Jump to content

Jauns Pc Restarteejas.


Yuris
 Share

Recommended Posts

Hi,

Upgreidoju sev pc un nonaacu liidz saapei.

 

Taatad iepirku AM2 socketa MSI mobo

procis AMD athlon 3200+

rams 1Gb ddr2

video PCI-E

 

hdd vecais uz IDE

case arii vecais, barokli uzliku 400w nebrandiigu.

 

Instaleeju kompi un jau suudzeejaas ka errori, uzliku veelreiz instaleeties un viss aizgaaja, tagad pameegjinu kaadu speeli bet restarteejas kompis, citreiz pie ielaades, citreiz veelaak.

procim temperatuura ~42-43C pie gameem ~45C

cik esmu testeejis:

memtests ramam ok,

video ejoshs citaa kompii, baroklis ejoshs citaa kompii liidziigaa, hdd ejoshs.

 

Kam vairaak shie simptomi buutu? procim vai mobo vai kam citam?

ar garantijaam gruuti jo vaakts kompis pa detaljaam.

 

 

thnx

Yuris

Link to comment
Share on other sites

man jau liekas ka baroklis varetu buut pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Man vecajam pc arī bij tā, uzliku Win XP SP2 un no restartiem ne miņas.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka CPU t° ir OK, nenozīmē, ka viss ir kārtībā, ir tāda lieta kā apkārtējās vides t°, piemēram inteļiem tiek rekomendēta apk. vides t° līdz 38°C. Domāju, ka AMD nebūs stipri savādāk.

Pamēģini kasti turēt vaļā un paskatīties vai restarti turpinās.

Link to comment
Share on other sites

te es atkal citēju nevietā

 

 

es saakumaa maucu uz 300w barokli, tad nonaacu pie taada secinaajuma, bet tad iegaadaaju lietotu 400w barokli un vecais iipashnieks lietoja viju pie liidziigu kompi un bik jaudiigaaku video un esot viss bijis ok.

Link to comment
Share on other sites

kas tam jauniegādātajam baroklim par firmu???

ja ir kkāds noname, tad 400W ir tikai tur, kur virsū rakstīts... laukā viņš ne tuvu ko tādu nedod.... no brandiem ir jāizvēlas vismaz HEC vai FSP!!

Link to comment
Share on other sites

te es atkal citēju nevietā

 

nu, baroklis ir noname bet saliidzinoshi videokarte ir ~40Ls veertiibaa (radeons, neatceros kaadi cipari), kaa arii nav nekaadu jaudiigu papildieriishu.

Link to comment
Share on other sites

ja baroklis ir noname, tad 99%, ka tas vainīgs ļoti reit kkas cits var būt vainīgs, it īpaši, ja memtest iziet.. pamēģini vēl Windiag....

realitātē tā ir standarta situācija... katru dienu man tādi kompji nāk.. pie tam, acīm redzot, tevi tas džekiņs ir apčakarējis, bet nekas... skopais maksā 2x...

Link to comment
Share on other sites

ja baroklis ir noname, tad 99%, ka tas vainīgs ļoti reit kkas cits var būt vainīgs, it īpaši, ja memtest iziet.. pamēģini vēl Windiag....

realitātē tā ir standarta situācija... katru dienu man tādi kompji nāk.. pie tam, acīm redzot, tevi tas džekiņs ir apčakarējis, bet nekas... skopais maksā 2x...

 

nenu ar to dzekinju bija par to runa, ka ja baroklis nederees ta naudu atpakalj, liidz shim man taa ir gadiijies un nav bijushu probleemu :)

es jau ceru ka baroklis vainiigs, negribas uz garantiju maukt proci vai mobo.

Nutad riiciibas plaans skaidrs, thnx pa viedokljiem.

ceru ka ar 350w HEC barokli pietiks.

Ja webiskie peec parametru salikshanas raadiija zem 250W :)

Link to comment
Share on other sites

murajs, izlasi taču 1. postu.

