Jump to content

Kas Ir Mac G4 Un Vai Ir Veerts?


Unima
 Share

Recommended Posts

man te piedaavaa shaadu Mac G4:

1,67 GHz, 512 Mb, 80 GB, DVDRW, "15,4.

 

shobriid man ir DELL Precision M70.

1.85, 1GB, 60 GB, DVDRW, "15

 

ljoti jaunu gribeetos pameegjinaat mac. pirkt jaunu par 2000 Ls vareetu bet mazliet laikam par daargu portjikam.

gribeetos dzirdeet atsauksmes par G4 ...

ir iespeeja mazlietotu mac G4 dabuut par 1000 eerikiem.

gribeeju zinaat vai ir veerc paariet no shiii dela uz to mac?

baigi maz Latvijas internetaa informaacijas par Mac datoriem ... :(

Link to comment
Share on other sites

otoinsa

Ir vērts! Man ir plaša pieredze ar Mac datoriem un tieši ar PowerPC procesoriem...Pagaidām labāko ko esmu nobaudījis ir G4 - apbrīnojams ātrums. Vēsā mierā 1.25 Ghz G4 var nokost Intel P4 2 Ghz proci!!! Vēl no PowerPC klāsta gribētos ietestēt G5 - esot nenormāli monstrīgs un veiktspējas ziņā pārspēj visus. (izņemot jaunos Intel Core Duo) Mac kompji darbam grafiskā vidē ir vienkārši ideāli, bet spēles uz viņiem grūti dabūt - jāvazājas pa visādiem torrentiem un jāmeklē. Ar citu softu man probzas nav - visu var kaut kur dabūt, ja ir interneta truba.

Link to comment
Share on other sites

otoinsa

NormCilvēks, pamatojos uz tādām pergām kā Adobe Photoshop, Illustrator, Macromedia Dreamweaver, Flash utt. Esmu darbojies ar tām pašām un vēl pietam ar jaunākām versijām uz Parasta PC Windows vidē - NOŽĒLOJAMI!!! Atšķirība ir mežonīga!!!

Link to comment
Share on other sites

otofoninsha

 

 

nu nu

es kaadus 3 gadus noseedeeju pie G3(ne portatiivaa)

peec parametriem aatrums tieshaam ir apbriinojams

tagad kaadu gadu jau seezu pie P4 3GHz, 1Gb ram,

ko es daru, neko iipasu - fotoshops, illustrators

rezumee- gribu G5

Link to comment
Share on other sites

otoinsa

Es tieši pašlaik sēžu pie draņķīgākā G3 ever! iMac G 333Mhz mans vecais kompis - un zini ko - ciešams. Kad ierubās viņa darbībā tīri jauki aiziet...Uzbāzu lielām pūlēm pirms nedēļas uz viņa Mac OS X 10.3 lai pasmietos, bet iet divreiz ātrāk par 9 sistēmu un dizains - 10 x labāks/piejamāks. Tagad par viņa mešanu pret sienu/izmešanu mēslainē domāt pat negribas. Drošvien noziedošu kādām brālēnam...:)

Link to comment
Share on other sites

jaa viss jau norunaats. 7vakaraa vai 2dien vakaraa buushot klaat.

kad dabuushu savaas kjetnaas meegjinaashu neaizmirst padaliities ar saviem iespaidiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...