Jump to content

Kompis Karstā Laikā


Guest Fjoll
 Share

Recommended Posts

Gribētu zināt kā uzvedas jūsu kompji šajā karstumā?

man likas mans palicis lēnāks, jo istabā temperatūra rāda 32 grādus un sanāk ka ventilatoram ir jādzesē arī istaba :lol:

Link to comment
Share on other sites

(PS: Tas draugam kompis...)

Kompis remontaa - garantija izraadaas beigusies - maates plate neizdziivojusi... :D

 

Labi, ka ar manu PC viss ok - tfu tfu tfu....

Link to comment
Share on other sites

Maajas darbaruukjis straadaa! Viss shtokos...

Temperatuuras gan ir bik paceelushaas, bet PC tikpat kluss kaa veesajaa laikaa! ;)

 

A darbaa gan no kastes veljas taada svelme... brrr...

Link to comment
Share on other sites

maneejais jau online rukaa vairaak kaa 36 dienas... un aatrdarbiiba nu nekaadi nav zudusi... :) taa kaa pofig... auksts, karsts... :)

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Nezinu, kaa karstums var ietekmeet performanci (palikt leenaaks :p ), bet nu man netu browseejot CPU=46 (parasti ir ap 42) un sisteema 38 (parasti ap 32) graadi. Skaljums kaa vienmeer. Nekaada raznjica nav - straadaa taapat kaa ziemaa...

Link to comment
Share on other sites

viss štokos, vienīgi cietie nedaudz pacēlušies grādos -> 40 - 43 grādi grozās un ventīlis netiek galā ne traks.. tā ka nedaudz izmaiņas ir, žēl cieto, bet darbību tas neietekmē.

 

P.S. ja tik ļoti interesē - draudzenes PC (P4, 3GHz, Presscott) vispār nekādu izmaiņu (ja nu vienīgi proča kūlers Vanessa no 1/3 uzgriezts uz 1/2 no jaudas), jo stāv Compucase kastē.. bez nekādiem papild kūlerien, nekā. standarta aprīkojumā - viens vents uz proša viens aizmugurē velk ārā.. a istabā (kā jau 5 stāvā zem skārda jumta) ir 34 - 36 grādi, īsta pirts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...