Jump to content

Mekleeju Profesionaalo Akustiku


370
 Share

Recommended Posts

Sveik,

Beeda taada, iepirku shaadu subwooferi, un jau peec dazhaam dienaam saaka grabeet :( klausijos protams uz maksimaalo skaljumu... domaaju ka vinjam ir kaada aizsardziiva, whatever, nekaa, vienkaarshi njeema un saaka grabeet, tagad knapi liidz pusei wooferi var uzgreizt lai negrabeetu :( taj pat laikaa esot divaam shaadaam RRR tumbaam, kuras jau man ir 3.5 gadus, kuras regulaari klausos liidz sarkano uguntinju (overload) robezhaam, nekas nav noticis, skan perfekti veel shodien. Cik sapratu vinjas skaitaas home - profesional, tad ja jau tik laba taa profesionaalaa akustika, esmu noleemis iegaadaat profesionaalo wooferu.

Veelos uzzinaat kur es taadu vareetu iegaadaat. Zinu vienu veikalu Teerbatas ielas veikalaa, kautkas ar Yamaha saistiits, neatceros vairs. Lai nebuutu izveeles aplauziens,

gribeetos zinaat kur buutu lielaakaa akustikas izveele, jo tagad dziivoju Valmieraa, un loogisk nevaru peec kataloga izskraidiit visus Riigas muuzikas instrumentu veikalus.

Atdot shim meerkim esmu gatavs 400-500 Ls

Link to comment
Share on other sites

Kaads sakars te ar garantiju ?!

es vaicaaju kur vareetu iepirkt profesionaalu akustiku..

loogisk ka ir garantija, latvijaa ir arii likumdoshana lolz

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Ja Tev vajag pro, tad varu pārdod pārīti ar šiem

Bet manuprāt, tavā gadījumā Tev nevajag pro, bet gan mājas akustiku, kas atrodas starp mid-end un hi-end :smile:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...