Jump to content

Gps: 12 Satelīti Redzami, Bet Nevienu Neizmanto


ju
 Share

Recommended Posts

Iegādājos ASUS A636. Sākumam atradu kaut kādu bezmaksas prgrammu GPSComapss no www.campulka.net

Nocīnījos kamēr nokofigurēju to aparātu, manuāli par to ne vārda, kuri pori jānem.

Tā programma atrod 12 satelītus, bet nez kāpēc nevienu neizmanto. līdz ar to kompas protams nestrādā un kooordinātes nerāda.

Tas pats ar citu programmu, log failā pēc pieslēgšanās nāk baigā informācijas gūzma, bet pati programma nestrādā.

Visu kaut ko esmu izmēģinājies, bet risinājumu neesmu atradis. Varbūt ir kādas idejas. Varbūt softā vaina, nesader ae WM 5.0 , varbūt tās programmas der tikai WM2003?

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām te nav neviena GPS speciālista :)

Esmu izgooglējies, bet šitai vainai risinājumu nerodu.

Link to comment
Share on other sites

Tu vinju atklaataa vietaa izmeegjinaaji vai telpaa? :D pameegjini kaa tev straadaa ar paarbaudiitaam veertiibaam, tadaam kaa jslatvija3GPS!

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām te nav neviena GPS speciālista :)

Esmu izgooglējies, bet šitai vainai risinājumu nerodu.

 

es arii nosviidu kameer sapratu un atradu.

 

patreiz esmu palicis pie gpstuner softa, eerts, tikai nelielas nianses ko cerams var atrisinaat veel papeetot softu (topikaa rakstiiju).

 

man ir pie ipaq (PDA) slēdzams gps, tapēc ar jslatvija3 nevaru notestēt, jāmeklē ir PDA softiņi.

 

ja jau tev atrod satelītus, tad visam būtu jārullē, paņem citu softu. daudziem ir triaali, pameegjini gpstuneri, man viss aizgaaja uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...