 

veel tikai varu piebilst ka dabuuju viedokli ka esot ljoti liidziigas paziimes bijushas veinam datoram peec atminjas mainjas un memtests neesot errorus uzraadiijis.

Struntiigaakais ir tas ka nav nevienam pazinjam ddr2 un am2 sockets, testa noluukiem ko pakjert :(

Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā, ja nav ar ko notestēt, un, ja nemāki savādāk - lieka laika patērēšana!

Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā, ja nav ar ko notestēt, un, ja nemāki savādāk - lieka laika patērēšana!

 

ganjauka kautkur atradiishu kaa notesteet, bet tamdeelj iemetos forumaa ar gljukiem lai varbuut neteereetu lieki laiku mekleejot nevajadziigo.

Link to comment
Share on other sites

Guest nemesis2358

manam pc bija tadi pati problema(pats restartejas kad vien patikas). biju izmeginajis visu lidz beidzot nomainiju mates deli, tad vis stradaja bez problemam. pie tam vecais deelis ar citu komplektaciju strada ideali, varbut bija kada nesaskana ar dzelziem, draiveriem...

Link to comment
Share on other sites

manam pc bija tadi pati problema(pats restartejas kad vien patikas). biju izmeginajis visu lidz beidzot nomainiju mates deli, tad vis stradaja bez problemam. pie tam vecais deelis ar citu komplektaciju strada ideali, varbut bija kada nesaskana ar dzelziem, draiveriem...

 

restarteejaas kad patikaas vai pie konkreetaam darbiibaam? piem man restarteejas kad palaizhu speeliites, bet nenoteiktos briizhos.

Link to comment
Share on other sites

taatad, notesteeju FSP 400w barokli bet nekas neliidzeeja.

 

Vakar panjeemu atminju rikaas un izlasiiju ka tur noraadiits 1.8V, izdomaaju pastiities biosaa cik uzreguleejies, uz auto raada ka 1.85V, beigaas testeejos un uzliekot uz 2.0V kompis vairs nemet aaraa no speeleem.

Ceru ka pilniibaa bez gljukiem straadaas, bet jautaajums. Kaadas vareetu buut sekas no taa ka palielinaaju straavu ramam liidz 2.0V? (itkaa biosaa noraadiits ka neieteicams likt ir virs 2.45V)

Link to comment
Share on other sites

Guest E_DGE

tas ka lielaka votlazha nozime ka vinja vairak karsiis... skatais lai nesadeg, a citadi vainas nekadas...

Link to comment
Share on other sites

ko saka eventwiever? pie win ielades nemeginaji iecekot vai nav zilais logs? draiveri, bios gluko? 100 un 1 variants.

Link to comment
Share on other sites

ko saka eventwiever? pie win ielades nemeginaji iecekot vai nav zilais logs? draiveri, bios gluko? 100 un 1 variants.

 

eventi protams neko neparaada un esmu izmeegjinaajies visaadus variantus.

Taakaa man nav rezerves ddr2 atminjas, am2 socketa procha un mobo ko notesteet tad pagaidaam esmu nonaacis tik taalu ka atminjai palielinot liidz 2.0V viss straadaaa - vismaz viena vakara ietvaros, kas nestraadaaja pirmstam.

Link to comment
Share on other sites

ir ari varianti, kad vienkarsi dzelzi nesastradajas. ja nedaudz naudinas nav zel, tad ieteiktu tomer aiznest patestet, jo baybe ies ies un tad zili dumi :) jo ja bios neiet normali pa defaltajiem setingiem, tad kaut kas nav..

Link to comment
Share on other sites

ir ari varianti, kad vienkarsi dzelzi nesastradajas. ja nedaudz naudinas nav zel, tad ieteiktu tomer aiznest patestet, jo baybe ies ies un tad zili dumi :) jo ja bios neiet normali pa defaltajiem setingiem, tad kaut kas nav..

 

apsveeru taadu domu, bet veel redzees.

Es jau ceru ka kaads pazinja iepirks uz am2 kautko driizumaa un vareeshu notesteet liidz galam. Galvenais lai garantijas nebeidzas :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...