Jump to content

Geforce Pa 100ls Vs X1600


Guest anisnowy
 Share

Recommended Posts

Taatad, uzreiz kersos pie lietas.

Kaada GeForce karte, kura maksaa nevairaak, kaa 100ls +- 10ls buus labaak par sho te karti Ati Radeon X1600 128mb 256mb...

Vai arii iesakiet kaadu labu radeon karti un vai vispaar geforce labaaks par radeon ?

Karte tiks izmantot paarsvaraa speeleem...

Link to comment
Share on other sites

vai audi ir labāks par BMW vai otrādāk... kā kurš modelis, tā teikt... viena karte labāka ir GeForce, cita atkal Radeon...

Link to comment
Share on other sites

mhhh... un darba uzdevums un pārējā sistēma jau protams mums paliks noklusēta,ja?

Link to comment
Share on other sites

Guest anisnowy

Labi skaidrs par radeon un geforce, bet kaadu tad man njemt video karti precizaak kaadu njemt manam draugam... :?:

Vai atvainojos aizmirsu pateikt dators speeleem viss vairaak tiks izmantots...

Link to comment
Share on other sites

un kādā kompī tas tiks likts,johidī,vai tu iemācīsies noformulēt problēmu normāli? :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest anisnowy

Nu vinsh peerk kompi un vinsh man iedeva to lapinju un tur bija Procesors IP4 3066/533/757Socket

Rams 1gb laikam kingston neaceros Cietais Samsung 200gb neaceros visu, kas uz taas lapinjas bija ;( varu arii kluudiities skatilos par procesoru aizmirsu kaada bija maates plate ;( un vinjam tur bija video karte Ati Radeon X1600 128bit 256mb lalal... pa 80ls, bet es nezinu vai vinja buus pietiekami laba taadeel saku vinjam, lai vinjsh njem karti pa un virs 100ls... un tagad jums jautaaju, kaada tad isti buus taa labaakaa, ko var panjemt pa sho summu...

Link to comment
Share on other sites

slots taču,slots..... :blink:

noskaidro normāli,kas par dzelžiem viņam ir un tad kaut ko varam arī štukot,ko likt vai nē.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Pirmā dzirdēšana par socket 757. Nav ar Boing reisu sajaukts?

 

3066 izklausās pēc P4, bet 757 pēc 754....tagad ej un sazini, kas tas ir :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest anisnowy

Labinji, aizieshu pie vinja panjemshu to lapinju un nobildeeshu...

Link to comment
Share on other sites

Delerium

Bij te parādījušās lētās 6800gs kas noteikti būtu labāka par tavu x1600 (pro nevis xt cik saprotu)bet nez vai dabūsi :|

Ieteiktu tavam draugam davilkt līdz 7600GT, kas ir līmeni augstāka kā nekā.

 

P.S. Tikai nesaki ka agp :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Master of DISASTER

Iesaku pameklēt 7600Gt ar akcijas atlaidi netā, ar atlaidi velk tā karte kautkur ~120LS :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest anisnowy

slots taču,slots..... :blink:

noskaidro normāli,kas par dzelžiem viņam ir un tad kaut ko varam arī štukot,ko likt vai nē.

es tak nevaru visus skaitklus iegaumeet nav jau fotografiska atminja...

Link to comment
Share on other sites

Guest NeGroids

Pirmā dzirdēšana par socket 757. Nav ar Boing reisu sajaukts?

3066 izklausās pēc P4, bet 757 pēc 754....tagad ej un sazini, kas tas ir :D.

noteikti vins bus domajis LGA775 nevis 757 :tongue:

slots taču,slots..... :blink:

noskaidro normāli,kas par dzelžiem viņam ir un tad kaut ko varam arī štukot,ko likt vai nē.

ja jau vinam ir LGA775 un Radeon X1600 tad tur nav jadoma kas par slotu 8) protams ka PCI-Express

tagad tikai jaizvelas karte :smile2:

Link to comment
Share on other sites

X1600 pro nemaz nav tik slikta kartinja... vinju tach var ari biski uzklokot :wink:

var jau njemt Radeon X1600 XT kas jau klokota veida !!!! Protams dargaka

Link to comment
Share on other sites

mhhh... un darba uzdevums un pārējā sistēma jau protams mums paliks noklusēta,ja?

 

Nu ko tu cepies? Videokartes ir tāpat salīdzināmas neskatoties ne CPU, ne slot veidu.

