) LATRa izeja nav galvaniski atdalīta no ieejas, sekas var būt letālas,

2) 50 Hz - tas jau būs kaut kas līdzīgs muskuļa fibrilācijai, diez vai tā varēs kaut ko uztrenēt.

Link to comment
Share on other sites

marihuans

Nav runa pa kaušanos,runa ir par sevis aizstāvēšanu. Zinu pietiekami daudz cilvēkus,draugus,kā arī cilvēkus tepat no boot.lv,kuri ir uz ielas vienkārši aplaupīti.

Var jau būt,ka aizbaidīsi visus ar saviem muskuļiem,bet stipri šaubos. Varu ieteikt ļoti labu trenažieru zāli,kur tev sastādīs tev nepieciešamo programmu un varēsi uzkačāties tīri ok. Diez vai tie stimulatori tev ko dos.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā arī tikai no svaru zāles nekas labs nebūs, ja nav īstā miesas būve - tas ir - spēks jau dabīgi iedzimts, tad pietiek biku pietrennēties un vari skaldīt visus, kā sēnes.. zinu tādus vairākus - neko īpaši nav darījuši, bet nu baisi paliek kad šie sāk vicināt kulakus - krīt katrs kam trāpa.

Ja ar to mežonīgo miesu nav palaimējies, tad ir traki labi pastaigāt arī uz kādu cīņu klubiņu, tur tiek uztrennēts līdzsvars, reakcija, un māka rīkoties kritiskās situācijās, tad arī varēs sevi aizstāvēt.. tipa - katram savs ceļš ejams uz drošu pastaigu pa tumšām ieliņām vai disenēm ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest *nixTroll

Uj, tehnikas laikments, ko tu teiksi, kad tev sirds un nervu sistēma būs čupā?

ja tas viss būtu tik vienkārši...

bet nu TEHNIKAS LAIKMETS! Kam tev draudzene? ir tak elektriskie dračītāji pat izdomāti - lieto tādu! varēsi sēdēt pie TV vai PC un tik zilināt.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku sekot man.. aizgaju sovasar uzreiz 1. junijaa uz gateri stradaat, sanjemu liecibu un nakosha rita 8.00 jau straadaaju.. vel lidz augusta vidum domaju tur stradat, tad gna nedaudz atpusties, bet visi kas tiek satikti apgalvo, ka esmu uzkachajies.. nekad shvaks neesmu bijis un par mani paraki bijushi tikai regularie zales apmekletaji, stereoiidu rimas un tamveidigie... bet nu pats ar var just ka ir atshkjiriba pie tam ja 260ls par labu trenninju var dabut! baigi feini! :)

Link to comment
Share on other sites

neesi vienīgais.es par ekspeditora palīgu strādājot pa mēnesi ko līdzīgu esmu panācis.

Link to comment
Share on other sites

tā sporta padarīšana ir netikai labāka, bet arī ilglaicīgs ieguldījums pats 4 gadus nodarbojos ar cīņas mākslām. tajā laikā par spēka trūkumu un izskatu nesūdzējos. Tagad jau 2 gadus nenodarbojos ne ar kāadu sportu, bet kaut kāds spēks vel tomēr turas, esmu i drusku pieņēmies svarā, i bišķi riepu uzaudzējis, bet pēc galīga lopa neizskatos. kā saka īstiem muskuļiem ir atmiņa. pats tos elektro štrumentus neesmu izmantojis, bet neticu ka tur var būt ilglaicīgs efekts

Link to comment
Share on other sites

Dabiski muskuļa šķiedras tiek plēstas un no vienas saplēstās šķiedras izaug vairākas.

 

 

 

Kur tu to lasīji? Cik es zinu, tās neplīst, muskuļu škiedras napaliek vairāk. Tās vienkārši paliek lielākas un stiprākas.

