Jump to content

Shut Downs :(


~eDix~
 Share

Recommended Posts

kad es speeleeju datoru ( Silkroar; Hitman BM ) man dators peec kaada laika pata izsleedzas, monitors kaa vbija taa arii palika tumbinjas arii tas pats lampinja pat nenoraustaas bet dators izsleedzas kaa uz shut down, tas saakaas nesen un jau saak atkaartoties biezhaak un biezhaak. man ir aizdomas ka vareetu buut kkas saistiits ar draiveriem - nesen biju ieinstaleejis jauno ati draiveri catalyst 6.6 un kkur ap to laiku saakaas viss shitais ... datora iekshas : AMD 64bit 3.0 ; NForce 3 ; RAM 512 MB DDR 400 ; Radeon 9600 256 MB 128 bit.

Link to comment
Share on other sites

aga ... kautkas nav kaartiibaa = draiveri ...

 

muahh

 

smadzenes dzekinj nav kaartiibaa - juuzeri nomaini - paarkarst tava miskaste - un no paarkarshanas restarts vai shatdauns ..... shaadaa karstumaa nav briinums ja darbina gan cpu gan gpu uz pinu slodzi tad nokaraas - ja turpinaasi kurinaat savus dzelzjus tad vareesi arii atvadities no jamiem - nodegs

Link to comment
Share on other sites

nu piem. silkroad es jau ilgi speeleeju un nekad agraam man shitaada nav bijis bet tagad ... agraak man bija ar GTA SA liidziiga probleema bet kad es ieinstaleeju jaunaakos nforce3 skanjas kartes draiverus viss aizgaaja. es saproju ka procis sakarstot shut down taisa, bet senaak man taadu tizlumu nebija ;)

Link to comment
Share on other sites

un cik sen ir agraak!vai tas ir ziemaa kad bija -30??????? TGD ir+ 35 un ko tu gribi??? taa tas ir!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Autoram ieteiktu nomierināties un problēmu vēlreiz pārbaudīt vakarpusē, kad istabas temperatūra pie atvērta loga būtu ~20 grādu...

Pašam ir līdzīgas problēmas, tiesa gan video kodēšanas laikā, jo istabā rotājas ap 32grādiem :???: līdz ar to, kastes temperatūra ir ap 37... :|

Link to comment
Share on other sites

Šitādā karstumā par spēļu dzenāšanu un video renderēšanu ir jāaizmirst, ja vien istabā nav kondicionieris. :)

Link to comment
Share on other sites

dienaa, vakaraa man istabas temperatuura nemainaas kkur ir ap +30*c, taatad sk iepostoshu kkur peec ''lielajiem'' karstumiem kaa ar kasti veicas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest klf

tipa pirmais kas būtu jaskata ir vai kaste nav jāatbrīvo no putekļiem.gandrīz vienmēr pie vainas ir putekļi

Link to comment
Share on other sites

Guest Crazy A9

Simts punkti, ka pārkarst. Manam draugam tā pati problēma. Viņam vienkārši uz videokartes nav ventilatora... Tev ir ?

Link to comment
Share on other sites

man uz videokartes ir ventelators, bet putekljus tiiriit neattaisot kasti var? jo man uz kastes staav veel garantija kura ir uzliimeeta uz keisa un pleest man vinju negribas ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

si topika autoram, tev 6.6 nav vajadzigs, jo tadai VGA no vina jegas nekadas tikai jaunejam ir... uzliec 5.6 un dzivo laimigs nevis jaunako vecai VGA... parbaudits ar 03mark utt... pasham ir 9550Vguru... stav 05.6 ar to 6.6 es pat clockot norm nevareju, nelava maita...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...