Jump to content

Switch Restart!


Guest Miilon Dead
 Share

Recommended Posts

Guest Miilon Dead

Man ir viena probleema varbuut kaads var paliidzeet, man maja ir saslegta ar vairaakiem swichiem un kaa noraustaas elektriba taa swich uzkaras, varbuut kaads zin kaadu iekaartu kaa paarstarteet visus swichus tiiklaa, es meeginajis, laist stravu pa bruuno un bruuni balto (ethetnet = 100), bet tad atduros uz divaam problemamm:

1) ir mainstraava un liidzstraava!

2) tas tomeer rod magnetisko lauku, lietderibas kooeficents pazuud!

Varbuut ir kaada programma ar ko var kautvai chekot switchus(jaht,esso), lai zinaatu kursh pirmais nestraadaa!!

Link to comment
Share on other sites

var buut vienkarshi upsu iegadaajies un atritiis visas probleemas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miilon Dead

Ja man ir 8 swichi tad tas iznaak biku par daargu!

Esmu atradis ka ir taada proga kaa: dude varbuut kaads ir straadajis ar shaadu progarmmu! :?:

Link to comment
Share on other sites

Parastie, lētie sviči loģiski un fiziski ir līdzvērtīgi kabelim. Un kā tu kabelim pateiksi, lai viņš pārstartējas? Samieries, nav risinājuma, kas būtu lēts.

Link to comment
Share on other sites

tas ka tev ir 8 swici nenoziimee ka tev vajag 8 upsenus.

pilnigi pietiktu ar 1 upsi, bet vadi gan buutu atseviski javel lidz katram swicam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miilon Dead

Bet ir iepeeja iegaadaties switchus ar shaadu fiichu - restart?? Cik maksaa shaaadi switchi??? :?:

Link to comment
Share on other sites

Cik esu saskāries ar tiem brīnumiem, tad tās restart iespējas ir gandrīz katram lētucim - tikai tas strādā ar atsevišķa vada un programmas palīdzību, nez gan kā tu to domā piejūgt svičam..

Un galu galā ja strāva nepazudīs (jo UPS to nepieļaus), tad tak nav vairs vajadzības pēc restart!!

 

un lai nodrošinātos pret vienkāršu el. noraustīšanos tev pietiks ar vislētāko hlamu, ko iespējams veikalos dabūt (man stāv pa 28 ls UPS un divi P4 piejūgti - lai normāli visu noseivētu un Shutdown'otos pilnīgi pietiek)!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...