Link to comment
Share on other sites

Sporta skolotājs bija stāstījis. Tāds jauns džeks, tikko bija beidzis sporta akadēmiju vai arī pēdējās paliekas bija jāizmācās. Stāstīja, ka tā augot muskulis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Varbut kads var dot Viedu Padomu par to kadu trenazieri vislabak iegadaties? Ta ka rudeni/ ziema sakaraa ar laika apstakliem & darba/ macibu grafiku diezko nesanak iipashi kaut ko fiziski padarīt, radās doma iegadāties kaut kādu trenažieri, bet istas saprašanas par viņiem nav. It kā sliecos uz eliptisko trenažieri, IMHO jamie ir labāki par velotrenažieriem. Kādi ieteikumi varētu būt šajā sakarā, kādas ir labākās firmas, kam jāpievērš uzmanība? Te kaut kādi 4 aparāti - ko sakāt par shiem:

http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=5725

http://www.euroshop.lv/sports_turisms/tren...hristopeit_e_1/ http://www.pta.lv/Sportam/trenazieri/index...132689&offset=0 http://www.pta.lv/Sportam/trenazieri/index...133035&offset=0 ?

Cenai vajadzētu būt līdz Ls 200

Link to comment
Share on other sites

Hmm, priekš kam vīrietim velotrenažieri, jamie vairāk sievietēm domāti, lai būtu slaidas kājas, tvirts dibens, nebūtu celulīts utt.

Vīrietim vajag spēka trenažieri, nu apmēram kaut ko šādu, kas ir daudzfunkcionālāks nekā velotrenažieris:

christopeit_basic_concept_b.jpg

 

Bet nu runājot par velotrenažieriem, tad tajos tevis dotajos linkos visur ir viens un tas pats Christopeit E(L) 1 trenažieris, kas xnetā laikam ir vislētāk dabūnams. Christopeit ir laba firma, tā kā viņas produktus var droši pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Es tā padomāju ka esmu izkāmējis, vaidzēs doties uz

20.jpg

 

un mājās priekš nerviem novietot šito :D

bulls_ps_412_big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hmm, priekš kam vīrietim velotrenažieri, jamie vairāk sievietēm domāti, lai būtu slaidas kājas, tvirts dibens, nebūtu celulīts utt.

Vīrietim vajag spēka trenažieri, nu apmēram kaut ko , kas ir daudzfunkcionālāks nekā velotrenažieris:

Nu hanteles arī protams tiek cilātas bet vajag kaut ko tādu, kas imitētu skriešanu/ riteņbraukšanu, tāpēc arī iedomājos par tādu trenažieri.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Atvainojos, ka ceļu gaisā jau sprāgušu topic'u...

 

Jautājums.

 

Kur var palasīties informāciju kā pareizi, cik daudz, cik reizes utml. būtu jātrenējas ar trenažieriem?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kur palasīties, bet sporta klubā uzprasi trenerim.

Viss jau atkarīgs, ko tu gribi panākt, vai taisies sacensties ar Švarcnēgeru, vai arī tikai priekš sevis (lai pilnīgi neierūsētu). Pats eju trīs reizes nedēļā, ir divu dienu programma, kur katru vingrojumu izpildu pa trīs līdz četriem piegājieniem un ceļu kādas 7-10 reizes. Nesaku, ka tā ir pareizi, bet treneris man uztaisīja tādu programmu un vienīgās atkāpes no programmas ir tādas, ka uz treniņiem eju 3x nevis 4x nedēļā :)

Ja pareizi atceros, tas spēkam vajadzēja celt lielākus svarus mazāk reižu, bet, ja gribēja iegūt muskuļiem formas ( un arī svaru samazināt), tad bija jāceļ mazāks svars vairāk reižu. Bet vispār svaru dzelžu zālē nomest ir nereāli, jo tauki pamazām pārvēršas muskuļos, un svars tikai nāk vēl klāt :)

Link to comment
Share on other sites

Vislabāk pajautāt kādam ieredzējušam trenerim un varbūt arī sākumā aizstaigāt uz kačalku.

 

Nu ja tā negribi, tad var internetā atrast programmas, vienreiz vienu atradu, doma tāda, ka savadi iekšā visus datus, tipa piemēram ko tu gribi kačāt, piemēram, bicepsu, ievadi kādas tev hanteles ir/nav, kādi trenažieri un kautkādu bicepsa apkārtmēru un programma uzģenerēs visu. Toreiz, kad čakarēju to progu, vēl neko daudz no anglenes nejēdzu, bet cik sapratu bij toč laba.

Link to comment
Share on other sites

 

Manā miestā nav sakarīgu sporta klubu vai treneru.

 

Izskatās, ka Tava programma ir tieši tas kas man vajadzīgs.

 

Negribi padalīties?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...