Jump to content

Skaļruņi līdz 150Ls, mazai telpai.


andrisll
 Share

Recommended Posts

Vajadzētu iegādāties 2 kautcik labi skanošas tumbas cenā līdz nu 150ls. Būtu labi divu skalruņu komplekts. Nevajag nekādus subvuferus vai tml. un nevajag arī neko tur briesmīgi jaudīgu un skaļu, jo atradīsies tikai apm. 12 kvadrātu istabā. Dizains šoreiz ir arī svarīgs. Lūdzu iesakiet kaut ko +/- labi skanošu.

Link to comment
Share on other sites

andrisll

nez man kaut kā tās RRR ne īpaši piesaista, varbūt kaut kas no SVEN vai tml. ? Kaut kad nesen dzirdēju par ķīniešu izstrādājumu CAV neslikto skanējumu par demokrātisku cenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexvp77

Kādu laiku atpakaļ www.ixbt.com bija Vigoole С2128 apskats, kur tās bija atzītas par labākajiem lētajiem Hifi skaļruņiem http://www.ixbt.com/multimedia/vigoole-2128.shtml. RRR laiks ir pagājis, ne velti amerikāņi pasūta tikai un vienīgi skaļruņu korpusu salikšanu(galdnieka darbu) tam pašam RRR, kamēr tie paši ķinieši ražo pilnu akustikas komplektu atpaliekot no labākajiem rietumu paraugiem labi ja gadu, divus.

Link to comment
Share on other sites

andrisll

Izlasot tikai rezumē, šķiet, ka tie Vigoole būtu baigi labi, bet Latvijā jau tādas nedabūt un šķiet, ka arī tumbas no ārzemēm sūtīt nav diezko izdevīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexvp77

Paprasi 636, viņi ved preces no krievijas un var to izdarīt. Pats no viņiem esmu pircis pirms mēnešiem astoņiem Microlab Solo 2 Mk2, kuras arī ir atvestas no krievijas, esmu ļoti apmierināts ar skaļruņiem, pie tam pērkot pie viņiem ir standarta latvijas garantija 2 gadus, saglabājot pirkuma čeku. Varu ieteikt griezties 636 veikalā vai nu krišjāņa barona ielā vai uz brīvības ielas, netālu no lattelekom muzeja, B89 tirzniecības centra pirmajā stāvā, tur ir normāli veikala darbinieki un visu var sarunāt.

Link to comment
Share on other sites

andrisll

Stepselis pretendēju uz kaut ko nopietnāku, tās jau izskatās pēc kaut kādām datortumbiņām.

FXQouadro:

Vajadzētu iegādāties 2 kautcik labi skanošas tumbas cenā līdz nu 150ls. Būtu labi divu ska\lruņu komplekts. Nevajag nekādus subvuferus vai tml.
Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial

M-Audio StudioPro3

vai DX4

 

Klausījies neesmu, bet gribētu kāda latvju bāliņa review redzēt! :o)

 

Tu liec priekšā monitorus, hmm, skarbs solis ja padomā priekš klausīšanās. Lēti nebūs, subu prasās klāt itkā, kopā davilks uz pāris simtiem tad, tuvāk 0,5 kLs.

 

Par tieši šiem M-Audio produktiem pieredzes man personīgi nav (nedaudz trūkst kulturālas informācijas netā par tiem iestarpinot), ir nedaudz pieredze ar lēto M-Audio plauktu izstrādājumiem (ne skaļruņiem), ja jāsaka atklāti tad antipātijas, atsevišķi izstrādājumi ir pamatīga ateja. Kas ir ar šiem nezinu, bet galēji lēti viņi priekš tām jaudām.... M-Audio ražo normālas lietas, bet arī lētas dažas, kas vairs nav atsevišķas nosaucamas par labām. Tā teikt piedāvā arī budžeta variantu, ko varēja arī nedarīt mierīgi manuprāt, bet nu tā jau viņu politika un kādam jau arī vajag. Es te subjektīvi.

Link to comment
Share on other sites

vēl ieteikumus lūdzu! Kā ir ar to ķīniešu CAV? Kāds ir testējis?

 

nenjemtu tikai tapeec, ka kjiinieshu, vinjiem ir citas ausis!

vinjiem patiik augsas un vidi, bet basi vispar nepatiik!

Link to comment
Share on other sites

vēl ieteikumus lūdzu! Kā ir ar to ķīniešu CAV? Kāds ir testējis?

