Jump to content

Bilžu Menedžeris


Siriuss[FN]
 Share

Recommended Posts

Ir problēma uz makintoša ar bilžu menedžeriem, šobrīd iztieku ar finder+preview.

 

iPhoto ir laba programmiņa ar jaukām iespējām, bet: lēna, itsevišķi pie 10k+ bildēm.

 

Importē kautkur savā datubāzē, ignorē manis rūpīgi un kārtīgi veidoto folderu struktūru, visas bildes samet pa datumiem - ļoti neizdevīgi.

 

Editēšana, exportēšana, kā picasa, bet kārtošana un browzēšana ir totāli grām.

 

Picasa ir vislabākais bilžu menedžeris izdomāts līdz mūsdienām, bet nav sastopams uz Mac un diez vai būs.

 

Ko jūs lietojat, kādus bilžu menedžerus?

 

Interisē lai varētu browzēt pa folderiem, varētu veikt nelielas bilžu apstrādes, eksportēt un vienmēr var bildi atjaunināt pēc apstrādes.

 

Mac mini, core duo, 1gb rams.

Link to comment
Share on other sites

Siriuss[FN]

Mhm, sho biju izmeegjinaajis, vish bij OK, tikai ljoti leens paarsleedzoties no vienas bildes uz otru, itkaa buutu PPC uz intel.

Auto bilzhu laboshana arii nedarbojas, bet ir viena no labaakajaam ko esu izmeegjinaajis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis
' date='Jul 10 2006, 04:10 PM' post='586602']

Ko jūs lietojat, kādus bilžu menedžerus?

Interisē lai varētu browzēt pa folderiem, varētu veikt nelielas bilžu apstrādes, eksportēt un vienmēr var bildi atjaunināt pēc apstrādes.

 

Lietoju to pašu Finder, un pats šķiroju pa folderiem. Apskatei izmantoju Xee, jo ar to nav iepriekš jāieselektē skatāmie faili, un arī šoftkatus var pats uzlikt savējos. Plus vēl intensīvi rakstu Spotlight keywords.

 

Ja gribi kaut ko pamēģināt, iesaku iView Media vai arī ShoeBox. Pirmo gan nupat nopirka Microsoft, bet Mac atbalstu sola turpināt... Protams, ir jau vēl arī Extensis Portfolio, bet man viņš pēc kādiem trīs mēģinājumiem to iemīlēt kaut kā tomēr nav pilnībā iepaticies... Starp citu, gluži zemē metama nav arī Adobe Lightroom... Vai Apple Aperture... Tā ka par izvēles trūkumu īsti nevar sūdzēties...

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis
' date='Jul 10 2006, 04:10 PM' post='586602']

Mac mini, core duo, 1gb rams.

 

picture pop pro 2

 

finder cm extensija - ctrl click uz filderi un skatamies - iespējams viskas vēl

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Pie preference var izmainiit...Vai arii tu dari ne taa kaa vajadzeetu...Jo man vinjsh eksportee uz turieni kur vajag...Jo man straadaa ok...Nav pagaidaam bijusi probleema...

Uz Intel Mac naak Final Cut Express kam arii defekti standartaa:instalaacijas laikaa neizveodo savu mapi par ko peec tam pasham taada jaauztaisa...Un darbiibas laikaa meedza aizveerties...

Link to comment
Share on other sites

Guest hardijs

Uz Intel Mac naak Final Cut Express kam arii defekti standartaa:instalaacijas laikaa neizveodo savu mapi par ko peec tam pasham taada jaauztaisa...Un darbiibas laikaa meedza aizveerties...

izskatas offtopic vai no cita thread....

 

Vai tas FCE ir pirkts (pilna instalācija) vai no tīkla vilktā - saīsinātā?

kura versija? 3.0 vai 3.5?

Link to comment
Share on other sites

Siriuss[FN]

Es lietoju Picture Arena http://www.picturearena.com/.

 

Pie daudziem tuukstoshiem bilzhu folderii, tas ir leens pasaakums, bet kads kaadreiz izdos vinju kaa universal binary, pameegjinaashu.

Link to comment
Share on other sites

Guest macman
' date='Jul 17 2006, 02:59 PM' post='589262']

Pie daudziem tuukstoshiem bilzhu folderii, tas ir leens pasaakums, bet kads kaadreiz izdos vinju kaa universal binary, pameegjinaashu.

 

Pie maniem 39985 bilžu šķiet ka nebremzē vis. Man ir vidēji 1000 bildes folderī, notestēju pirmo kurā bija 1096 , tumbnaiļi salādējās aptuveni 10 sekundēs. Es neteiktu ka tas būtu lēni. Un ja arī visas manas bildes būtu vienā mapē man nav tikliela ekrāna uz kura visas vienlaicīgi apskatīt. Tāka nav tik traki. Picasa ir forša ar savu folderu "uzpasēšanu" bet tikko ir vairāk par 10000 bildēm tā viņa paliek jūtami lēna uzstartējoties. Un runājot par universal Binary te ir izvilkums no FAQ "12. Does Picture Arena run on the new Intel Macs? Does a pure Intel version or a Universal Binary version exist?

We could not find any problems running Picture Arena on an Intel iMac in the tests we performed. As everybody else, we have been surprised by the early introduction of the Intel Macs. Thus, we could not finish the works on a Universal Binary version yet, but are working on it with high pressure. The Universal Binary version will be a free update for all buyers of Picture Arena. And additionally contain a lot of new features."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Normunds_S

Pavisam ātrai skatīšanai - finder + preview, ja ir laiks un vēlēšanās pačakarēties, tad neko labāku par Graphic Converter neesmu atradis - samērā līdzīgs acdsee + māk konvertēt visādus grafiskos failus tipus.

