Jump to content

2 Pc


blukjis
 Share

Recommended Posts

sveiki!

es zinu, ka esmu laame un shis jautaajums jau ir bijis vairaak kaart, bet es vienalga gribu pajautaat! un lieta ir sekojosha!Man ir mans pashreizeejais PC un mans vecais PC!Ar savu kompi es ikdienaa riikojos, bet man biezhi nesanaak, jo mammai jaaraxta dazhaadi darbi! un taapeec es gribu savienot savu tagadeejo PC ar savu veco PC taa lai abiem ir internets u.c labumi! Esmu dzirdeeji par kkaadiem cross.... vadiem, bet jautaajums, vai taadus var nopirkt parastaa datorveikalaa un cik tie maksaa???

Paldies par atsauksmi!

Link to comment
Share on other sites

blukjis

oi.... dikti sarezhgjiiti tas viss izklausaas!un cik taads ruuteris maksaa??? nu apm

 

 

nee nu vispaar jau nav tik traki tik cik tas krustiskais vads maksaa un kaa var noshaareet interneta piesleegumu???

Link to comment
Share on other sites

graavracis

tak nav ko mociities ar krusteniskiem vadiem. panjem kaadu leeto ruuteri un dziivo laimiigs. maajas vajadziibaam atliektiem galiem.

Link to comment
Share on other sites

Jan4iks

vo vo... pa kaadiem 20 ls iecel kaadu d-link un dziivo laimiigs ;)

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Vari paskatīties tajā lapā D-Link DI604 pa 18.88Ls,pats tādu lietoju...mājas vajadzībām pietiek.Gribi labāku(advancētāku),tad D-Link DI704 pa 25.72Ls.Viņiem nav ne vainas...dažreiz pārkarst no lielas vilkšanas :mrgreen: ,bet tas nekas.Pieslēgums man 100Mbit/s....viņš balansē uz savas izturības robežas visu laiku.Links uz veikalu : http://www.smscomputers.lv/price/0.40.73-2...n.20.html#14252

275d49cea5413a5693acf5bc59cb3820.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...