Jump to content

Palidziet Ar Cenas Notekshanu !


Guest spell
 Share

Recommended Posts

Ta nu man ir dators un es ribu vinu steidzami pardot, vaj kads gadijuma nevaretu pateikt par kadu cenu vinu varetu pardot vismaz apmeram

 

Procesors AMD Athlon64 X2 Dual Core 4800+ S939/FSB2000MHz/2MB

Sistēmplate ASUS S939 K8T800PRO ATX GLAN SATA

Operatīva atmiņa (Mb) 1GB DDR 400

Cietais disks (Gb) 320GB UATA100 7200RPM 8MB

Video (Mb) GF FX5500 256MB 128-BIT VGA+DVI+TV

CD / CDRW / DVD Dual DVD-RW 16x

Audio integrēta

Diskešu iekārta 1,44MB/3,5'' Floopy

 

Pladies, gaidishu atbildes !

 

aa un vel aizmirsu pajautaat cik maksatu videokarte G-Force 64 bm / mx 440 ?? man viena ir un nezinu kur vi'nu likt.

Link to comment
Share on other sites

es doma ka te naw ista vieta kur jautat kompa vertibu jo citi te muld viena laida ... un pierunas tevi pardot kompi pa zemu cenu :idea:

Link to comment
Share on other sites

Guest spell

es vinu pirku caur bralenu maija. pa 623 Ls. nu vismaz pa 600 pardotu. Vienkarshi jau nedelju ka tiesibas nolku, vajag naudu mashinaj.. un tas jau nav diez ko letas. tape nafig man tas PC

 

vel plus atri aprakstishu savu veco datoru varbut kadam tomer bus vajadzigs :)

amd athlon 32 bit 2000+

Videokarte tipa G-Force 64mb 440mx

ram : 768 DDR 440

CD_Room - kombiks, tipla lasa dvd bet neraksta dvd :) a vienk cd raksta/ otrs cd-room tikai lasa un neko neraksta

HDD : 40 gb un 60 gm abi pa 7200

lan 10/100 mb

flopiks parastajs :)

nu ja kas vel interese pa sho veco sudu jautajiet, uzrakstishu

:}}}

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

Iespējams, ka es kļūdos, bet manuprāt ar tiem 623 Ls tu bik ieberzies.

Link to comment
Share on other sites

Guest spell

ar ko ieberzos ?

kas, pa dargu panemu>? mani takla naeba**i? :( ? cik ta vinsh isteniba maksa?

Link to comment
Share on other sites

Guest spell

dalabi 500. tas tak amd blin. tas jau letaks, n ues jau bij domajis ka mani oasha bralens naeb**al :( nu nez, nu vismaz aptuveni uzraksties cenu vinam, man baigi nauda vajadziga !

Link to comment
Share on other sites

Guest spell

mlje nu nezinu man ir dators un man ir lapa ar datora aprakstu :/ un es zinu cik naudas pa vinu atdevu :( nu man brachka Aigas Nama strada, vinsh kaut ka man tipa skidonu uztaisija, nu nez ka vinsh tur zamutil bet dabuju sho te pa 623

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nu labi, 300Ls. Atceries, tiklīdz šomēnes ienāks Conroe, tiem visiem AMD DC pročiem vērtība 2x nokritīs.

Link to comment
Share on other sites

ņemot vērā,ka labu,mazlietotu Opteron 170 var dabūt pa 250ls,CPU cena ir maza...

Link to comment
Share on other sites

Guest ted

Ko jums var skaust , 700 LS taads dators maksā ,vismaz , Taadi idinji ,tach neklausi tos ***** , vinji pashi neko nesaprot :D pa 300Ls tu smejies ?

Link to comment
Share on other sites

ņirgājies? vienīgais labais tur ir CPU.Pārējais ir vismaz paaudzi vecs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Ko jums var skaust , 700 LS taads dators maksā ,vismaz , Taadi idinji ,tach neklausi tos ***** , vinji pashi neko nesaprot :D pa 300Ls tu smejies ?

withstupid.gifrotf.gif

Ja nezini, labāk klusē, nekā izliecies. Protams, ja viņš atradīs kādu pērli, kas vairāk par 350Ls nopirks, tad visu cieņu, bet tam datoram reālā vērtība ir ne vairāk par 350Ls.

Link to comment
Share on other sites

Haljavshiks ir un paliek haljavshiks, pilniigi visu ir ar mieru noveerteet par puscenu. :)

Ja pasham buutu procis, kas veikalaa kaa minimums 440Ls maxsaa (www.am-pm.lv leetaak nekur neatradu), tad vinsh buutu ar mieru to atdot un plus veel kopaa ar visu kompi pa 350? Nu nesmiidiniet. :mrgreen:

 

Bet tas, ka pirkt proci (da jebkaadu) par taadu cenu maajas vajadziibaam ir ne-visai sapraatiigi, tas jau ir pavisam cits jautaajums.

