Jump to content

Brand Name Vs Pašu Salikts


Guest runcis
 Share

Recommended Posts

Kāds varētu padalīties pieredzē par to vai ir vērts maksāt vairāk par Brand kompi. Protams Brandi ir perfekti sakomplektēti un notestēti... bet tomēr - vai ir vērts maksāt vairāk vai tomēr labāk izvēlēties pašmāju komplektus?

Link to comment
Share on other sites

Es dodu priekšroku pašam salikt un nepārmaksāt nevis maksāt par zīmolu un tik bieži jau nekas nejūk nost! :)

Link to comment
Share on other sites

tas ir atkariigs no tevis pasha,

''blondiineem'' pilniibaa ieteiktu pirkt brendu , bet cilvekam kuram ir taisnas rokas un logiska domashana ieteiktu komplekteet pasham.

Link to comment
Share on other sites

Zīmols ir štrunts. Galvenais, lai kopāar zīmolu LV tiek piedāvāts jēdzīgs supports, t.s., tehniskā apkalpošana.

 

Tici man, pārsimts kārbu pašmāju zvērudārzu skrūvēt ir lielāks čakars par pārdesmit kastīšu aizvešanu uz supportu.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

Es pašlaik postu rakstu uz IBM 433. celerona. Tagad supports tai kārbai ir beidzies, bet vecos laikos pēc sērijas numura varēja uzzināt datora iekšas, savākt nepieciešamos draiverus un dabūt ielāpus. Papildus tam ir informācija par konkrētā modeļa potenciālajiem defektiem.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Nu bet protams supports ir CooLZZZ, bet jēga maksāt ja tā ir viena mājas kaste?

Link to comment
Share on other sites

Šim topikam ir jēga tikai vairāku desmitu kārbu gadījumā, kaut ga - kas zin?

Man, piemēram, kaut kādu Sony audio-video tehniku neiesmērēsi. TV un perifērija ir philips, bet foto lietas - Canon. Uz cenu nebūt neskatos.

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexvp77

Ja pērc vienkārši lietošanai minēto konfigurāciju, tad viennozīmigi starptautisks brends ar labu atbalstu latvijā, ja interese datora upgradē, vai specifiski uzlabojumi konfigurācījā, tad kādu "vietējo brendu" vai pašsalikto, starptautiska brenda datoriem ir viena liela priekšrocība, tie visi ir testēti ar vibrāciju, karstumu un mitrumu, un 99% gadījumu ir vienkārši un droši lietojami(iztikt bez eksperimentiem ar dzelžiem, windows versijām, konfigurāciju, softa uzlabojumiem utt. )

Link to comment
Share on other sites

Nav īpašas starpības starp brendu, un datoru, kas salikts no labām detaļām !

Cits avriants ir, kad saliek PC no pašiem lētākajiem mēsliem un tad salīdzina ar brendu ! Cenu arī salīdziniet !

 

Es izvēlētos iegādāt Labus dzelžus un skrūvēt pats, gan vienu gan piecdesmit datorus !

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexvp77

Vai kāds no tiem pašsaliktajiem PC ir testēts uz saderību, vibro, karstuma, stendā, bez tam PC salikts no labajām-dārgajām detaļām ir dārgāks, par tādu pašu brenda datoru ar visu softu.

Link to comment
Share on other sites

forumaa bija topiks par to kaa tie likti kopaa dell desktopi, pameklee interesanta lasamviela.

 

testee jau tikai protatipus un biezi vien protatipos nonaak labaki dzelzi nekaa masveidrazojumos.

brendi nestraadaa labaak, tikai to komplektacija ir pardomata (labi kasi, dizains un citas mulkibas).

un atceries ka pie vienaadas jaudas brenddators bus krietni dargaaks.

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexvp77

Normāla (Dell, HP ,Acer, Gateway uct)brenda visi serijveida datori tiek testēti, jo garantijas izmaksas atgriežot preci ir lielākas, kā testēšanas izmaksas, strap citu tas pats krievu aqarius arī testē vibrācīju, karstumu, mitrumu, vienīgais variants, kad brends to nedara ir saņemot gatavu barebone sistēmu, kuru jau ir notestēta pie tā ražotāja(ķīna, taizeme, taivāna) un ieliek savu cpu,ram,hdd(pārsvarā notebook). Topiku par dell salikšanu esmu izlaidis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...