Jump to content

Kādu Video Pleijeri Lietojam?


Artanis
 Share


Recommended Posts

Sveiciens kolēģiem.

 

Tā kā pēdējā laikā forumā diezgan palielā kvantumā uzrodas dažādi ar multimediju atskaņošanas softiem saistīti jautājumi, tad izdomāju izveidot statistisku pavedienu aptuvenās situācijas novērtēšanai.

 

Tātad - šajā pavedienā lūzams nobalsot par jūsu favorīt-video pleijera softu. Ja ir vēlme - komentārā varat ierakstīt savus +/- par labu šim konkrētajam softam.

 

Augšā atrodamajā aptaujā minēti tikai zināmākie pleijeri - nešaubos ka daudzi no jums izmanto arī ctus, par kuriem man nav ne jausmas (teiksim no Linux/MAC vides pleijeriem man zināšanu prakstiski nav, tapēc šādi varianti nav piedāvāti), tapēc lūdzams tos nosaukt komentārā.

 

 

Par manu izvēli runājot:

icon11.gif Softs - VLC player

icon11.gif Versija - 0.8.5

icon11.gif Konfigs - defaultais playeris pabeigtajiem/nepabeigtajiem video failiem

icon11.gif Plugini - nav

icon11.gif Plusi - ērts lietošanā, netērē lieki resursus, daudz iespēju pielāgot visus advancētos iestatījumus, nav vajadzīgi sistēmas kodeki

icon11.gif Mīnusi - Nav atbalsta specifiskiem video formātiem (QT, u.c.), pēc defaulta ir multi-instance's softs (veras uz katru failu jauns logs)..

Link to comment
Share on other sites

Defoltais playeris BSPlayer nezinu man jams vienkārši patīk :) nepabeigtiem failiem VLC - man jamā lietošana nepatīk neērts :/

Link to comment
Share on other sites

muzikai - winamp

filmam - VLC

prieksh HDTV - media player clasic

WMP11 beta - smukumam

Link to comment
Share on other sites

agrak izmantoju BSPLAYER, lidz nebiju izmeginajis JET audio player

Ideali strada ar manu pulti, attels labs, daudz nepiecieshamu fiichu un vienkarshi atrs un erts lietoshana.

Link to comment
Share on other sites

filmu blenšanai tiek izmantots zoom player.. ar pluginiem tīri labs softs.. tik nav freeware.. :(

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Visa veida meedijus (mp3, wave, avi, mpeg, mpeg2 (DVD), wmv, wma utt) atskanjoju ar WMP10, specifiskos (lasi - apple) meediju failus (mov, mp4) ar QuickTime Player. Nepabeigtajiem failiem lietoju AVIPreview.

Link to comment
Share on other sites

lietoju Media Player Classic 6.4.9.0 no gabest.org... nejaukt ar veco Windows Media Player Classic...

 

a taa filmas gan divx/xvid, gan dvd skatos uz standalone dvd playera un maajas kinozaales...

Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

Arī lietoju WMP Classic.

Skumji, ka arī šajā aptaujā no zila gaisa ir pagrābti atskaņotāji un nav iekļauti populārākie (savukārt o mighty WMP ir izdalīts n-tajās pakāpēs).

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju:

1) MPC Media Player Classic 6.4.9.0 Media Player Classic ... augsta kvalitāte un dadz dažādi uzstādījumi. Izmantoju ar FFDSHOW kodeku. Gribētos zemāku resusrsu patēriņu.

2) Nero ShowTime2 ..... digitalzoom (ērti iecroppot lāmeru ripinātus movies) , augsta kvalitāte ,zems resusrsu patēriņš. DVD skatos tikai ar viņu.

3) VLC 0.8.5 .... zems resusrsu patēriņš ,ērti lūrēt video signālu ko padot pa s-Video (Capture). Dažos gadījumos labi ,ka viņš lieto tikai savu kodeku (žēl ,ka tas nelabvēlīgi ietekmē attēla kvalitāti).

 

Rezervē:

1) TCPMP 072 , ļoti viegls playeris, neizmanto DirecX. Izmanto savus kodekus. TCPMP

2) CoreMediaPlayer,MPlayer2, Light Alloy4, Zoom Player standard 5.

 

Kategoriski neizmantoju :

WMP10 - tikai bils māk uztaisīt playeri kurš spēj pakārtien un līdzi iebremzēt sistēmu, WMP 11 - tikai bils māk uztaisīt playeri ko nevar pat noinstalēt, kas sačakarē sistēmu tā ka labāk ir to pārinstalēt :)

QuickTime 7.1 with iTunes 6(35MB) - SPAMWARE

 

tas īsumā viss.

Link to comment
Share on other sites

Nero Showtime2 - pabeigtām filmām, DVD un citām labām mantām.

VLC (par šito balsoju) - nepabeigtiem failiem, maziem klipiņiem utml (šis ātrāk atveras par nero)

Link to comment
Share on other sites

video un streami - WMP Classic 6.4.8.7. (freeware, zibeniigs, var labi nokonfigureet)

audio - foobar (freeware, zibeniigs, speelee lossless & cue failus & wawpack ! un direktorijas)

 

p.s. kopsh foobar no 5 gadus lietotaa winampa esmu vispaar atteicies ...

