Jump to content

Tālruņa Datu Sinhronizācija


Recommended Posts

LMT ir palaidis pakalpojumu, kas saucas "Tālruņa datu sinhronizācija". Pamatdoma-sinhronizējam adrešu grāmatiņu, kalendāra ierakstus un piezīmes ar LMT serveri, lai tālruņa nomaiņas vai zaudēšanas gadījumā nezustu informācija.

Bet tagad pie lietas.

Ieraudzīju- domāju, jāpamēģina. Viss it kā darbojas, bet ar piebildi, ka nosinhronizē tikai 2 kontaktus no visiem daudzajiem. Kalendāra ieraksti sinhronizējas OK. LMT tante neko nemāk paskaidrot. Pieņemu, ka pakalpojums vēl jēls, bet gribētos, lai vēl kāds notestē, kā darbojas, tad zinātu, kur rakt tālāk.

Piebilde- nepieciešams tālrunis, kas atbalsta sinhronizāciju, gprs.

Sīkāk te:

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3005015

Link to comment
Share on other sites

Es nez, bet šo te noformēju (pāris dienas atpakaļ), man vajag tieši kontaktus nosinhronizēt, bet nekā .. saka ....Nevar atvērt datu bāzi".....

aizsūtīju "heeeelp", atbildēja baigi gaor penteri, iespējams ka tur kaut kas helpīgs ir .. vēl neesmu visu izlasījis.

Link to comment
Share on other sites

versatile

SE t630.

Sinhronizacija sakas un tiek partraukta.

Servisu nevainoju, gan jau roku lenkjis. (personiigais)

Link to comment
Share on other sites

man ir SE K700i, aizsinhronizēju uz LMT bāzi, tipa drošībai. nesu testējis liekot 2, jo man jau visiem ir 2 priekšā.

tā viss strādā. 8-)

Link to comment
Share on other sites

Man neizdodas, it kā ielogojas, bet tad pasaka ka sinhronizēt neizdevās... :-(

Siemens SXG75

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mezavecis

Es arī nosinhronizēju datus ar 6230i un www.manslmt.lv, viss beigās izdevās tīri jauki, pielika 2 priekšā visiem numuriem, citādi apnikās, ka tā tante vārās pirms katra zvana.

 

Vispār šim telefonam veselu stundu nočakarējos, kamēr nokonfigurēju iestatījumus, nācās pat vilkt ārā telefona manuāli. Mošk citiem tā lieta fiksāk iet.

Link to comment
Share on other sites

es arii pirms ~nedeeljas izdomaaju pachakareeties ar shito LMT datu sinhronizaaciju...

 

Telefons Nokia 6230i...

 

no saakuma nevareeju atrast telefonaa funkciju sinhronizeet... liidz atradu to pie plaanotaaja... bet tad atkal radaas jautaajums... ar uzstaadiijumiem... aizgaaju uz nokia.lv maajaslapu... atradu ko un kaa uzstaada, kur ko raksta var atrast LMT maajaslapaa... biki pachakareejos.. bet nu beigaas aizgaaja visa taa padariishana...

 

P.S. Datu sinhronizaacija notiek tikai ar tiem kontaktiem, kas ir telefona atminjaa... tie kas ir SIM kartee tiek ignoreeti... taapeec varbuut arii kaadam te nosinhronizeeja tikai 2us kontaktus... man viss notikaas kaa naakas.

Link to comment
Share on other sites

Visi numuri bija telefonā, bet tas, kā izrādījās, bija konkrētā telefona gļuks. Varbūt vēl kāds ir saskāries, ka sākot gprs sesiju, tālrunis tipa izslēdzas, nodziest ekrāns, pēc kādām 10 sec. tas atkal pats no sevis ieslēdzas un turpina strādāt, it kā nekas nebūtu noticis. Nu lūk, pirmo reizi mēģinot veikt sinhronizāciju, tieši tā notika, un tas laikam bija iemesls. Pēc kāda laika nogļukoja vēlreiz, un viss aizgāja! :-P

Link to comment
Share on other sites

Vo, vo es ar nosinhronizēju, pieliku 2nieku, bij viss ok, beta tad izdomāju sakārtot kontaktus telefonā, dažus nācās pielabot utt. Tad sev par nelaimi nosinhronizēju vēlreiz. Tagad man visi labotie kontakti telefonā pa 2 :( Otstojs kaut kāds :evil:

Link to comment
Share on other sites

Oskarzz

Es arī nosinhronizēju datus ar 6230i un www.manslmt.lv, viss beigās izdevās tīri jauki, pielika 2 priekšā visiem numuriem, citādi apnikās, ka tā tante vārās pirms katra zvana.

 

Vispār šim telefonam veselu stundu nočakarējos, kamēr nokonfigurēju iestatījumus, nācās pat vilkt ārā telefona manuāli. Mošk citiem tā lieta fiksāk iet.

 

arī NOKIA 6230i...hhahhah man gan ar pirmo aizgaaja... njaa vrbuut vienkārši paveicaas... ;)

Link to comment
Share on other sites

SE T68i

 

Likās, ka visus parametrus esmu pareizi ievadījis, bet rezultāta nebij...

Sinhronizācija izdevās, kad adresei (syncml.lmt. lv:8081/sync/ds) priekšā pievienoju http://

 

Bez http:// viņš nemaz neuzsākot sinhronizēt izmeta- sinhronizācija pārtraukta...

Link to comment
Share on other sites

Vispārībā LMT nav vienīgais,kas piedāvā šādu fīču :p

 

Mēģinot ar SE K750i sinhroonizēt visu (kalendāru,piezīmes, uzdevumus un tālruņgrāmatu) telefons pats no sevis restartejas. Ja mēģinu katru sadaļu atsevišķi sinhronizēt: viss darbojas ideāli (sinhornizāciju neesmu testējis ar LMT serveri).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...