Jump to content

Cik W Ir Radiotehnikas U-7111 Pastiprinatajam?


Guest Squeez
 Share

Recommended Posts

Stormbird

Īsti nezinu bet pie 2x S90 ir labi :) Vienīgi prasās ielikt kūlerīti ja ilgi un skaļi gribas klausīties - baigi cepās augšā...

Link to comment
Share on other sites

Guest Squeez

jaa,tas gan..karst vinjs diezgan specigi, man ir 2x50w tapec taa prasu, jo gribas jau griezt lidz max bet tumbas bishk zhel nodedzinat :D

Link to comment
Share on other sites

bljin, itpaarsdienas sitas jautaajums uzdodas, takaa meklee caur mekleetaaju!!!!

vinjam ir 2x35w!!!!

 

jautajums es domaju ir pietiekami labi noformulets jau virsraksta,a,vispar gribetos zinat nevis cik vinjam kopa ir W bet cik uz vienu kanalu..

 

ja pastiprinaataajam ir vairaak Ohm nekaa tumbaam, tad ta ir tava vaina, ka karst, ja naw, tad tur nekam nevajadzeetu karst!

 

 

jautajums es domaju ir pietiekami labi noformulets jau virsraksta,a,vispar gribetos zinat nevis cik vinjam kopa ir W bet cik uz vienu kanalu..

 

uz vienu kanaalu ir 35w, bet kanaali vinjam 2, bet izejas ir 4!

 

 

jaa,tas gan..karst vinjs diezgan specigi, man ir 2x50w tapec taa prasu, jo gribas jau griezt lidz max bet tumbas bishk zhel nodedzinat :D

 

tumbas tu ar vinju maz ticams nodedzinaasi klausoties muuzku!

Link to comment
Share on other sites

Tieši otrādi! Ar vājāku pastūzi var nosvilināt stiprākas tumbas jo uz pilnu no tā pastiprinātāja nāks ārā tādi kropļojumi ka vēsi var aizlaist pie dieviem kādu tumbu! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...