Jump to content

Problēma Ar Cd/dvd Lasītāju.


Patriot
 Share

Recommended Posts

Biju daļēji izjaucis kompi, bet, kad saliku visu atpakaļ, bet nepievienoju CD lasītāja power kabeli, man kompis vienkārši neieslēdzās. Nu apstājās tajā skrīnā, kur uzrāda visus divaisus. Tālāk par memory test neko neparādīja. Sākumā nobijos, ka kkas ar manu HDD, jo tajā skrīnā, kā jau teicu, jamu neparādīja (vispār nevienu IDE divaisu), bet teorējiski taču vajadzētu, jo HDD ir Primary Master un arī sarkanais HDD leds nemirgo. BIOSā ar ieiet nevarēju. Tad nu es pieslēdzu kompim CD lasītāju un viss aizgāja, taču man tas CD/DVD lasītājs vairs nestrādā!!!! Neparādās iekš My computer!! (Taču everests jamu parāda). BIOSā jams uzrādās kā Secondary Master un ir kā otrais bootablais divaiss aiz flopika, taču no mana CD lasītāja vairs nekas nebootojas!!! Nosprādzis maita?? Kas tie varētu būt par brīnumiem??

Link to comment
Share on other sites

ta gadas gandriz visiem kas ta izdara ... pamegini ieiet my compjuter proporties device manager un pameginu uzmaukt no turienes savu cd-rom , ja ensanak vienmer jau var parinstalet windowsu :D jebsu noskane tur pat mos pats atrod

Link to comment
Share on other sites

ja ensanak vienmer jau var parinstalet windowsu

 

Kā pārinstalēt, ja no cd vairs nevar boototies???

Link to comment
Share on other sites

pie kāda cita kanāla mēģināji pieslēgt? vai pie kāda cita kompja?

Link to comment
Share on other sites

Jumperi (master/slave) visi pareizi salikti hdd un CD-Romam?

 

Jumperus neesu aizticis!! BIOSā, kā jau teicu, HDD ir Primary Master, bet CD/DVD rīks ir Secondary Master

Link to comment
Share on other sites

:žaga:

dzēšams posts

Link to comment
Share on other sites

Ira, Ira! Divaisu menedžerī jams bija diseiblots, a tagad viss ok!!! Nesaprotu, kāpē man nesanāca ieboototies no cd, pamēģināšu tagad, bet katrā ziņā cd lasītājs tagad darbojas!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...