 

esmu dzirdeejis tikai labas atsauksmes... arii par zemajaam frekvenceem.

 

ja ir normaals basinieks, nekur tie basi neliksies!

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial

Akustiku gan parasti nebūvē normālos apstākļos balstoties uz kāda ķīnieša ausīm. Hotj aiz polārā loka viņu stutē, bet tai ir jāatbilst visā pasaulē pieņemtiem principiem, citādi to var tirgot kaut kur tundrā un klausīties uz tās tikai tundrā uz pašbūvētiem koka mikrofoniem rakstītu mūziku. Tāds dīvains apgalvojums par ķīniešu atšķirīgo gaumi. Bet mēraparāti tiek kalibrēti un taisīti pēc visā pasaulē pieņemtiem principiem, Einšteina atklājumus vēl neviens ķīnietis nav domāju ka apgāzis galēji un izbīdījis savu atšķirīgu relativitātes teoriju.....

jebšu ar kājām uz zemes....

Link to comment
Share on other sites

Tas ko Tu saki ir attiecināms uz studiju monitoriem, bet akustikas priekš mājām taisa lai attiecīgajai tautai patīk. Esmu lasījis, ka, piemēram, amerikāņiem patīk kruts bass, toties austrumniekiem vidi ir topā (mūzika ta kāda ;) ). tapēc tumbas katram tirgum taisa savādākas.

Bet ja par lietu, RRR tomēr ir pat ļoti ok.

Link to comment
Share on other sites

:shock: 150ls ir vēlme iebāzt 12 m2 bet nav saprašanas ko? Mjā, tur būs lielas problēmas - ja ieliksi kaut ko izdeviīgi nopirktu, tad līdz pus skaļumam tā pat nav ko cerēt tikt, ja kāds tevi apča***ēs un iesmērēs mēslu pa lielu naudu, tad varbūt ka arī tiksi pusē..

pa 150ls to būceni var pārvērst disenē, vaig tik rakt.. jo iespēju ir ļoti daudz un mūsdienu piedāvājums ir labs, pa lētām naudām ;)

Link to comment
Share on other sites

Man uz 18m2 stāv šitādas un NAD stipreklis ar 2x50w. Vairāk par 50% bail griezt :D

 

Skaņas kvalitāte fantastiska, vienīgi baisi var sajust atšķirību starp kvalitatīviem un draņķīgiem ierakstiem. Esmu atgriezies pie audio CD :p

 

 

P.S. aparatūru pirku lietotu, izmaksāja man tas komplekts ~170 latus. Tagad domāju par kvalitatīvāka CD pleijera iegādi - tie Xoro kombaini tomēr ir baigās miskastes, velk uz nadu, bet tāds analogs maksā 220 latus.

Link to comment
Share on other sites

Akustiku gan parasti nebūvē normālos apstākļos balstoties uz kāda ķīnieša ausīm. Hotj aiz polārā loka viņu stutē, bet tai ir jāatbilst visā pasaulē pieņemtiem principiem, citādi to var tirgot kaut kur tundrā un klausīties uz tās tikai tundrā uz pašbūvētiem koka mikrofoniem rakstītu mūziku. Tāds dīvains apgalvojums par ķīniešu atšķirīgo gaumi. Bet mēraparāti tiek kalibrēti un taisīti pēc visā pasaulē pieņemtiem principiem, Einšteina atklājumus vēl neviens ķīnietis nav domāju ka apgāzis galēji un izbīdījis savu atšķirīgu relativitātes teoriju.....

jebšu ar kājām uz zemes....

 

NSSpecial - superdārgo akustiku neatšķir mēraparāti un precizitāte , bet gan tas cik kuram patīkamus kropļojumus ir izdevies uztaisīt, jo ideāli arī tīra skaņa var "neskanēt". Pajautā jebkuram audiofilam. Tas var likties dīvaini , tomēr tas ir fakts kurš arī dod darbu audio inženieriem. Un gan par ķiniešu acīm un ausīm ir pilnīga taisnība - mums ir dažāda skaņas un attēla uztvere.

Link to comment
Share on other sites

NSSpecial - superdārgo akustiku neatšķir mēraparāti un precizitāte , bet gan tas cik kuram patīkamus kropļojumus ir izdevies uztaisīt, jo ideāli arī tīra skaņa var "neskanēt". Pajautā jebkuram audiofilam. Tas var likties dīvaini , tomēr tas ir fakts kurš arī dod darbu audio inženieriem. Un gan par ķiniešu acīm un ausīm ir pilnīga taisnība - mums ir dažāda skaņas un attēla uztvere.

