Jump to content

Kaadu Pastiprinaataaju?


Guest atg
 Share

Recommended Posts

Man ir 2 90nieces.Vajag pastiku!Kaadu vajag?Cik jaabuut tajiem watiem lai pastiks normaali vareetu pavilkt so abu tumbu maximaalo skanu...(RUNa ir par psrs laika s-90 izmeera tumbaam...)Kur var dabuuut saadu pastiku?Jaapeerk jauns?Vai var samekleet kkaadus leeetos?Man vajag taadu kur ir ''ruums'' tur var CD ielikt.Bet kaa ir ar tiem pastuuziem kuriem nav nekaa,kaa lai taadiem pievienno muuziku?Caur kkaadu playeru ?????Tiesaam neesmu parliecinaats!!!!LUUDZU PALIIDZIET!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu pastūzi vajag ar 100w uz kanālu un tad jāskatās lai w atbilst pie tumbas pretestības ohm kas raks'tits aizmugurē! tev vajadzēs CD atskaņotāju un pastūzi/resriveru. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Ja krievu aparātu, tad ar 2x50w uz kanālu...

Ja ārzemju, tad 2x80w uz kanālu...

 

Tulīt jau mani nories... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest atg

ew pag. sanaak ka cd atskanotaajs ar kkaadiem vadiem buus jaapievieno klaaat pastikam?khhhmmm lol par kkaadu pretestiibu tiesaam nezinu....zinu ka 100% manaam s-90 aizmguree nekas nav rakstiits,bet prieksaa ir takaa taada liinija kura ir taada takaa vilnota un tad saskelta un tad kantaina :DDDD lol....taa laikam arii buus taa pretestiiiba....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu pastūzim ir standarta ieejas un cd atskaņotājam izejas un to skaņu ko CD atskaņotājs dod arā to arī pastiprina lai velk tumbas! Pretestība rakstīt ir kur tumbām sprauž klāt vadus. Tur ir vel hz utt bet rakstīts būs vai 4 OM vai 8OM. Ja 4 OM tad pastūzi būs grūtāk atrast jo daudzi lētie pastūzi tur sākot no 6OM un ja viņiem iedod tumbas ar mazāku pretestību tad šie sāk karst un slēgties arā vai pat nosvilt.

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Kā lietotājs:

 

Skaņas avots (CD atskaņotājs, dators, TV, utt) -> pastiprinātājs -> akutiskās sistēmas*

*Nominālā pretestība nedrīkst būt mazāka par pastiprinātāja izejas pretestību...

 

Kā moderators:

 

Nedomā te ākstīties... Ja nesaproti, tad uzdod sakarīgus jautājumus vai arī pameklē informāciju [audio tehnika] sadaļā.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Juu_Tuu

 

Ir baudīt ar 180w.

Spoles silst, tā kā tas nebūs labākais variants lai ilgstoši klausītos :???:

Link to comment
Share on other sites

es to nedomaaju kaa jaudu pie ilgstoshas sklausiishanaas, man vienk. iepatikaas apziimeejums-maksimaalaa skanja :)

Link to comment
Share on other sites

Ir baudīts ar 350W, ilgstoši, daudzkārt, bez žēlastības.uzkarst magnēti, plīst FI trubas(jaunās, plakanās), atveras korpusi-aizmugurējā siena.

Nav jēga.

Link to comment
Share on other sites

Skan labi pie 1KW 70% kropļojumiem, bet ja nopietni tad kādi 80-100w un tā tumba skanēs kā prieks! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...