Jump to content

Pc 450ls


zHuliks
 Share

Recommended Posts

Guest Peteris Pavlovskis

es tieshi tagad domaaju pats sev ar par 450ls komplekteet, tapeec shis topiks noderes mums abiem.. man gan liekas, ka ej konkreti uz veikalu un runa, jo tur ir savas cenas, savas atlaidiites un gan jau tev konkreti pateiktu ko un kaa.. mana doma ir apm tada, Athlonu( kkur 100-120Ls), mateni kkur 80Ls, cieto WD 250GB kkur 70LS, Rams 1gb kkur 100Ls, x800GTo 130LS un baroklis ( 20-30Ls ) , tur gan vairaak savaacaas, bet tad jau ar skatiitos, vieniigi case un CD-Rom man ir pasham... so un to dabutu letaku, sho to atstatu bet nu apm taa...

vienigi es domaju par SOCKET AM2 vai arii 939, itkaa jau AM2 perspektiivaaks un jaunaaks, bet 939 ar nav slikts un tur MB var labas dabut...

Link to comment
Share on other sites

palasi jaunumus,cik s.939 CPU ir noņemi no ražošanas.Un cenas tu arī es pārcenties likt.

Nav jēgas maksās 130ls par x800 video.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

nu tapeec es saku, ka cenas sur tur mainiisies kaartiigi tapeec ir jaaiet uz veikalu un jaruna konkreti... tad labaak AM2 tomeer luukot, ne? par to X800GTO es tieshi uz tadu skatos jo ir 256bit nevis 128bit, kas ir lielakam vairaakumam kaut vai tam pasham 1600Xt un tomeer tie 256Bit ir svarigi... par MB un CPU mosh kaads var ieteikt kko labu, ( es to PC likshu peec kkur meenesha, tapeec shis tas var maniities , bet tomeer )....

Link to comment
Share on other sites

laabaak skaiti ka 3500+ ir kaadi 80Ls, deelis kaadi 70Ls, hdd liidz 60Ls, ram kaadi 120Ls, vga (7600GT) kaadi 120Ls, psu kaadi 30Ls, case veel 20Ls ...... jau 500Ls sanaaca, bez visiem FDD, DVD, u.t.t., u.t.j.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

GF es negribu, gribu ATI , DVD man nevajaga, jo neizmantoju un netaisos, par CASE, tas man jau ir... bet nu es taa ar kkur reikkinu ap 500 mosh kkur 475... parasti jau ja grib pa 450 sanaak par 480, taa nu tas ir... bet nu..piemest jau var...

Link to comment
Share on other sites

dēlis gan ir lētāk dabonams jau,es aš no krēsla novēlos par šito cenu:links

un kapēc neizmantot dvd-rw? tu vispār esi parēķinājis matricu cenas un apjomu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

vot ar deli ir ta, ka to peec pieredzes vajag labu, jo es toreiz komplekteju PC kur del leetu pannemu, lai ieklautos un sanaca, ka ar pareejo sisteemu vinnu nobeidzu vienk.. bet tad AM2 vai 939?

Link to comment
Share on other sites

tas,ko es ieliku ir viens no labākajiem non-SLi dēļiem.

es saku,ka AM2,būs ko upgreidot nākotnē.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

nu man jau ar taa liekas, ka AM2 ir potencials..

es pec 3 nedelam ieshu uz bikernieku M7 9 un tad ar konkreetaak zinaatu, bet tomeer, kko jau var saakt stukot... :) par to deli es tev ticu.. :)

 

neizmantoju DVD jo man tik daudz informacijas lai ta nesatilptu HDD (250Gb), un ja ar kadu DVD vajadzees ierakstit aizsutishu draugam blakus majas un vins ierakstis.. :) pasham pietiek ar CD-ROM...

Link to comment
Share on other sites

nu vienalga,pie esošajām dvd cepēju cenām ir stulbums ņemt vienkārši cd-rw.nu kāda jēga tur mēģināt ietaupīt tos pāris latus?

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

man jau ir smuks melns CD-RW un case, barokla nav... tapec ar es negribu DVD jo man draugam ir mums nets ir aatrs un tad nebus kur CD-rw baazt...

 

ja man CD-RW nebutu tad protams, ka nemtu uzreiz DVD tur jau nav divu domu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...