Link to comment
Share on other sites

ja ir pci-e tad noteikti pats labaakais buutu 7600gt, bet ja naudas zeel tad 7600gs arii nav zemee metama.

Link to comment
Share on other sites

ja ir pci-e tad noteikti pats labaakais buutu 7600gt, bet ja naudas zeel tad 7600gs arii nav zemee metama.

es butu njemis 7600gs un tad to uzdzinis lidz maximumam :evil:

pec klokosanas apm. 7600GT sanaktu, kapec tad pirkt dargak ja var letak?

Link to comment
Share on other sites

gpu var bez problemaam uzdziit lidz gt liimenim, bet stipri shaubos ka atminas no 800 lidz 1400 uzdziisi.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos tad m79 bija Saphire X850 vai x800 par 109 Ls 256MB 256 bit. Vot taa ir manta (vismaz peec manaam domaam x800 un x850 seerija rullee :-D )

Link to comment
Share on other sites

Guest anisnowy

Kurš kreisais kantoris klapē šitādas kastes ??? :neutral:

 

Par radeon 800 sēriju - trūkst jaunāko navarotu, bet jaudas daudz... nu nezinu...

"Baltic Data" - ja es pats taisiitos iegaadaaties datoru simptspunkti es tur nepirktu... :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

man ar 800 un 850 seerija baigi patiik, galvenais, ka ir 256bit nevis 128 kaa ir 1600 utt... un jauda kartei ar tā neko, pats esmu radeon fans, tapeec, ja nnemtu, tad kko no taa gala!

Link to comment
Share on other sites

mhh... X800 jau ir vēsture,kaut vai dažu neatbalstīto instrukciju dēļ.Un neko tie 256bit nedod,ja 7600GT vienalgas performē labāk.Tā ka izvēlies,vai ņemt pieminekļus,vai ko jaunu.

p.s. arguments "baigi patīk" jau vien par ko liecina... tā ja...

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

nu par piemineklliem saukt nava labi ( piemineklli ir baigi veertiiga padariishana ), savukaart tu biji savaadaak domaajis... nu vopshim es nez, man nepatiik GF, un par to, nnemt gs un tad vilkt liidz gt, cilveeki miillie domaajat liidz, tik pat labi var pannemt gt un vilk veel augstaak tik un taa gs nestaavees gt blakus.. ja jau visi taa par to Gf saka, nu tad jau laikam ir labs un juaannem ciet.. lai gan es paliktu pie taa kas ir un miers.. 1600 jau ar nav zemee metama karte..

 

 

tolx padzer alu un buus labi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
black_skirt

RENDERING PIPELINE - 12

EKRĀNU UZTURĒŠANAS SKAITS - 1 X VGA/1 X DVI/1 X TV

CHIPSET - ATI RADEON X1600 PRO

ATMIŅAS VEIDS - GDDR-3

ATMIŅAS KARTE (IEKĻAUTA) - 512 MB

DZESĒŠANA - VENTILATORS

KOPNE - PCI Express

RAMDAC (Hz) - 400 MHz

ATJAUNOŠANĀS FREKVENCE (max res) - 85 Hz

MAKS. IZŠĶIRTSPĒJA - 2048x1536

VIDEO ATSKAŅOŠANA - MPEG-2

VIDEO ATSKAŅOŠANA - MPEG-4

OPERĒTĀJSISTĒMA - Linux

OPERĒTĀJSISTĒMA - Windows 2000

OPERĒTĀJSISTĒMA - Windows XP

OPERĒTĀJSISTĒMA - Windows XP Pro X64

PAKA - RETAIL

PRIMĀRĀ VALSTS - Universal

DVD-Atbalsts - PROGRAMMATŪRA

TAKTS FREKVENCE (Atmiņa) Khz - 1.3 GHz

ĀRĒJAIS SAVIENOTĀJS - S-VIDEO

SLI/CROSSFIRE SUPPORT - CROSSFIRE

ATMIŅAS JOSLAS PLATUMS - 256

 

nu kas vainas shij kartei pa 90 LS???

ja kaadam ir shiis kartes testi luudzu iemetiet linku

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest anisnowy

Sveik, sen seit nebiju iegriezies :-( Taatad veelos pateikt, ka draugs tomeer paneem x1600 un es biju aizgaajis pie vina pats nebiju speeleejis, bet vinam nezkapeec kompis ik pa briizhiem uzkaaraas speeleejot speeles :>

(So topiku var sleegt ciet)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...