 

Es tomēr ieteiktu kaut ko no pazīstamām firmām - ne RRR un vēl jo vairāk ne SVEN un diespas ne ķīnīzerus. Par demokrātisku cenu var paņemt kaut ko no zviedru AUDIO PRO, tirgojas Unisonā. Dārgāk būs JMlab

Link to comment
Share on other sites

Guest NSSpecial

Diemžēl cilvēki, ir tāda ietaise ar ko akcentē atsevišķas frekvences -> saucas tā ekvalaizers. Labāks vai sliktāks tas ir iebūvēts mūsdienās gandrīz visur kur tikai kaut kas skan.

 

Es te nevēlos strīdēties ar nekādiem audiofīliem par tēmu ir/nav basi. Jebkurai normālai sistēmai ir sava f3 frekvence, vai f6 vai vienalga, kas apzīmē frekvenci pie kuras zemākas vai augstākas frekvences tiek atskaņotas ar vairāk kā 3 vai 6dB starpību. To diemžēl var arī mājās ar zināmu precizitāti un primitīvu aparatūru nomērīt aptuveni. Un to uzrāda tehnikai ražotājs. Te arī ir tā vieta par tiem basiem, vajag paskatīties papīrus un pirkt to ko vajag, un to kas atbilst kaut kādai normai. Te nav runa par to cik kas kvalitatīvi skan. Te ir runa par sausu jēdzienu.

 

Zeds - mēs šķiet neaizskārām tēmu superdārga akustika, pat ne dārga, kad iet runa par augstāko pilotāžu tad es nemaz neiesaistos tur, kur neesmu piedalījies nopietni, tur nelecu augstāk par savu pēcpusi. Tas ka mums ir cita uztvere nekā ķīniešiem - iespējams. Bet arī Ķīnā klausās Eiropas mūziku un arī tur domājams ir studijas un fabrikas kas ražo priekš ārpasaules kaut ko.

 

Saf - es uzskatu ka tumbas taisa pēc iespējas labākas. Tādas kas atskaņo visu dzirdamo diapozonu vienlīdz labi un ar pēc iespējas mazāku kropļojumu, taiskaitā arī pašu tumbu skaņā ienestajiem defektiem. Tas ka atsevišķi kantori ražo grabošus krāmus kas neiztur nekādu kritiku nenozīmē ka tādas taisa speciāli, taisa lai varētu pa lētu naudu tirgot un visiem būtu skaņa, jo pērk. Vismaz aptuveni mans punkts.

 

Te nav runa par smalkām lietām, bet ir/nav basi ir jēdziens kas nu nav nekāda ubergudrība kosmiskā.

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

vēl ieteikumus lūdzu! Kā ir ar to ķīniešu CAV? Kāds ir testējis?

no tiem labāk turēties pa lielu gabalu, testēju mājās pašu dārgo galu ar 3 dažādiem normāliem (atšķirīgi skanošiem) pastiprinātājiem, pilnīgi garām, secinājums - ja jau viņi nevar uztaisīt kaut vai normāli skanošu topmodeli, tad kas būs lētajam galam

par to naudu diez vai ko sakarīgu varēs atrast, varbūt vienīgi tiešām no audio pro, par 200-250 lašiem jau izvēle mazliet paplašinātos

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ko Jūs - kungi noniecinat mūsu akustiku!

Cenu kategorija un kvalitāte visai patiesi atbilst savam līmenim.

 

Ko tad skataties uz plašo kitajozi zemi..tepat blakus mūsu kaimiņi - pavisam aizmirsti, derētu ieskatīties ar viņu mājas lapā..ražo un labas atsauksmes. Tikai uz Latviju savu produkciju vis nesūta.

 

http://www.audes.ee

http://www.audes.ee/?id=1644&nr=5&rotate=1

:p esmu apmierināts ar skanējumu

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs Kalninsh

 

cip, tev ir Audes akustikas?

 

cik kautkaados aarzemju saitos esmu skatijies visaadus reviewus,esmu atradis arii Audes un tur jau taam cenas bij ~1k un arii augstaakas :???:

 

nobriinijos ka kaiminjos taada liimenja akustikas taisa!

Link to comment
Share on other sites

Jaa..nav no lētajām!

Ieraudziju, paklausijos..un iepatikās! Dabūju lietošanā jau palietotas, pa daudz zemāku cenu nekā jaunas no veikala.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...