Link to comment
Share on other sites

Un šeit tas pats kas otrā tēmā. Visvarenais WMP. :evil:

Nav pieminēts ne Totem, ne mPlayer, ne Xine, ne arī kāds cits no populārajiem *NIX playeriem.

 

Lietoju mplayer visiem formātiem (mpg,avi,wmv,asf,mp4,ogm,rm,mkv,m2v,ram,mov .. visiem). Cik man zināms tik pat trūcīgs formātu atbalsts ir arī citiem playeriem.

Link to comment
Share on other sites

Filmām WMP10. Dažreiz iebremzē, bet principā ir OK.

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini ka neviens izņemot mani nelieto Sonic Cine Player, nezinat tādu vai? Jeb nevienu tāds neapmierina? Man dikti labi viņā patīk tas ka atskaņo gandrīz visus formātus un GALVENAIS atceras kurā vietā esi beidzis skatīties filmu un piedāvā turpināt tieši no tās pašas vietas. Tāpat nez kapēc neviens neizmanto DivX player. Dīvaini, lai neteiktu vairāk.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Vai nu Bsplayer vai nu Media Player Classic, dīvaini ka viņš nav sarakstā. Media Player Classic stāv kā defaultais playeris, jo ir vienkāršāks un ērtāks un ātrs, bsplayer liekas ātrāks dažos gadījumos (kad gribas ātri paskrullēt filmu uz priekšu) un bagātāks ar visādām nastrojkām.

Link to comment
Share on other sites

ventolin

Kādreiz fanoju par VLC, bet tagad Windows Media Player Classic. WMPC tāpēc, ka fiksāks par VLC, slaideris (tīšana) strādā ātrāk, ar video formātiem draudzējas ne sliktāk kā VLC, atcerās iepriekšējā reizē atstāto skaļumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Izmeeginaaju daudz pleijerus bet apstaajos pie " PowerDVD" , man vins liekas eertaaks.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Nagla Pakalaaa

MPC jo nav jaainstalee leerums nevienam nevajadziigu filtru uz PC , liidzarto rij arii mazaak resursus , VLC ja nu visi striki truukst un MPC neraada ;-)

 

 

PS

 

 

un principaa jau buutu arii po tas WMP ja useri nesakraameetu entaas kodeku pakas uz systeemas ar nevienam nevajadziigiem kodekiem , 99,9% pietiek ar Xvid , real altenative un qt alternative + MPC

 

 

PPS

 

99,9% pamatojums WMP lietoshanai buus tas ka neko citu nezina un ir loti smuks :-) Laames valda paar pasauli!

Link to comment
Share on other sites

VLC, jo:

1) Kodeki jau ir iekshaa;

2) Taa kaa man ir widescreen monitors, tad patiik 0.85 versijas fiicha, ka var mainiit aspect ratio, respektiivi uzlieku 16:10 un perfekto;

3) Var skatiities nepabeigtus failus.

Link to comment
Share on other sites

WMP/VLC 50:50

DVD filmas skatos tikai uz TV, lai ir jēga no labāskvalitātes un 16:9, uz kompja pietiek ar divx/xvid

Link to comment
Share on other sites

es parasti lietoju windows media player classic!

to,kas nāk līdz k-lite codec packam!

lai skatītos dvd filmas, es lietoju vlc, jo viņš saprot img!

ja filma diskā, tad atkal wmp classic!

Link to comment
Share on other sites

Jet Audio Player - iet visa formata filmas, tai skaita ari DVD

Ffdshow - vienigie kodeksi, kas nepiecieshami.

Link to comment
Share on other sites

Guest prikols

VLC

 

Jo lidz sim neesmu saskaries ar to, ka butu problemas ar kodekiem. Sad tad ari lietoju WMP, bet reti, jo nav ipasa velme kramet atseviski visus kodekus virsu.

Link to comment
Share on other sites

Parasti skatos caur dvd pleieri uz TV. Bet, dažreiz uz datora ar WMP (versiju nezinu, nāca iekš XP)

Link to comment
Share on other sites

Zem Win:

BSPlayer, jo strādā daudz ātrāk par WMP.

Ja nav kodeku, ta izmantoju VLC.

 

Zem Linux:

Xine un VLC

Link to comment
Share on other sites

Lietoju K-Lite kodeksu Ieksh kura ietilpst classic media player ljoti atrs resursus neris un ar to kodeksu 99,9% video iet. bet DVD skatos ar kādu speciālu softu ka piemēram Power DVD.

Link to comment
Share on other sites

1. Media Player Classic

Ātrs un vienkāršs. Volume regulējas ar peles rulli, 'bīdāmais' bārs labi strādā.

2. VLC

Ja kāds fails ir pārāk niķīgs - neiet uz MPC ar ieinstalētajiem kodekiem/bojāts/kkāda mistika.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Lietoju windows media player classic, jo tam atjauninās kodeki. VLC, ja neiet uz WMP vai nedavilktās filmas. DVD manā repertuārā tikpat kā neienāk, bet ja ir, tad uz PowerDVD 4.0

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...