Link to comment
Share on other sites

Borja,Opteron 170,kas ir jaudīgāks un labāk dzenas,m79 maksā 298ls jauns.Ko tur lai saka?

vienreiz jau nu Kasparz ir taisnība.Un paskaties,cik maksā pārējās detaļas... Mani interesē,kurš to sistēmu lika kopā?

Link to comment
Share on other sites

Paareejaas detaljas jaunas maxsaa ap 250Ls (peec m79 cenu lapas), 2 meeneshus lietotas - drusciit zem 200.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Haljavshiks ir un paliek haljavshiks, pilniigi visu ir ar mieru noveerteet par puscenu. :)

ES zinu tirgus cenu. Vēl citā topikā centies iestāstīt tu saki, ka Ti4200 maksā 25-30Ls, ka jaunas 9600 pa 22Ls stāv. Ar tevi kā ar vecmeitu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspar,a cik tad ir tirgus cena Opijam 170?

Link to comment
Share on other sites

Delerium

Šitādus arhajiskos lūžņus likt kopā pie tāda procesora??? sorry Vai nu tavs brālēns tevi neabal vai nu viņš ir duraks ;-)

Tu toč zini ka tev ir šitais procis?

Link to comment
Share on other sites

Nez, kaa ar tavu, bet taa kaa klaat jau ir Conroe, tad AMD sha buus price drops, un AMD 64 X2 4600 naaks pa 301$ aka ~160Ls.

P.S MB - 42Ls | RAM [ ne jau high-end ] 60Ls | HDD - ~90Ls | GPU - 35Ls | DVD - 35Ls | FDD - 5Ls | Kopaa: 267Ls [ bez CPU ]

Taas visas ir jaunu detalju cenas. Var vismaz kaadus 80Ls nomest mieriigi.

Link to comment
Share on other sites

Ieberzies gan tu neesi ne mazākajā mērā, ja jau procis vien maksā 500Ls. Domāju ka mierīgi var mēģināt pārdot pa 600Ls, ja ne vairāk. "Mēģināts nav zaudēts" :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Edzhuss

Nez, kaa ar tavu, bet taa kaa klaat jau ir Conroe, tad AMD sha buus price drops, un AMD 64 X2 4600 naaks pa 301$ aka ~160Ls.

P.S MB - 42Ls | RAM [ ne jau high-end ] 60Ls | HDD - ~90Ls | GPU - 35Ls | DVD - 35Ls | FDD - 5Ls | Kopaa: 267Ls [ bez CPU ]

Taas visas ir jaunu detalju cenas. Var vismaz kaadus 80Ls nomest mieriigi.

[/q

 

 

a keiss, baroshanas bloks ? vel vismaz 50 ls ....

Link to comment
Share on other sites

Guest ted

Tagadējās cenas Kuras pēc kāda laika var smagi mainīties , bet Latvijā būs vēlāk

 

REAALAAS CENAS JAUNS | LIETOTS

 

PROCIS : AMD ATHLON 64 X2 4800+ S.939 BOX L s. 425,60 | 300 Ls.

MAATENE : ASUS S939 K8T800PRO ATX GLAN SATA Ls. 41.58 | 30 Ls.

RAMS : (Mb) 1GB DDR 400 Ls. 58.00 | 47 Ls.

CIETAIS DISKS : (Gb) 320GB UATA100 7200RPM 8MB Ls. 72.00 | 60 Ls.

VIDEO KARTE : GF FX5500 256MB 128-BIT VGA+DVI+TV Ls. 40.40 | 30 Ls.

CD/ CD-RW Ls. 25.00 | 18 Ls.

DVD DUAL RW Ls. 27.00 | 25 Ls.

FLOPPY Ls. 5.00 | 4 Ls.

Barosana + Case Ls. 50.00 | 35 Ls.

 

Kopaa : 744.58Ls |Kopaa : 549 Ls

 

 

Nu uz 570 Toch var skruuveet

Link to comment
Share on other sites

Nez, kaa ar tavu, bet taa kaa klaat jau ir Conroe, tad AMD sha buus price drops, un AMD 64 X2 4600 naaks pa 301$ aka ~160Ls.

P.S MB - 42Ls | RAM [ ne jau high-end ] 60Ls | HDD - ~90Ls | GPU - 35Ls | DVD - 35Ls | FDD - 5Ls | Kopaa: 267Ls [ bez CPU ]

Taas visas ir jaunu detalju cenas. Var vismaz kaadus 80Ls nomest mieriigi.

 

Blin, ko tu vari muldeet Conroe, kad iznaaks tad ari muldeesi un kad LATVIJAA BUUS par taadaam cenaam, tikmeer shut up.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...