Jump to content

Softs Uz Inteliskajiem Maciem...


BugMaker
 Share

Recommended Posts

cik zinu uz doto briidi ir pashvaki ar softu uz intel dzelzhiem... peec peedeejaam zinjaam Adobe sola izlaist savu paku macinteljiem tikai rudenii - bet liidz rudenim tachu ar ir jaastraadaa!!!

...konkreets gadiijums - straadaaju photoshopaa un paraleeli paraavu valjaa illustratoru ...visa kaste njeema un nokaaraas - not responding... naacaas reanimeet kasti ar "deep restart"

...gribeetos dzirdeet kaa citiem aabolu viiriem iet uz jaunajiem intel dzelzhiem ar veco softu!

Link to comment
Share on other sites

ar CS2 ir problēma. Risinājums iespējams tikai pagaidu. Ja ir iespējams - tad vajag sasinhronizēt jauno kompi ar veco (nu ir macam tāda iespēja, ka viņš jauno kompi 1:1 nokopē visu no vecā, pat setingus, bookmarkus u.t.t.) tad tikai nevajag version cue bakstīt, tas tipa uzkarina. Bet ja instalē CS2 svaigu - tad man vismaz acrobats pro visu uzkarina...

Un vēl - vajag vismaz 1GB ramu, man ar 512 ar tikai vienu programmu varēja darbināt...

Nu visi jau tagad gaida CS3...

 

Un windows jau nu pilnīgi noteikti nav un nebūs tas, kas macu padarīs stabilu :D - Touché

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Neesi vieniigais man paziistamais arii nopirka intel mac nu daudz kas negaaja korekti...

Man doma arii bija iegaadaaties intel mac bet nu taakaa maniiju kaadi ir defekti programmatuuras atbalsta zinjaa tad es palikshu pie sava...

Link to comment
Share on other sites

BugMaker

Jaamet virsuu windows... cik sapratu, tad vinsh uz inteliskajiem mac griezas ideaali... ;)

 

http://www.apple.com/getamac/ -> Touché :)

 

:D jaa jaa... es k.kur netaa ar uzskreeju virsuu postam, ka uz jaunajiem macinteljiem zem win baigi labi speeles graizoties!!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Siriuss[FN]

CS1 caur rozetiiti uz mac mini intel duo un 1gb ramu iet tiiri OK, bet ne tik labi kaa uz amd 1800XP :)

 

Un par adobe produkciju, suite man liekas bija 07 gada rudenii soliita ja nemaldos. (leesh ka varbuut arii ilgaak). Ceru ka aatraak.

 

baigi griez veenaa tas ka Flash un Driimviiveris v nature nedarbojas. vieniigie softi pie kaa man daudz jaadarbojas, bet straadaat var.

 

pagaidiism, pagaidiisim.

Link to comment
Share on other sites

Guest ab.com

Rozetei pusdienās ēd operatīvo atmiņu un daudz. Ar maniem 2Gb strādāt var, bet vairāk nenāktu par ļaunu.

Caur Parallels neesmu mēģinājis Adobi laist un caur Boot Camp uz Windows iet kā smērēts, bet kā jau teikts - uz Windows.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...