 

Ir noprovēti visādi vieweri un 99% ir viena probza, ar kuru es nekad nesamierināšos - normāli tiek browsēts viens folderis, pēc tam jātaisa cmd+O un tas kretinē, jo es esmu pieradis strādāt ar vairākiem folderiem vienlaicīgi.

 

' date='Jul 10 2006, 04:10 PM' post='586602']

Ir problēma uz makintoša ar bilžu menedžeriem, šobrīd iztieku ar finder+preview.

 

..Skip..

 

Ko jūs lietojat, kādus bilžu menedžerus?

 

Interisē lai varētu browzēt pa folderiem, varētu veikt nelielas bilžu apstrādes, eksportēt un vienmēr var bildi atjaunināt pēc apstrādes.

 

Mac mini, core duo, 1gb rams.

Link to comment
Share on other sites

Siriuss[FN]

Laikam apstaajos pie iView MediaPro aatrs, foldera struktuura, viegli browzeet, eksports, elementaara bilzhu safiksoshana.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest ab.com

Aperture forever! Nu tas, ja kaut cik (semi)profesionaali ar to foto njemamies a.k.a focheejam ieksh RAW. Viss foto workflows no bildes dabuushanas no kameras liidz flickram/webam/drukai ieksh vienas programmas. Un nav nekas pretim faktam, ka manas bildes tiek glabaatas kaut kaadaa biblioteekaa (viens fails), jo nekad vairs nav nepiecieshamiiba shaut valjaa Finder. fiziski Ljoti eerti.

Link to comment
Share on other sites

A ko tauta saka par Adobe Lightroom ?

Uzliku, izmēgināju it kā normāls softs, vienīgi bez 1 Gb RAM drusku piebremzē.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Siriuss[FN]

Manus 10k bildes importeeja 8 stundas, peectam kashoja thumanblaijus n stundas, tad man apnika, 4mb bildes leeni darbojaas, nafig aaraa, uzinstaleeju paralels -> windows -> shared folders -> picasa -> esu laimiigs.

Link to comment
Share on other sites

Nu man gan nav tik daudz bilžu, bet ikdienā fočējot ceļojumā īpaši nesaspringstot (kopā tikai ap 1500 sanāks laikam). Bet par to Picassa tev pievienojos, ar nepacietību gaidu kad iznāks Mac versija šai progai (vismaz izstrādātāji sola ka būs).

Link to comment
Share on other sites

Siriuss[FN]

Kur sola ka buus?

Itkaa lasiijis esu ka nav plaani tai lietaa un ka cilvekei tikai baumo ka buus.

Link to comment
Share on other sites

Guest karls

Nu pats ar bildēm ar ņemos.

Iesaku Aperture, vienīgi ja viss process notiek uz laptopa tad nezinu kā tur ar RAM, jo Aperture ramu noēd labi - vidēji 1,5GB.

 

Ja spēlējās ar *Bookiem tad jau laikam nav īsti šances. Nujā - Mini jau ar nekāds risinājums bilžu apstrādei nav. Uztūnē ramu un lai griežas Aperture...

 

Un tas ka viss stāv vienā hiperlielā failā ir tikai labi - vieglāk backup taisīt un vismaz pa to baru nekas arī nepazūd.

 

;-)

Link to comment
Share on other sites

par Picasa

man ir 23 Gb (~24 000 gab) bildes

Picasa 2 bremzēja pie startēšanās konkrēti, bet kad uzliku PicasaWebAlbum 2 beta viss aizgāja uz OK

http://picasaweb.google.com/

 

par problēmu uz Maca

* xnview http://perso.orange.fr/pierre.g/xnview/endownload.html

* Adobe Lightroom diezgan palēna darbojoties

 

Un vēl dažas programas Maciem

http://www.tucows.com/Macintosh/DesignTool...mageOrganizers/

http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebO...4&nclm=Software

Link to comment
Share on other sites

' date='Sep 11 2006, 05:00 PM' post='617324']

Kur sola ka buus?

Itkaa lasiijis esu ka nav plaani tai lietaa un ka cilvekei tikai baumo ka buus.

Nu iekš Picasa Support lapas raksta:

Is Picasa available for the Mac?

Picasa is not currently available for Mac OS. Right now we are putting all our energy into making Picasa the best programme we can. We realise that a lot of digital photographers would like us to offer a Mac version, and we may consider this option in the future.

Tā ka ir cerības ka tomēr _varbūt_ kādreiz būs.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
Guest deepJ
' date='Jul 10 2006, 14:10 PM' post='586602']

Ir problēma uz makintoša ar bilžu menedžeriem, šobrīd iztieku ar finder+preview.

 

iPhoto ir laba programmiņa ar jaukām iespējām, bet: lēna, itsevišķi pie 10k+ bildēm.

 

Importē kautkur savā datubāzē, ignorē manis rūpīgi un kārtīgi veidoto folderu struktūru, visas bildes samet pa datumiem - ļoti neizdevīgi.

 

Editēšana, exportēšana, kā picasa, bet kārtošana un browzēšana ir totāli grām.

 

Picasa ir vislabākais bilžu menedžeris izdomāts līdz mūsdienām, bet nav sastopams uz Mac un diez vai būs.

 

Ko jūs lietojat, kādus bilžu menedžerus?

 

Interisē lai varētu browzēt pa folderiem, varētu veikt nelielas bilžu apstrādes, eksportēt un vienmēr var bildi atjaunināt pēc apstrādes.

 

Mac mini, core duo, 1gb rams.

te bus un nevajag iztikt ar priewiev :) enjoy

fails te ieksh lv Just Looking 2

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...